US Open 2020: Petra Kvitova vs Shelby Rogers náhled, souboj a předpověď

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Kvitová vs Shelby Rogers

Datum: 6. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu : Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

váha tenisové rakety

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Petra Kvitová vs Shelby Rogers

Petra Kvitová se bezpečně probojovala do druhého týdne US Open 2020 po pohodlném vítězství ve dvou setech nad Američankou Jessicou Pegulou.

Češka, která se snaží zlepšit své čtvrtfinále na Flushing Meadows v letech 2015 a 2017, vypadala tento týden v dobrém kontaktu. Navzdory tomu, že v posledních dvou zápasech čelila několika obtížným okamžikům, dokázala celý týden zaznamenávat vítězství ve dvou setech.

Další na řadě Kvitovou je další talentovaná Američanka Shelby Rogersová, která do letošního turnaje vstoupila kvůli velké rozrušené výhře nad Serenou Williamsovou.

Shelby Rogers

Shelby Rogers

Shelby Rogersová měla pomalý start do sezóny, když v prvních kolech svých prvních turnajů prohrála. Poté, co se vrátila z přestávky, nabrala nějakou formu a před US Open si připsala několik solidních vítězství.

Američanka ohromila Serenu Williamsovou ve třísetovém čtvrtfinále na Top Seed Open v Lexingtonu. Poté prohrála s Jilem Teichmannem - soupeřem, který ji příští týden znovu porazil na Western & Southern Open.

Rogers, proslulý specialista na antukové kurty, by do série US Open nepřišel s velkým očekáváním. Její zápasy v Lexingtonu a New Yorku ale daly jejím soupeřkám hodně přemýšlet.

Petra Kvitova vs Shelby Rogers proti sobě

Dobrá služba by byla pro Kvitovou klíčová.

Dobrá služba by byla pro Kvitovou klíčová.

Sedmadvacetiletá Shelby Rogers má překvapivě navrch proti Petře Kvitové; vede 1: 0.

Američanka Kvitovou naštvala v jejich jediném předchozím setkání, které přišlo ve třetím kole French Open 2016.

Predikce Petra Kvitova vs Shelby Rogers

Shelby Rogers má rozhodně sílu a základní konzistenci, která může Petře Kvitové vadit. Pokud smolař dokáže vydržet v rallych dostatečně dlouho na to, aby vydoloval pár raných chyb, dokázala se pěkně připravit.

To ale nebude jednoduchý úkol, vzhledem k tomu, že Kvitová má za sebou silné starty téměř všech svých zápasů tady v New Yorku. Rogers bude muset zůstat pozitivní a vrhnout se na všechny příležitosti, které se jí naskytnou, jinak Kvitová utekla se zápasem.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

LSU č. 17 startuje v sobotu v Missouri v 'domácím' zápase v Kolumbii. Pokud nemáte alternativní síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.

Tsonga přišla na záchranu zraněné koule na loňském Australian Open.

Dominic Thiem se připojí k Rogeru Federerovi v týmu Evropy na ročníku Laver Cupu 2021, který se bude konat v Bostonu. Rakušan bude hrát hvězdně obsazenou akci potřetí v kariéře.

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas sestoupil v sobotu 6: 7 (2), 7: 6 (4) a 6: 4 proti Reilly Opelkovi v semifinále National Bank Open 2021.

Pokud máte francouzského buldoka nebo „francouze“, pravděpodobně jste obeznámeni s jeho láskyplnou, zábavnou a loajální povahou. Toto plemeno má několik pozitivních vlastností. Jsou dobrými hlídacími psy, nevyžadují mnoho místa ani ...

Alabama a Tennessee se v sobotu setkají v SEC showdownu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.