Štrasburk 2020: Elina Svitolina vs Jil Teichmann náhled, souboj a předpověď

Elina Svitolina drží druhé semeno v soutěži

Elina Svitolina drží druhé semeno v soutěži

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Elina Svitolina vs. Jil Teichmann

Datum: 24. září 2020

Turnaj: Štrasburk International 2020

Kolo: Čtvrtfinále

jak sledovat hulu na macbooku

Místo: Štrasburk, Francie

Kategorie: WTA International

Povrch: červený jíl

Odměna : 225 500 EUR

Načasování zápasu: Cca. 12:30 SELČ, 16:00 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Elina Svitolina vs Jil Teichmann náhled

Elina Svitolina minulý týden prohrála ve čtvrtfinále Italian Open.

Elina Svitolina minulý týden prohrála ve čtvrtfinále Italian Open.

móda tenisových sukní

Poté, co Elina Svitolina minulý týden krotce prohrála s Markétou Vondrousovou ve čtvrtfinále Italian Open, získala ve střetu 16. kola Internationaux de Strasbourg proti Magdě Linette určitou formu.

Svitolina musela na soutěžích tvrdě pracovat, ale dokázala v před čtvrtfinále zvítězit nad Linette 7: 6 (0) a 7: 5. Druhý nasazený Ukrajinec nyní uzamkne rohy 23leté švýcarské vycházející hvězdě Jil Teichmannovi.

Hráč narozený v Barceloně zaznamenal ve Štrasburku zatím dvě přesvědčivá vítězství.

Jil Teichmann

Jil Teichmann

Teichmann v prvním kole vyřadil šestou nasazenou Amandu Anisimovou a navázal na ni vítězstvím 7-6 (3), 7-5 nad Anastasií Pavlyuchenkovou v 16. kole. Světová jednotka č. 54 má slušné vítězství 16-9 -rekordní ztráta na WTA Tour v roce 2020.

Teichmannová si během hardcourtové sezóny v USA vedla docela dobře, když v Lexingtonu skončila na druhém místě za Jennifer Bradyovou a na Western & Southern Open se probojovala do 32. kola. Na US Open a Italian Open však utrpěla ztráty v prvním kole.

Elina Svitolina vs Jil Teichmann hlava-nehlava

Elina Svitolina se na WTA Tour nikdy nepotkala s Jilem Teichmannem.

Elina Svitolina se na WTA Tour nikdy nepotkala s Jilem Teichmannem.

Elina Svitolina je vyrovnaná s Jilem Teichmannem za stavu 0: 0, protože obě evropské tenistky se na WTA Tour nikdy nestřetly.

Teichmannová má však do tohoto zápasu značnou dynamiku a mohla by využít nedávný výkyv Svitoliny.

Předpověď Elina Svitolina vs Jil Teichmann

Elina Svitolina se v posledních zápasech přinejmenším snažila. V bitvě proti nenasazené Magdě Linette se čtyřikrát zlomila, zatímco minulý týden nedokázala proměnit žádnou z devíti příležitostí k bodu zlomu proti Marketě Vondrousové.

Na druhou stranu Jil Teichmann předvedl po přestávce COVID-19 vynikající tenis. Levoruká hráčka ve dvou zápasech ve Štrasburku proměnila 10 brejkbolů, čímž vyzdvihla, jak byly její výnosy na penězích.

Pokud chce Elina Svitolina postoupit do semifinále, bude muset přenést svoji hru „A“ ke stolu a v tomto zápase dobře sloužit. Hráč World No. 5 je favoritem na vítězství v této soutěži na papíře, ale Teichmann pravděpodobně nepůjde snadno dolů.

jak přepásat tenisovou raketu

Předpověď : Elina Svitolina vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak otevřít hodinky Rolex. Pokud máte drahé hodinky, jako je Rolex, může se stát, že někdy budete muset slevit. Mějte však na paměti, že otevření Rolexu ho může snadno poškodit. Můžete uklouznout svým nástrojem ...

Patriots a Dolphins se setkají v neděli v zápase AFC East. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak cvičit příčné břicha. Mnoho lidí se při práci na břiše zaměřuje na abs nebo sixboard a opomíjí příčný břišní sval (TVA), který se nachází pod vaším přímým břišním svalem (svaly „šesti balíčků“). Co...

Jak zabránit tomu, aby pes kopal. Pokud máte psa, je pravděpodobné, že váš psí přítel vykopal svůj podíl děr ve vašem dvoře. Psi kopou z mnoha důvodů-mimo jiné nuda, lov, pohodlí, hledání pozornosti a jednoduchý instinkt. Na ...

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.