Živý přenos Blaydes vs Volkov: Jak se dívat na UFC Fight Night onlineGetty Curtis Blaydes a Alexander Volkov se utkají při vážení UFC na UFC APEX.

V UFC se na ESPN dostávají do centra pozornosti dvě těžké váhy, protože Curtis Blaydes se v Las Vegas střetne v hlavní události s Alexandrem Volkovem.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Předkola (čas zahájení 17:00 ET) a hlavní karta (20:00 ET) budou vysílány na ESPN, ale pokud nemáte kabel, kdokoli ve Spojených státech můžete sledovat každý boj přes ESPN+:

Získejte ESPN+

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté sledovat Blaydes vs Volkov a všechny boje na vašem počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


UFC Fight Night: Blaydes vs Volkov

Curtis Blaydes neočekává, že by jeho souboj s Alexandrem Volkovem potřeboval pět kol. Ve skutečnosti očekává, že jeho zápas s ruským protivníkem bude rychlý a bezbolestný - alespoň pro něj.

skica tenisového míčku

FYI, pokud jste všichni doufali, že uvidíte 25minutovou stand -up válku, pravděpodobně byste se neměli naladit na hlavní událost, napsal Blaydes na sociálních médiích. Mám v úmyslu ragdollovat svého protivníka, protože jsem si myslel, že vám to dám předem vědět.

Blaydes je významným favoritem, který přichází na -430 -a oprávněně. Od své prohry s Francisem Ngannou v listopadu 2018 vyhrál tři v řadě, poslední dva knockoutem. Poslední vítězství bylo proti bývalému šampionovi těžké váhy Juniorovi Dos Santosovi.

Volkov však není žádný lajk, vyhrál pět ze šesti zápasů od svého vstupu do UFC v roce 2016 a má respekt k Blaydesovi.

Chci projít touto smlouvou, řekl Blaydes MMA Fighting. Volkov je úctyhodný soupeř. Jen bych s nikým nebojoval. Už nebojuji s kluky jako Justin Willis nebo Shamil Abdurakhimov, kluci na dně. Chci jen uchazeče.

Snažím se stavět svůj případ na titulní střele těžké váhy. Nedokážu to postavit na jménech kluků, kteří nejsou na obrázku. Volkov je na obrázku. Věřím, že ho dokážu porazit. Rád vydělávám peníze.

Na obrázku těžké váhy je Blaydes jako uchazeč č. 3 za Danielem Cormierem a Francisem Ngannou. Blades řekl, že očekává, že úřadující šampion Stipe Miocic a Cormier dokončí svou trilogii, a pokud chce titul, bude muset vyřešit také Ngannoua, který mu předal své dvě prohry v UFC. Existuje také šance, že se Jon Jones přesune z těžké váhy do boje s Ngannou, než Blaydes dostane šanci.

Je to pro mě jen další překážka, řekl Blaydes. V UFC jsem už čtyři roky a chápu, jak věci fungují. Chápu v tom všem chaos. Je to otravné [může mě přejít kvůli titulu], ale to, co se stane, se stane bez ohledu na to, jak to cítím. Jen se musím starat o vlastní podnikání.

Pokud Jon chce ten boj, dají mu ho a já s tím nemohu nic dělat. Ale pokud budu dřív nebo později bít kohokoli, koho přede mnou postaví, bude to moje jméno v horní části seznamu.

Zde je plná karta a šance na sobotní boje:

 • Těžké váhy: Curtis Blaydes -430 vs. Alexander Volkov +310
 • Featherweights: Shane Burgos -140 vs. Josh Emmett +120
 • Bantamové váhy žen: Raquel Pennington -160 vs. Marion Reneau +135
 • Welterweights: Belal Muhammad -125 vs. Lyman Good +105
 • Váhy o hmotnosti 160 liber: Roosevelt Roberts -230 vs. Jim Miller +190
 • Lightweights: Bobby Green -240 vs. Clay Guida +200
 • Dámské slaměné váhy: Brianna Van Buren -200 vs. Tecia Torres +170
 • Middleweights: Oskar Piechota -135 vs. Marc-Andre Barriault +115
 • Váhy pro ženy: Gillian Robertson -125 vs. Cortney Casey +105
 • Lehké váhy: Frank Camacho -360 vs. Justin Jaynes +280
 • Váhy pro ženy: Roxanne Modafferi -120 vs. Lauren Murphy +100
 • Lehké váhy: Max Rohskopf -175 vs. Austin Hubbard +150Populární Problémy

Boty mají nejtěžší práci ze všech oděvů. Cestují mezi vaší hmotností a zemí. Získejte maximum ze svého nového páru obuvi nebo prodloužte životnost starým tím, že se o ně budete dobře starat. Zde je pár tipů, jak na to. Uspořádejte si ...

Jak se zotavit z poranění způsobeného opakovaným stresem v důsledku používání počítače. Opakovaná poranění (RSI) jsou běžná u lidí, kteří tráví hodně času na počítači. Dobrou zprávou je, že s úpravami držení těla, úpravami vaší práce ...

Jak roztočit bowlingovou kouli. Ať už jste doma sledovali profesionální bowlingovou akci nebo jste příležitostní nadšenci, kteří věnovali pozornost uličce, pravděpodobně jste si všimli, že nejúspěšnější nadhazovači vědí, jak důsledně ...

Jak rozpoznat vyrážku svrab. Svrab je celosvětový běžný stav a postihuje všechny věkové kategorie, rasy a úrovně příjmů. S hygienou to nesouvisí. Https://www.aad.org/dermatology-a-to-z/diseases-and-treatments/q---t/scabies/tips Scabies is ...

Jak se přípravek Levothyroxine užívá. Levothyroxin je lék na předpis používaný k léčbě hypotyreózy nebo nedostatečně aktivní štítné žlázy. Váš lékař bude muset provést testy, aby stanovil přesnou diagnózu. Pokud zjistí hladinu hormonů štítné žlázy ...

Pokud se váš křeček rozhodne mít trochu větší svobodu, zůstaňte v klidu a řiďte se těmito jednoduchými doporučeními. Doufejme, že s trochou trpělivosti bude váš křeček šťastný a zdravý jako nikdy předtím. Zůstaňte ve střehu! Zůstat v klidu. Pravděpodobně,...