Barcelona Open 2021: 3 faktory, které by mohly rozhodnout o výsledku remízy Rafael Nadal vs Kei Nishikori

Rafael Nadal a Kei Nishikori

Rafael Nadal a Kei NishikoriNejlepší osivo a 11násobný šampion Rafael Nadal se v 16. kole utká s japonským veteránem Keiem Nishikorim. Barcelona otevřena ve čtvrtek.Nadal se včera potýkal s běloruskou kvalifikací Ivashkou 3: 6, 6: 2, 6: 4, aby dosáhl 16. kola v 16. Barceloně. Nishikori mezitím odehrál také maratónský zápas, ve středečním zápase druhého kola předčil Cristiana Garina.Podívejme se na tři klíčové faktory, které by mohly rozhodnout o výsledku dnešního zápasu:

raketbal se 3 hráči

#1 Jak dobře Rafael Nadal dokáže zaútočit na forhend Kei Nishikoriho

Přirozený úhel forhendu Rafaela Nadala míří míč k bekhendu Kei Nishikoriho. Ale podivuhodný topspin generovaný Nadalovým forhendem nemusí Nishikorimu příliš dělat potíže, protože ten má velmi dobrý bekhend, který dokáže zvládnout.Rafael Nadal trefuje forhend

Rafael Nadal trefuje forhendJaponci by také mohli hojně používat bekhend po lajně, což by mohlo otestovat Nadalův vlastní bekhend.

Proto by se Španěl mohl dívat na častější forhendy down-the-line a inside-out, aby posunul míč do Nishikoriho slabšího forhendu.#2 Zda Kei Nishikori může těžit z možného vratkého startu Rafaela Nadala

Rafael Nadal má v poslední době roztřesené starty na antuce. Prohrál úvodní set proti Andrey Rublevovi v Monte Carlu a Ilji Ivashkovi v Barceloně.Čtyřiatřicetiletý hráč měl v prvním setu proti Ivašce pouze dva vítěze (proti devíti nevynuceným chybám), což mu umožnilo diktovat podmínky od základní čáry. Nadal nehrál dostatečně agresivně a byl to především Ivashka, který si forhendem šel pro vítěze.

Kei Nishikori by ve čtvrtek musel vytěžit z takových Nadalových nedostatků a pokusit se začít třeskem. Přestože se Nadal v každém ze svých posledních dvou zápasů silně vrátil po zapomenutelných úvodních sadách, nemůže si dovolit nechat zkušeného Nishikoriho získat navrch od začátku.

#3 Zda si oba hráči mohou zlepšit počet porcí

Kei Nishikori slouží

Kei Nishikori slouží

Podání Rafaela Nadala nebylo od začátku letošní sezony v antuce příliš působivé. Jeho poměr prvního podání byl v úvodní sadě proti Ivašce pod 50%, a přestože se to poté zlepšilo, střela jako celek stále potřebuje hodně práce.

Pokud Nadal nedostane dost prvního podání, Nishikori se bude snažit plně využít svého druhého podání.

živý přenos dětských cen

V této souvislosti je však třeba zmínit, že sám Nishikori nemá příliš silné podání. Japonec byl ve svých prvních dvou zápasech v Barceloně několikrát zlomený a historicky se snažil uzavřít své podání.

Nadal to určitě bude mít na paměti a bude se snažit získat brzkou přestávku v každém setu, což by mu od začátku dalo silný náskok v řízení.

Populární Problémy

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Jak bojovat s více odpůrci. Na rozdíl od toho, co můžete vidět ve filmech, je boj s více útočníky téměř vždy ztracený návrh a poškození, kterému čelíte, bude pravděpodobně vážnější, než kdybyste čelili pouze jednomu protivníkovi ...

Rafael Nadal bude soupeřit s Keiem Nishikorim, když se pokusí rezervovat si místo v semifinále.

Rychle rostoucí Dayana Yastremska otevírá svou kampaň US Open 2020 proti australské Astře Sharmě. Přestože se proti sobě nikdy předtím nepostavili, Ukrajinec začíná jako jasný favorit.

Jak vypadat dobře na MovieStarPlanet. Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je být populární, hezký a bohatý? MovieStarPlanet je zábavná hra, která vám umožní zažít všechny tyto věci! Https: //play.google.com/store/apps/details? Id = air.MSPM ...

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová vítězí v Citi Open Jessice Pegula v 1. a 2. kole Western & Southern Open. Půjde o první vzájemný souboj mezi těmito dvěma Američany.