Živý přenos mistrovství FCS: Jak sledovat NDSU vs EWU onlineGetty Stát Severní Dakota bude hrát východní Washington ve hře o mistrovství FCS.

North Dakota State Bison a Eastern Washington Eagles se v sobotu sejdou v texaském Friscu na mistrovské hře FCS.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude se vysílat celonárodně na ESPN 2. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat přímý přenos hry na počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovací zařízení přihlášením k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange, zatímco zprávy ESPNU a ESPN jsou v doplňku Sports Extra. Právě zde se můžete zaregistrovat k bezplatné sedmidenní zkušební verzi obou balíčků , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled národního mistrovství FCS

Bison (14-0) zůstal v základní části neporažený, poté v semifinále zdemoloval stát Southrabota Jackrabbits 44-21, aby si vydělal lístek na sedmý mistrovský zápas FCS za osm let. Před rokem vyhráli 14. národní šampionát.

Stick dokončil 12 z 15 průchodů na 169 yardů a přistání. Míč také nesl 16krát za 147 yardů a tři další skóre, aniž by míč otočil.

Pátý senior má na kontě 48 vítězství v kariéře. V sobotu vyhraje a on vytvoří rekord v počtu vítězství v rozehrávce v historii FCS. V současné době je spojen s bývalým quarterbackem Bisona Brockem Jensenem, který v letech 2011 až 2013 dovedl tým ke třem národním titulům.

Na Eastona trochu žárlím, protože je 10krát více sportovcem, než jsem kdy byl, řekl Jensen podle Bismarckova tribuna . Je mnohem rychlejší a hbitější a já jsem snižoval rameno mnohem víc než on.

Sobotní zápas bude také rozloučením s hlavním koučem Bisona Chrisem Kliemanem, který se v příští sezóně vydá na postranní čáru pro Kansas State. Převzal funkci v roce 2014, což znamená, že s ním byli jeho senioři pátého ročníku po celou dobu jeho působení ve funkci hlavního trenéra NDSU.

Mají obrovský dopad na můj život a na moji rodinu a evidentně to dělají i v šatně, řekl Klieman podle Orel Wichita . To je docela cool. Tam vím, že kultura zůstane stejná, protože junioři to vidí, druzí to vidí, prváci to vidí. A to je bizonská hrdost a to je bizonový fotbal.

Eagles šli 11-2 v základní části, pak se přestěhovali Maine Black Bears 50-19 v semifinále. Zadák Sofomore Eric Barriere dokončil 21 z 30 přihrávek na 352 yardů a rekord playoff FCS sedm přihrávek. Přidal 53 yardů na zemi.

Je opravdu atletický a myslím, že jsou s ním téměř dynamičtější, řekl Bison safety James Hendricks, podle Dickinson Press . Jejich běžecká hra je o něco efektivnější a ve hře pass jsou opravdu výbušní. Mají spoustu dovednostních pozic, které jsou opravdu rychlé, a mají velkou týmovou rychlost.

Barriere převzal ofenzivu východního Washingtonu, když Gage Gubrud, který zahájil sezónu jako předkrm, sestoupil se zraněním při vítězství nad Montana State.

Je to docela šílené, protože jsem si nemyslel, že budu letos dokonce hrát, řekl Barriere podle The Dickson Press. Myslel jsem si, že jen sem tam dostanu své patentky.


Populární Problémy

Oceláři a Havrani se v neděli sejdou v bitvě 17. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Raději bych se díval na fotbal, říká sklesle Isner po odchodu z US Open

Tyra Banks je zpět jako panenka ožívající v 'Life-Size 2', pokračování klasiky z roku 2000. Zde je návod, jak sledovat film online, pokud nemáte kabel.

„Sumec“ se vrací na svou osmou sezónu na MTV. Zjistěte, jak sledovat reality show, pokud nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online seriál „Brat Loves Judy“ streamovaný online.