Waste Management Phoenix Open 2020 Live Stream: Jak se dívat onlineGetty

Od čtvrtka do neděle bude TPC Scottsdale hostit PGA Tour’s Waste Management Phoenix Open.

Televizní přenos z turnaje bude na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a CBS (sobota-neděle).

použití na tenisové míčky

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos 2020 Waste Management Phoenix Open na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Živý kanál PGA Tour Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos Waste Management Phoenix Open prostřednictvím Amazon PGA Tour Live , který bude mít celodenní pokrytí vybraných jamek a hráčů po celý turnaj. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání:

Sledujte PGA Tour živě na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do živého kanálu PGA Tour, můžete poté sledovat živý přenos Waste Management Phoenix Open na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Waste Management Phoenix Open na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny zahrnují CBS (živé na vybraných trzích), zatímco balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují Golf Channel a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Waste Management Phoenix Open na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

jaký je nejlepší způsob praní tenisek?

Hulu s živou televizí

Součástí jsou Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Waste Management Phoenix Open na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


2020 Waste Management Phoenix Otevřený náhled

Rickie Fowler, dvojnásobný finalista Phoenix Open (2010, 2016), vyhrál v roce 2019 turnaj dvěma údery s 17 pod 267.

Fowler si vybudoval čtyřtaktní náskok ve třech kolech, ale katastrofální triple-bogey 7 v 11., který viděl, jak se jeho míč dvakrát dostal do pití, když se začal zvedat déšť, otevřel dveře do pole. Dvanáctého dne se bogeyoval, aby zaostal za Brandenem Grace, ale přes poslední čtyři jamky se shromáždil s dvojicí birdie.

Když si vzpomenu na loňskou výhru, hodně mě napadá, řekl Fowler před loňským Farmers Insurance Open v Torrey Pines, podle Arizonská republika . Vystupovat a dostat se do velmi pohodlného vedení vyniká. A pak také, aby se ve finálovém kole stalo něco významného a pak se po hlavě vracel s vědomím, co je třeba udělat poté, co jsem se vrátil na hřiště.

sledujte online hru kovbojů online zdarma

Jednatřicetiletý Fowler nevyhrál od získání loňského titulu, pátého na PGA Tour. Postrádal střih v Torrey Pines.

Hlavní pro mě je soustředit se na to, na čem právě pracujeme. A stále lepší triko do zelena a čím dál pevnější s mými žehličkami, řekl Fowler, podle Arizonské republiky. Každý týden pracovat na tom, abych hrál dobře a co nejlépe.

Už bych byl rád, kdybych vyhrál víc. Ale není to nejjednodušší, vyhrát na PGA Tour. Obhájit titul je vždy skvělé. Vždy existují dobré vzpomínky. Úspěšně jsem nebránil, takže by bylo hezké to změnit. A můžu jít do Phoenixu a zase tam vyhrát.

Chez Reavie, který absolvoval střední školu Dobson v nedaleké Mese a poté hrál za Arizona State Sun Devils, se loni umístil na čtvrtém místě v TPC Scottsdale.

V roce 2018 nyní 38letý pták na 17. a 18. jamce vynutil play-off s Garym Woodlandem, který pokračoval v získávání titulu.

Bylo to jen neskutečné, řekl nedávno Reavie ESPN . Bylo to tak zábavné a tak vzrušující. Udělal jsem putt na 18, abych si vynutil play -off, a viděl jsem, jak se všichni moji přátelé a rodina zbláznili, a bylo to tak zábavné. Tolik zábavy.

Je to pravděpodobně nejvíce vzrušené, co jsem byl na golfovém hřišti na turné. I když jsem prohrál play -off, skončil jsem a bylo to - evidentně jsem byl zklamaný, že jsem nevyhrál - ale zároveň mě to bavilo dělat to tam, kde jsem miloval každou jeho minutu.


Populární Problémy

Rafael Nadal je známý tím, že na trénincích ukazuje stejnou intenzitu jako ve svých zápasech. A právě teď světová č.

Panty skříně v evropském stylu jsou dlouhé kovové závěsy, které zůstávají skryté uvnitř skříní. Protože vám umožňují upravit umístění dveří pomocí pouhého šroubováku, staly se oblíbenou volbou pro bezrámové skříně ....

Karolina Plíšková a Caroline Garcia se ve středu setkají v senzačním druhém kole na US Open 2020. Plíšková a Garcia rozdělili svých šest předchozích setkání proti sobě.

V sobotu se na mistrovství světa žen v hokeji 2019 setkají vyhřívané soupeřky USA a Kanada. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Texty: Roger Federer, zlepšuješ se wunderkindAle nepřekážej mu v cestěY.