Jak cestovat mezi terminály Heathrow

Pokud jste na mezinárodním letišti Heathrow, pravděpodobně jste opravdu nadšení z cestování! Je však důležité vědět, jak navigovat na 5 terminálech, aby vaše cesty mohly běžet hladce. Heathrow má infrastrukturu světové třídy navrženou tak, aby bylo cestování co nejjednodušší pomocí tří různých metod: kyvadlová doprava, autobus (pouze mezi terminály 4 a 5) a chůze (pouze mezi terminály 2 a 3). Abyste si mohli svůj výlet užít naplno, ujistěte se, že máte jasno v terminálech a časových rámcích, které se vás týkají.

Metoda 1 ze 3: Chůze mezi terminály

 1. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 1

  1 Ujistěte se, že jste na terminálu 2 nebo 3. Chůze je k dispozici pouze mezi terminály 2 a 3, protože se nacházejí ve středu letiště Heathrow, zatímco ostatní terminály jsou od sebe výrazně dále.
 2. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 2

  2 Sejděte dolů do podzemního chodníku. Sledujte značení kolem vás a nasměrujte vás na chodník. Můžete si vzít svá zavazadla na zavazadlový vozík, ale budete se muset dostat výtahem, nikoli eskalátorem. Jelikož jsou výtahy obvykle vytížené, může to někdy chvíli trvat.
 3. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 3

  3 Dojděte na zvolený terminál. Tato procházka bude trvat asi 10 minut a je dobře značená. Existují opatření, která lze učinit pro lidi s problémy s chůzí, ale toto bude třeba předem zorganizovat zde: https://www.heathrow.com/airport-guide/special-assistance/how-to-get-help . reklama

Metoda 2 ze 3: Chytání vlaku

 1. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 4

  1 Rozhodněte se, na který terminál se chystáte. Bezplatný kyvadlový vlak můžete chytit pouze na terminály 2 a 3 až 4 nebo z terminálů 2 a 3 až 5 a zpět. Vlak nemůžete chytit mezi terminály 4 a 5, takže se ujistěte, že jedete na správný terminál.
 2. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 5

  2 Kupte si kartu Transport for London Oyster Card pro další kyvadlové zastávky. Toto je nejpohodlnější způsob placení za cestování po Londýně. Můžete si jej koupit z jakékoli londýnské stanice metra (včetně Heathrow). Mezi terminály 2 a 3 jezdí londýnské podzemní vlaky, ale pokud použijete tento způsob dopravy, bude zdarma pouze v případě, že máte kartu Oyster.
  • Nákup karty Oyster není nutností, ale pokud plánujete strávit čas v Londýně, může to být užitečný nákup.


 3. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 6

  3 Vydejte se dolů na stanici. Pokud jste v terminálu 2 nebo 3, kyvadlová vlaková stanice se nachází mezi dvěma terminály podél podzemního chodníku.
  • Pokud jste v terminálu 4, zastávka je napravo od hlavního vchodu a na úrovni podlahy -1.
  • Pokud jste v terminálu 5, zastávka je na levé straně v úrovni podlahy 0. Můžete také sledovat jasně označené značky s nápisem „Heathrow Express“.
 4. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 7

  4 Získejte bezplatný kyvadlový vlak. Kyvadlové vlaky jezdí 4krát za hodinu a mají dostatek místa pro zavazadla. Vlaky jsou také na úrovni nástupiště, takže si nemusíte dělat starosti se zvedáním zavazadel po schodech do vlaku.
  • Všechny cesty kyvadlovou dopravou mezi terminály jsou zdarma, takže se zastavte a pokračujte.
  • Celková doba jízdy bude trvat asi 20 minut, zatímco skutečná doba, po kterou budete ve vlaku, bude pravděpodobně mnohem menší.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Cestování autobusem

 1. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 8

  1 Zkontrolujte, ve kterém terminálu jste. Chytit autobus mezi terminály je nutné pouze tehdy, když cestujete mezi terminály 4 a 5, protože mezi terminály neexistuje žádný bezplatný kyvadlový vlak.
 2. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 9

  2 Vydejte se na autobusovou zastávku. Pokud jste na terminálu 4, přejděte na autobusovou zastávku 7, která se nachází na úrovni 0 na pravé straně terminálu. Pokud jste na terminálu 5, přejděte na autobusovou zastávku 7, která se nachází na levé straně na úrovni 0.
 3. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 10

  3 Chytněte autobus 482 nebo 490. Také se vždy vyplatí zkontrolovat si u řidiče autobusu, když nastoupíte, abyste se ujistili, že jedou na vámi požadovaný terminál.
  • Cesta bude trvat asi 20 minut a bude zdarma, pokud se právě pohybujete mezi terminály na letišti Heathrow.
  • V úložném prostoru autobusu bude místo pro vaše zavazadla.
 4. Obrázek s názvem Cestování mezi terminály Heathrow Krok 11

  4 Vystupte na správné zastávce. Řidič vám dá jasně najevo, kdy jste dorazili na druhý terminál, ale ujistěte se, že víte, kdy vystoupit. Tyto autobusy mají jiné konečné cíle a poslední věc, kterou chcete začít svou velkou cestu, je skončit na míle daleko od Heathrow! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Neexistuje žádný terminál 1 v Heathrow? Lidská bytost Terminály 1, 2 a 3 nejlepších odpovídačů na letišti Heathrow jsou dostatečně blízko sebe, aby se mezi nimi dalo projít. Tyto tři spojuje podzemní chodník.
 • Otázka Přijíždím na terminál 2 a můj syn přijíždí na terminál 3. Jedeme Heathrow Express. Kde je nejlepší se setkat? FBI Vydejte se na terminál 5 Heathrow a tam je malý raketoplán zvaný Pods. Nejlepším místem pro setkání je Parking Station B.
 • Otázka Jezdí kyvadlová doprava celý den? Kyvadlová doprava jezdí po celou dobu kromě pozdních nočních hodin, přibližně od 12:00 do 6:00. Během těchto hodin mohou zákazníci využívat službu 7 k cestování mezi Grand Central a Times Square.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Jelikož je Heathrow nejrušnějším letištěm v Evropě, vždy si naplánujte zpoždění a dejte si dostatek času na to, abyste se dostali do cíle.
 • Mezi lety si udělejte alespoň 3 hodiny, abyste si byli jisti, že navážete spojení.
 • Nebojte se požádat o pokyny nebo pomoc, pokud máte pocit, že se ztrácíte nebo jste zmatení.

reklama

Populární Problémy

USC si v sobotu odpočinul od hry Pac-12 na obrovský zápas v Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Tento týden má premiéru nový film Spongebob Squarepants „Sponge On the Run“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos online.

„The Hills: New Beginnings“ má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu online prostřednictvím živého přenosu.

Premiéra 'NCIS' v sezóně 17 je tady a postava Ziva, kterou hraje Cote de Pablo, se vrací. Podívejte se, jak sledovat její návrat online prostřednictvím živého vysílání.

Dne 6. noci má premiéru 6. sezóna seriálu When Calls the Heart. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online nebo po jeho odvysílání.