„Být nejlepšími přáteli a dělat něco historického je velmi pěkné“ - Marc Lopez získal zlato s Rafaelem Nadalem

Marc Lopez a Rafael Nadal

Marc Lopez a Rafael Nadal

Přesně před čtyřmi lety dnes Rafael Nadal a Marc Lopez získali zlatou medaili pro Španělsko ve čtyřhře mužů na Riu 2016. Bylo to druhé Nadalovo olympijské zlato poté, co získal stejnou cenu ve dvouhře na olympijských hrách v Pekingu 2008. Ale pro Lopeze to byla jeho vůbec první olympijská medaile.V nedávném rozhovoru s Tenis Olimpico Marc Lopez diskutoval o svých zkušenostech z hraní a vítězství s Rafaelem Nadalem. Zmínil také velké potíže, které musel devatenáctinásobný grandslamový šampion překonat, aby si zajistil vytouženou medaili.Rafael Nadal je bojovník a vzdal se pro zlato: Marc Lopez

Od dvojice Nadal a Lopez se neočekávalo, že by na olympiádě v Riu napáchala příliš velké škody, přestože se dostala do šestého semene. Rafael Nadal nevěnoval mnoho času hraní čtyřhry (před olympijskými hrami) kvůli extrémnímu vytížení jeho rozpisu dvouhry.Rafael Nadal

Bojovnost Rafaela Nadala je na špičkové úrovniLopez prozradil, že vůbec neměl být partnerem Rafaela Nadala, což ještě více ocenilo jejich úspěch.

Rafa (Nadal) se od začátku roku rozhodl, kdo bude hrát s Verdascem (Fernando) a Feli (López) se rozhodl, že nechce do Ria. Došly mi možnosti jet do Ria, řekl Marc Lopez.

Věci však do sebe zapadly, když Fernando Verdasco odstoupil z olympijských her v Riu, což dalo Marcovi Lopezovi šanci znovu se spojit se svým nejlepším přítelem. V rozhovoru Lopez dokonce popsal, jak ho Rafael Nadal o zprávě informoval.Na poslední chvíli se Verdasco rozhodne odstoupit a Rafa mi volá a říká - Verdasco nejde, spolu s Conchitou jsme si mysleli, že hrajeme spolu, Lopez pokračoval.
Rafael Nadal a Marc Lopez slaví jedno ze svých vítězství

Rafael Nadal a Marc Lopez slaví jedno ze svých vítězstvíZbytek, jak se říká, je historie. Duo porazilo dvojice Haase-Rojer, Juan Martin del Potro -Gonzalez, Marach-Peya, Nestor-Pospisil a Tecau-Mergea, aby získali zlatou medaili. Několik těchto dvojic je veterány okruhu dvojic a porazit je nebyl malý úkol.

Ale podle Marca Lopeze bylo největším problémem překonat opakující se zranění zápěstí Rafaela Nadala. Lopez chválil Nadalův nezdolný duch a vysvětlil, jak se jeho nejlepší přítel odmítl vzdát navzdory svému zranění.

Přicházel velmi těsně. Pokud si dobře pamatuji, měl zranění zápěstí a smíšeného se musel vzdát. Je to bojovník, vzdal se, opustil kůži a chystal se získat medaili ve dvouhře, byl čtvrtý a my jsme získali zlatou medaili ve čtyřhře, “dodal Lopez.

Vítězství pro ně bylo ještě sladší kvůli jejich dlouholetému přátelství. Zjevně si navzájem vážili společnosti, což jim na oplátku pomohlo vydat ze sebe to nejlepší.

Běh po Riu je něco, co si Marc Lopez i Rafael Nadal budou pamatovat po mnoho let. Pro Lopeze nebylo získání zlaté medaile se svým nejlepším přítelem nic jiného než „historické“.

„Být nejlepšími přáteli a dosáhnout něčeho historického je velmi pěkné a dokázali jsme to v Riu.

Populární Problémy

Serena Williamsová hovořila o tom, že byla po celý život rasově diskriminována, osobně i profesionálně. Williams také hovořila o rozhodnutí svého manžela Alexise Ohaniana odstoupit z představenstva Reddit.

Stříbrné šaty jsou odvážné i elegantní, ale nesprávné doplňky mohou snadno způsobit stylistickou katastrofu. Šaty samotné by měly být středem vašeho outfitu a vaše doplňky by je měly spíše doplňovat, než aby samy vynikly ....

Za posledních 10 let proběhlo několik úžasných finále Slam.

Jak bojovat s depresí. Deprese se někdy může zdát jako konec světa, ale nejste sami - je to devastačně běžné onemocnění, které postihuje odhadem 10% Američanů. Deprese je vážná nemoc. Pokud se neléčí, ...

Michigan State a Ohio State se setkávají ve čtvrtích turnaje Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.