Jak udělat letní pudink

Jeden z nejplodnějších dezertů, který lze najít. Tento letní pudink je plný barev a osvěžujících chutí. Krásná se lžící smetany.

Slouží 6
Doba přípravy: 10 minut
Doba vaření: 1 hodina 30 minut

Ingredience

 • 14 uncí (400 gramů) smíšeného mraženého ovoce
 • 8 3/4 unce (250 gramů) malin
 • 6 krajíců chleba, bez krust
 • 2 1/8 uncí (60 gramů) moučkového cukru


Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 1

  1 Ovoce slijte. Do rozmixovaného ovoce přidejte polovinu malin, ovocnou směs nalijte do cedníku a nechte dobře okapat.
 2. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 2

  2 Přidejte cukr. Jakmile je ovoce dobře scezené, rezervujte si šťávu a přeneste ovoce zpět do původní misky. Přidejte polovinu cukru, dobře promíchejte a odložte na později.
 3. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 3

  3 Vyrobte si chleba. Na prkénko položte jeden plátek chleba a na něj položte ramekin vzhůru nohama. Silně zatlačte dolů, aby se vykrojil tvar disku, a rezervujte si zbylý chléb. Opakujte, dokud nebude krájeno všech 6 plátků.
 4. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 4

  4 Podložte ramekiny potravinovou fólií. Rozviňte lepicí fólii a vystřihněte velký čtverec. Umístěte jej do jednoho z ramekins, zatlačte jej dolů do šálku a ujistěte se, že máte spoustu dalšího filmu, který překrývá strany. Opakujte postup se všemi ramekiny.
 5. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 5

  5 Připravte pudinky. Odřízněte přebytečné kousky z řezání disků a vyhoďte je. Zůstanou vám velké obdélníkové řezy. Ponořte jednu stranu chleba do vyhrazené ovocné šťávy a vložte ji do ramekinu, šťávou dolů.
  • Vezměte obdélník, ponořte jednu stranu do šťávy a přiložte odšťavněnou stranu proti formě ramekinu. Opakujte s dalším obdélníkem. Lžící přidejte část rozmixovaného ovoce a zatlačte ho dolů.
  • Vezměte další disk, ponořte jednu stranu do šťávy a položte na ni, šťávou nahoru. Těsně před uzavřením potravinářské fólie pudink naposledy zatlačte, otočením zavřete a dejte stranou. Opakujte přesně stejný postup se všemi zbývajícími ramekiny.
 6. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 6

  6 Ochlaďte ramekiny. Umístěte všechny ramekiny na podnos a přeneste do chladničky zhruba na hodinu vychladit.
 7. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Krok 7

  7 Sloužit. Jakmile vychladnete, rozmotejte potravinářskou fólii, otočte ramínky vzhůru nohama a nechte pudinky jemně uvolnit. Okraje pudinků ozdobte zbylými malinami a navrch položte snítku máty. Nakonec poprášíme trochou cukru a podáváme.
 8. Obrázek s názvem Make Summer Pudding Final

  8 Hotovo. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Nůž
 • Prkénko
 • 6 ramekinů
 • Přilnavý film
 • Cedník
 • Lžíce
 • Miska

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť NHL, zde je návod, jak můžete v sobotu stále sledovat čtvrtfinálový zápas USA vs Slovensko World Hockey Juniors.

Federer se uchází o zisk svého 10. titulu Halle, zatímco Tsonga se po dlouhé době snaží zaregistrovat velkou výhru.

Andrey Rublev je nejkonzistentnějším hráčem letošního roku po Djokovičovi, což je na hony vzdálené jeho zápasům před 2 lety. Rublev prokázal neuvěřitelnou touhu zlepšovat se a za poslední rok do své hry přidal spoustu prvků.

Speciální programy „MTV Movie & TV Awards: Greatest of All Time“ se konají v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Jak si vyrobit vlastní kávové sáčky. Mnoho lidí má rádo pohodlí nových porcelových kávových sáčků Folgers. Jsou skvělé, když chcete jen jeden šálek a dají se vzít do práce nebo použít při kempování. Bohužel...