US Open 2021: Bianca Andreescu vs Viktorija Golubic náhled, head-to-head & prediction

Bianca Andreescu se svou trofejí US Open 2019

Bianca Andreescu se svou trofejí US Open 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Bianca Andreescu vs Viktorija Golubic

Datum: 31. srpna 2021

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu : Cca. 21:00 místního času, 1:00 GMT, 6,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Bianca Andreescu vs Victoria Golubic

Šestá nasazená Bianca Andreescuová se v úterý utká se Švýcarkou Viktorijou Golubičovou v prvním kole US Open 2021. Andreescuová se vrátí do Flushing Meadows poprvé od vítězství v této události v roce 2019, přičemž kvůli celé minulé sezóně ji odstartovaly strasti ze zranění.

Poté, co Andreescu spadl ve druhém kole letošního Australian Open, udělal poslední čtyři na Philip Island Trophy. O krok napřed šla v Miami, kde ve finále podlehla světové jedničce Ashleigh Bartyové.

Ve zbytku sezóny však 21letý hráč zaznamenal průměrné výsledky; nedokázala projít úvodním kolem dvou ze svých posledních tří turnajů. Andreescu také vynechal olympijské hry v Tokiu kvůli bezpečnostním výzvám kolem COVID-19.

Kanaďan ale přichází do New Yorku se 100% procenty výher ve městě a doufal, že se letos znovu vydá na hluboký běh.

Viktorija Golubic na Wimbledonu 2021

Viktorija Golubic na Wimbledonu 2021

druhy střel v badmintonu

Její úterní soupeřka Viktorija Golubic si užívá nově získaného postavení olympijské medailistky. Spolu s krajankou Belindou Bencic, Golubic skončil jako runner-up ve čtyřhře na Tokijských hrách, čímž se pyšní stříbrnou medaili.

Švýcaři mají zatím silný rok. Poté, co vyhrál turnaj ITF ve Francii a finále v Lyonu a Monterrey, Golubic pokračoval ve zvedání trofeje na akci WTA 125K v Saint-Malo. Poté se stala prvním grandslamovým čtvrtfinále ve Wimbledonu.

Světová jednička 45 nikdy nevyhrála hlavní remízu na US Open a bude to chtít změnit, když v prvním kole narazí na Andreesca.

Bianca Andreescu vs Viktorija Golubic proti sobě

Toto bude první setkání mezi Biancou Andreescu a Viktorijou Golubicovou, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Bianca Andreescu vs Viktorija Golubic predikce

Bianca Andreescu a Viktorija Golubic jsou agresivní baseliners. Ale Golubic se může pochlubit také silnými volejbalovými schopnostmi a dá se očekávat, že se bude často přibližovat k síti a získávat rychlé body.

Bianca Andreescu ve Wimbledonu 2021

Bianca Andreescu ve Wimbledonu 2021

Andreescu z její strany bude doufat, že bude konzistentní při jejím podání a zároveň využije zranitelné druhé podání Golubic. Mohla by se také pokusit zaměřit na jednoruční bekhend Golubic, ale rozmanitost Švýcarů při této střele by mohla věci zkomplikovat.

Ani jedna žena neměla nejlepší výsledky během US Open Series a obě budou v prvním kole pravděpodobně rezavé. Pokud ale Andreescu hraje blízko svého nejlepšího tenisu a zůstává agresivní, měla by být schopná vytáhnout vítězství.

Předpověď: Bianca Andreescuová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Hokej č. 6 Penn State se v pátek večer utká v Michiganu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pat Cash nedávno žhavě hovořil o dominantním rekordu Rafaela Nadala na French Open. Australan počítá, že už nikdy nebude hliněný kurt tak skvělý jako Nadal.

Před střetnutím prvního kola Wimbledonu s jednou z jejích idolů, Venus Williamsovou, je zde podrobný pohled na americkou teenagerku Cori 'Coco' Gauffovou.

Premiéra „24/7 Kelly Slater“ v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nový dokument HBO online bez kabelu.

2. část „Španělská princezna“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Jak vyrobit nouzové krmivo pro kojence. Vidět hladové mládě ptáka vám jistě přitáhne srdce. V ideálním případě by krmení divokého ptáčka mělo být ponecháno na jeho rodičích nebo odbornících v rehabilitačním centru pro divokou zvěř. Vy však ...