Jak uspořádat skvělou párty

Večírek je skvělý způsob, jak strávit čas s přáteli a oslavit zvláštní příležitosti. Pokud chcete pro sebe a své hosty ten nejlepší čas, naplánujte si večírek předem a připravte si náležitosti, které zajistí, že večírek potrvá celou noc.Metoda 1 ze 3: Plánování kdo, co, kdy, kde a proč

 1. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 1

  1 Zamyslete se nad důvodem vaší párty. Je to večírek k oslavě narozenin nebo mezinárodního večírku (např. Silvestr, Halloween)? Nebo jste možná jen přemýšleli o tom, že uspořádáte páteční večerní domácí večírek, abyste se mohli sejít se svými přáteli. Věci, které je třeba zvážit z každého důvodu: přiměřenost věku, dekorace, téma oblékání, poloha, jídlo, nápoje, koho byste měli pozvat a kolik lidí byste chtěli pozvat.
  • Narozeninové oslavy: Několik příkladů prominentních věků k oslavě skvělé párty jsou: 10–12, 16, 18 a 21.
  • Prázdninové večírky: Tyto večírky se soustřeďují blízko státního svátku nebo v tento den. Silvestr, Den svatého Patrika a Halloween jsou nejvýznamnějšími svátky, které se slaví divokou párty!
  • Afterparty: After-party je prostě to-večírek, který se pořádá po koncertě nebo show.
  • Mixážní/singlové párty: Tyto večírky jsou pro nezadané a připravené se mísit!
  • Sportovní večírky: Sportovní večírek se často koná v den, kdy se koná Super Bowl, nebo obecně během určitých sportovních sezón.
  • Domácí večírky: Domácí večírky jsou jednoduché, uvolněné večírky, ve kterých se můžete setkat s přáteli a dobře se bavit. Tyto typy večírků se často pořádají v pátek a v sobotu večer.


 2. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 2

  2 Zvažte přiměřenost věku. U každého typu večírku je důležité mít na paměti věkovou hranici a přístup každé strany. Například narozeninová oslava pro 16letého je velmi odlišná od večírku jednotlivců nebo silvestrovské párty. Když pořádáte večírek pro někoho, kdo je mladší 18 let, udržujte jej čistý, nesexuální a s několika zábavnými aktivitami. Nebo ještě lépe hoďte na místo, kde se pořádají mladé a dospívající party, jako je zábavní park, arkáda, místo na pizzu atd.
  • Věk účastníků by měl určovat téměř všechno. Mělo by být přítomno méně hostů (dokážete si představit, že by kolem vašeho domu pobíhalo 20 8letých?), Musí být více naplánované věci a délka večírku by měla být kratší, protože účastníci budou mladší.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 3

  3 Přemýšlejte o umístění. Podle myšlenky, která stojí za večírkem, zvažte, kam hodláte toho šindla hodit. Některé možnosti zahrnují váš dům, dům přítele, někde venku, v baru/klubu, v restauraci atd.
  • Pokud chcete uspořádat večírek v sousedství, ujistěte se, že vaši sousedé nebo sousedi vašeho přítele jsou v pořádku s tím, co děláte v případě hlasité hudby nebo velkého počtu lidí.
  • Pokud pořádáte večírek v zařízení, jako je bar, klub, restaurace, zábavní park nebo kdekoli jinde, které je vlastněno a spravováno, zavolejte předem, než se objevíte, zeptejte se na počet povolených lidí a rezervujte si místo v plánu zařízení.
 4. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 4

  4 Určete svůj seznam hostů. Budete se chtít ujistit, že nejprve pozvete své nejbližší přátele před svými známými. Pokud se chystáte uspořádat velkou párty, zvažte přidání +1 k pozvánce, což znamená, že vaši hosté mají možnost přivést si přítele, kterého možná znáte, nebo ne. To může být trochu riskantní, protože nebudete schopni říci, kdo s kým bude vycházet, ale je to také skvělý způsob, jak poznat nové lidi.
  • Pokud na své párty pořádáte rodinu, nechte ji svým nejbližším přátelům (pokud to není rodina, která je velmi blízká vašemu věku). Nechcete přece muset babičce vysvětlovat neznámé účastníky večírku.
 5. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 5

  5 Vyberte si maximální počet pro svůj seznam hostů. Pokud neznáte velmi velké množství lidí, může být vaše účast na párty trochu malá, a proto si s tím nebudete muset dělat starosti. Pokud znáte poměrně velké množství lidí, řekněme 30, nebo jste se rozhodli jít s možností +1, zvažte, zda to udržíte. Strany, které shromažďují více než 30 lidí, se obvykle vymknou z rukou. Chcete -li v této situaci pomoci, požádejte pár svých nejbližších přátel, aby vám pomohli uspořádat večírek po vašem boku.
  • Čím větší je vaše párty, tím více pomoci budete potřebovat - zvláště pokud jste tím, kdo pokrývá veškeré jídlo, pití a zábavu. Požádejte několik přátel, aby vám pomohli s přípravou a úklidem, nebo to proměňte v potluck, aby finanční zátěž nebyla vaše vlastní.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Plánování večírků

 1. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 6

  1 Rozhodněte, zda by vaše strana měla mít téma. Tematické večírky usnadňují vašim hostům cítit se pohodlně a zahrnuti do skupiny. Někdy, když člověk neví, co si vzít na večírek, bývá z toho trochu znepokojený, když se objeví. Také tematické večírky jsou zábavné! Pořádáte -li sváteční večírek, požádejte hosty, aby se oblékli podle svátku. Pokud pořádáte tematické narozeniny nebo domácí párty, některá společná témata jsou osmdesátá léta, tóga/řečtina, černobílá, maškaráda, džungle/amazon a western.
  • Pokud je vám 18 nebo starší, zvažte uspořádání „sexy“ kostýmní párty. Většina dospělých to označuje jako „kostýmní večírek“. Pouze někteří studenti transferu ze zahraničí nebudou znát konotaci.
 2. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 7

  2 Naplánujte si jídlo. Večeře je obvykle nezdravé jídlo a nezdravé jídlo je obvykle sladké, škrobnaté, slané, levné a snadno se udržuje. Běžnými potravinami jsou dorty, zmrzlina, chipsy, salsa, dip, chex mix, cukrovinky, sušenky a cupcakes. Ale samozřejmě to můžete přepnout podle motivu strany. Buďte kreativní!
  • Spousta lidí používá večírky jako výmluvu, aby si vytvořila fantazii. Pokud máte spíše formální událost, žádná z těchto zpracovaných věcí se ani nedotkne vašeho šíření. Vaše předjedlo ochutná pouze předkrm fantazijních sýrů, chleba a zeleniny.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 8

  3 Nezapomeňte na nápoje! Když přemýšlíte o pití na večírku, pravděpodobně vás napadne pivo a panáky, ale nemusí to být jen tak. Zásobte se ovocným punčem, vodou a různými druhy sody, zatímco jste na večírcích. U alkoholických nápojů je pivo z vašich možností nejméně nákladné a možná budete chtít zvážit koupi soudku v závislosti na počtu lidí. Také to sníží množství odpadu (pokud jste někdy nechali vyzvednout hliníkové plechovky po velké párty, víte, jak to chodí). Oblíbenými párty pivy jsou Guinness, Keystone, Pabst Blue Ribbon, Miller a Bud Light. Můžete si také vzít tvrdý alkohol, víno a mixéry.
  • Pokud se na vaší párty pije, vaši hosté jsou vaší odpovědnosti . Musíte zajistit, aby měli svezení domů a aby někteří lidé byli určenými řidiči. V případě potřeby buďte připraveni převzít klíče lidí. Dejte si hodně vody a dalších nápojů, abyste lidi povzbudili buď k vystřízlivění, nebo především k tomu, aby zůstali střízliví.
 4. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 9

  4 Kupte si dekorace. Dekorace vždy vycházejí z tématu a motivu večírku. Většinu dekorací na večírky najdete ve vašem místním obchodě s party nebo v internetovém obchodě a jsou relativně levné. Zajistěte, aby byla vaše párty dobře vyzdobena, pokud je tematická. Čím více tím lépe. Pokud mají vaši hosté pocit, že se skutečně nacházejí v džungli nebo že jsou opravdu v 80. letech, užijí si ještě více zábavy.
  • Pokud je vaše místo těžké najít, kupte si také značení, které lidem pomůže nasměrovat se na správné místo. Balónky nebo stuhy jsou poutavé; svou procházku si také můžete posvítit na párty světla nebo pochodně.
 5. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 10

  5 Připravte se na zásoby. Takže máte jídlo, nápoje, dekorace, co jiného?
  • Pro začátek budete potřebovat nádoby, aby vaše jídlo a nápoje byly v bezpečí a při požadované teplotě. Udržujte jídlo ve velkém množství na podnosech, v miskách a na talířích, kde k nim mají vaši hosté snadný přístup.
  • Také budete chtít udržovat nápoje studené a na snadno přístupném místě. Investujte do velké ledové truhly, do které dáte konzervovanou sódu a pivo. Pokud jde o tvrdý a lahvový likér, uchovávejte je mimo nebo za pultem, který můžete snadno regulovat a udržovat. Chcete -li uchovat víno studené, můžete investovat do vinotéky.
  • Pokud máte soudek, budete chtít mít důvěryhodného přítele, který bude stát u něj, nebo se budou navzájem střídat při plnění pohárů lidí.
  • Budete chtít získat papírové nebo plastové kelímky, talíře a misky. Nechcete na oslavě projít oblíbenou Čínu své matky, protože to spadne.
  • Při nákupu nožů, vidliček a lžic jděte na plast, abyste je mohli na konci večírku recyklovat společně s papírovým nádobím.
  • Dalšími zásobami jsou: velký odpadkový koš nebo recyklační koš na výdej těchto věcí a velký kbelík nebo dva naplněné vodou na cigarety (v opačném případě budou vaši hosté odhazovat nedopalky po celém předním a zadním dvoře a možná i uvnitř vašeho domu) nebo několik velkých popelníků.
 6. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 11

  6 Naplánujte si nějaké aktivity. Poté, co dorazí, budou vaši hosté s největší pravděpodobností ohromeni vaším oblečením a výběrem jídla, nápojů a dekorací, ale budou chtít něco udělat poté, co se s pozdravy dostanou. Zde je několik nápadů, jak párty doslova zahájit:
  • Pool (pokud vlastníte kulečníkový stůl)
  • Šipky a šipky
  • Pingpongový stůl
  • Pivní pongový stůl
  • Hudba a široké okolí vyhrazené pro tanec
  • Pokud máte bazén a/nebo vířivku, udržujte je čisté a v provozu.
  • Existují i ​​další aktivity, které nezahrnují nic (hry atd.) A lze je hrát po celou dobu vaší party. Mějte na paměti některé, pokud se v davu někdy objeví klid.
 7. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 12

  7 Získejte hudbu správně. Jednou z největších otázek, nad kterou pravděpodobně přemýšlíte, je, jakou hudbu byste měli na večírku hrát. Pokud je velké množství lidí, je možné si rezervovat DJ nebo mít hudebně založeného přítele DJ, ale od vynálezu iPodů a počítačů můžete být svým vlastním DJem! Můžete použít iTunes a nechat si jej přehrávat prostřednictvím reproduktorů na vašem počítači, nebo můžete nastavit stereo systém kompatibilní s iPodem ve stejné místnosti jako váš taneční parket a přehrávat hudbu odtud.
  • Zamyslete se nad celkovým počtem hostů a nad tím, jakou hudbu by si přáli. Nebo si zahrajte různé druhy hudby po celý večer, pokud mají vaši hosté velký rozdíl v hudebním vkusu. Populární party hudba je často hip-hop, dance, electro, house a v podstatě cokoli, co má rytmus, na který mohou vaši hosté tančit.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržování energie

 1. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 13

  1 Případně si připravte domov. Pozvat 30 lidí do vašeho domu na pivo pong je pravděpodobně dobrý důvod, proč přivést svou sbírku starověkých římských váz do podkroví. Cokoli, co nechcete, aby se dotklo, popletlo nebo potenciálně rozbilo, musí zmizet z dohledu. Zavřete dveře do místností, do kterých nechcete vstoupit, zamkněte je, dejte do pořádku koupelnu a dostaňte svůj domov do party.
  • Pravděpodobně budete chtít mít připravené také pytle na odpadky a čisticí prostředky, jen aby bylo vše snazší.
  • Nechte si hrát hry a alternativní možnosti hudby jen pro případ, že by párty potřebovala trochu předělat.
 2. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 14

  2 Vše si nastavte. Spojte pár svých nejbližších přátel, aby vám pomohli připravit dům na večírek. To je také plus, když se začnou objevovat hosté; vypadá to, že už tam jsou lidé a v případě, že se někdo nepříliš známý objeví brzy, zachrání vás to z nepříjemné situace. Nasměrujte každého hosta, když se objeví, do určených oblastí s jídlem, pitím a zábavou. Chcete, aby se cítili pohodlně hned od pálky.
  • Míchejte se a seznamte se s lidmi, které možná tak dobře neznáte. Pokud je na vaší párty alkohol, ujistěte se, že každý, kdo chce pít, má v ruce drink. Zesilte hudbu natolik, abyste se stále mohli navzájem pohodlně slyšet.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 15

  3 Udělejte svým hostům radost. Zajistěte, aby se vaši hosté navzájem cítili dobře, a představte své skupině přátel ty, které tak dobře neznají. Můžete také chtít začít s večírkovými aktivitami a ztišit hudbu, abyste si vynutili atmosféru večírku. Sledujte počítadlo alkoholu, aby to někdo nepřehnal s tvrdým alkoholem. U skupin, které se navzájem neznají, možná budete muset zahájit postupné konverzace. Proto jste hostitelem!
  • Pokud večírek dosáhne klidu, klidně tomu říkejte noc. Začněte uklízet a děkovat lidem, že jste přišli, a oni dostanou nápovědu. Pokud ne, řekněte jim, že večírek skončil! Nemusí jít domů, ale nemohou tam zůstat.
  • Ujistěte se, že se všichni dostanou domů v pořádku. Mají vaše číslo? Mohou řídit? Potřebuje někdo svezení? Pokud nemohou řídit, máte pohovku nebo postel, na které by mohli narazit?
 4. Obrázek s názvem Have a Great Party Krok 16

  4 Požádejte ostatní o pomoc s úklidem. Pokud je celý váš obývací pokoj pyramidou z hliníkových plechovek a jemně umístěných papírových talířů, máte víc než dost práva požádat své hosty o pomoc s úklidem. Je to také jejich nepořádek! Pokud vás tato myšlenka znervózňuje, požádejte několik svých nejbližších přátel, aby se s šelmou vypořádali, než odejdou. Zaplatíte jim, až budou hostovat příště! reklama

Seznamy večírků, nápojů a aktivit

Skvělá párty jídla

Nejlepší nápoje pro večírky
Seznam aktivit pro strany

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám zajistit večírek? Natasha Miller
  Event Planner & CEO, Entire Productions Natasha Miller je plánovač akcí, hlavní designér zkušeností a prezident společnosti Entire Productions, produkční společnosti pro akce a zábavu se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Mezi významné klienty, se kterými Natasha spolupracovala, patří Apple, Google, Gap, Louis Vuitton, Tiffany & Co. a Salesforce. Natasha and Entire Productions byla oceněna Inc. 5 000 „Nejrychleji rostoucími společnostmi v Americe“, 360. seznamem „nejlepších podnikatelských společností v Americe“ časopisu Entrepreneur Magazine. Entire Productions je také certifikovaným podnikem pro ženy. Natasha je členem Meeting Professionals International (MPI). Natasha Miller Event Planner & CEO, Entire Productions Expertní odpověď Pokud si nechcete dělat starosti s krmením hostů nebo budete mít velký seznam hostů, bude asi dobré, když se postaráte o večírek. Mějte na paměti, že kuchaři často přinesou více jídla, než je nutné, takže je opravdu důležité, abyste pro svůj seznam hostů získali dobrý počet zaměstnanců.
 • Otázka Jak mohu brainstormingovat zábavné aktivity pro svou párty? Natasha Miller
  Event Planner & CEO, Entire Productions Natasha Miller je plánovač akcí, hlavní designér zkušeností a prezident společnosti Entire Productions, produkční společnosti pro akce a zábavu se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Mezi významné klienty, se kterými Natasha spolupracovala, patří Apple, Google, Gap, Louis Vuitton, Tiffany & Co. a Salesforce. Natasha and Entire Productions byla oceněna Inc. 5 000 „Nejrychleji rostoucími společnostmi v Americe“, 360. seznamem „nejlepších podnikatelských společností v Americe“ časopisu Entrepreneur Magazine. Entire Productions je také certifikovaným podnikem pro ženy. Natasha je členem Meeting Professionals International (MPI). Natasha Miller Event Planner & CEO, Entire Productions Expert Odpověď Popadněte pár přátel a sedněte si asi na hodinu se spoustou poznámek. Zapište si všechny nápady, které vás napadnou, a začněte je mapovat na zeď. Seskupte podobné nápady a brzy vymyslíte jakýsi plán pro večírek, podle kterého se ztotožníte s nápady a které nápady nezní jako proveditelné.
 • Otázka Co dělá večírek skvělým? Natasha Miller
  Event Planner & CEO, Entire Productions Natasha Miller je plánovač akcí, hlavní designér zkušeností a prezident společnosti Entire Productions, produkční společnosti pro akce a zábavu se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Mezi významné klienty, se kterými Natasha spolupracovala, patří Apple, Google, Gap, Louis Vuitton, Tiffany & Co. a Salesforce. Natasha and Entire Productions byla oceněna Inc. 5 000 „Nejrychleji rostoucími společnostmi v Americe“, 360. seznamem „nejlepších podnikatelských společností v Americe“ časopisu Entrepreneur Magazine. Entire Productions je také certifikovaným podnikem pro ženy. Natasha je členem Meeting Professionals International (MPI). Natasha Miller Event Planner & CEO, Entire Productions Expertní odpověď Pokud se každý baví a vaši hosté si užívají, měli jste skvělou párty. Nesnažte se zahltit pořádáním největší párty na světě všech dob. Myslete na své hosty, naplánujte si zábavné aktivity, věnujte si čas zdobení a nastavování a zažijete zábavnou párty.
 • Otázka Jak mohu držet lidi mimo svůj pokoj, pokud nemám zámek? Pověste si na dveře ceduli s nápisem „Zákaz vstupu“. Položte zvonek na dveře, takže pokud se někdo pokusí vstoupit, uslyšíte to. Dopředu můžete dát něco velmi těžkého.
 • Otázka Co když chci, aby to bylo tajemství a znali to jen lidé, které jsem pozval? Udělejte pořádné pozvánky a řekněte svým přátelům, že je to večírek, který je potřeba znát. Pokud se ptají proč, pak vysvětlete, že chcete, aby večírek zůstal tajemstvím, aby se nikdo jiný necítil opuštěný nebo rozrušený (nebo jakýkoli důvod). Pokud někdo řekne ostatním, můžete se rozhodnout, zda je zrušíte nebo se do toho pustíte. Uvědomte si, že v okamžiku, kdy udržíte večírek v tajnosti, bude pro ty, kteří rádi blábolí, těžké to utajit, protože některým lidem připadá silné odhalit vše.
 • Otázka Jaké jsou dobré společenské hry pro děti? Mezi dobré společenské hry pro děti patří schovávačka, lov mrchožroutů, kachna-kachna-husa, oblékání a mrazivý tanec pro mladší děti. A pro starší děti: pravda nebo odvaha, zábavné výzvy a šarády.
 • Otázka Co mám udělat pro psy hosta, když pořádám večírek? Vytvořte jim prostor ke hraní a nechte jim trochu vody. I pro ně můžete mít k dispozici nějaké pamlsky.
 • Otázka Jak zacházím s nezvanými hosty? Zdvořile je požádejte, aby odešli, pokud je za žádných okolností nechtějí. Nebo pokud jste je jen zapomněli pozvat, omluvte se, že jste na ně zapomněli, a pusťte je dovnitř, aniž byste se chovali rozpačitě. Zapomenou, že jste je vynechali, jakmile se budou bavit.
 • Otázka Jakou hudbu mám hrát během super mísy? A jaké jídlo by tam mělo být? Vezměte si prostě to, co máte rádi. Ujistěte se, že neexistují žádné alergie. Prstová jídla jsou vždy hitem, protože lidé potřebují jíst před televizí. Pokud jde o hudbu, hrajte nejnovější trendové skladby, které slyšíte v rádiu nebo na cestách.
 • Otázka Jaké jsou zábavné zábavní aktivity pro děti? Pro menší děti vyzkoušejte aktivní hry jako: píchnutí pinaty nebo Pin-the-Tail-on-the-Donkey. Pro starší děti vyzkoušejte strategické hry, jako jsou mrchožrouti nebo šarády.

Populární Problémy

Jak nastavit stojan. Dobrý stojan je jedním z nejdůležitějších nástrojů, které umělec může mít. Existuje mnoho odrůd, od velkých stojanů určených pro vnitřní použití po malé, které lze přepravovat venku. Ačkoli většina stojanů je docela ...Pokud jste si koupili něco, co chcete vymazat ze záznamu, nebo vás už jen omrzelo objednávat příliš mnoho balíčků, možná je načase natrvalo odstranit váš účet Amazon. Smazání účtu je jediný způsob, jak zcela vymazat váš ...Soupeři USA a Mexiko se v neděli večer setkají ve finále Zlatého poháru 2021. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.

Novak Djokovic je jméno, které se stalo synonymem velikosti. Djokovic je ztělesněním trvalé excelence, hráč, jehož legenda stále roste tempem, díky kterému věčnost vypadá konečně.Jak prát bundu Puffer. Zvláště v zimě možná trávíte spoustu času ve své bundě! Ale nakonec přijde čas, kdy potřeba umýt puffer zvítězí nad nutností jeho nošení. A až ten čas přijde, ...