Jak se dívat na UFC Fight Night Tampa online

Sázení UFC Fight Night 161

Getty Bojovnice UFC Joanna Jedrzejczyk

Souboj ve slaměné váze mezi Joannou Jędrzejczyk a Michelle Waterson bude v sobotu v Amalie Aréně v Tampě na Floridě titulkem UFC Fight Night 161.

pomůže loketní ortéza při zánětu šlach

Předehra (17:00 ET) ani hlavní karta (20:00 ET) nebudou v USA v televizi, ale můžete sledovat obě karty naživo na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí UFC a dalších živých sportovních akcí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžeš zaregistrujte se na měsíc nebo rok na ESPN+ právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Joanna vs Waterson a všechny zápasy UFC Tampa na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu , PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


UFC Fight Night Tampa 2019 Preview

Jędrzejczyk (15-3 v MMA, 9-3 v UFC) si ve svém třetím boji o postup připsala titul ve slámové váze, poté pětkrát úspěšně obhájila opasek před dvojicí ztrát na Rose Namajunas.

V červenci 2018 se vrátila do vítězného sloupce, když se Tecia Torresová prosadila jednomyslným rozhodnutím v UFC na Fox: Alvarez vs. Poirier 2.

O pět měsíců později vyskočila do váhové kategorie ve snaze získat prázdný opasek, ale jednohlasné rozhodnutí upustila od Valentiny Ševčenkové.

Po mém vítězství nad Michelle Watersonovou si jdu pro opasek, řekl Jędrzejczyk ESPN . Nezáleží na tom, jestli tento boj bude o týden později. Nebo měsíc nebo dva měsíce. Jdu pro pás. Dana mi slíbila ten boj poté, co [porazím] Tecii Torresovou, ale pak to byl super zápas s Valentinou Shevchenkovou.

Po tom boji jsem si dal pauzu. Po tolika letech práce jsem chtěl obnovit své tělo, fyzicky, duševně. Jsem tady - připraven. Více než připraven. Jsem v nejlepší formě svého života a jdu si pro ten pás.

Ve středu několik prodejen informovalo, že Jędrzejczyk informovala UFC, že nebude schopna dosáhnout limitu váhy slámy pro zápasy bez titulu, 116 liber. Později toho dne však 32letá žena zpochybnila představu, že by neztloustla.

Uteklo mi něco, byly dnes vážení? Je středa, řekla ESPN . Vážení je v pátek, že? Minulou noc jsem se dobře vyspal. Zůstaňme v klidu. Soustředím se na své konečné snížení hmotnosti.

V pátek oba borci přibrali na váze.

Třiatřicetiletý Waterson (17-6, 4-2) jede na sérii vítězných zápasů na tři zápasy, když si zajistil rozhodovací vítězství nad Cortney Casey, Felice Herrig a Karolinou Kowalkiewicz.

Tento tábor byl bezvadný, řekl ve čtvrtek bývalý šampión atomové váhy Invicta FC MMA feťák . Všichni moji trenéři a spoluhráči v tomto táboře právě tak dobře vibrovali. Jsem opravdu nadšený, že dostanu pět kol s Joannou.

položte tenisové míčky na chodítko
Hlavní karta (20:00 ET na ESPN+)

Joanna Jędrzejczyk vs. Michelle Waterson, dámská slaměná váha

wii sportovní tenis

Cub Swanson vs. Kron Gracie, muší váha

Niko Price vs. James Vick

Mackenzie Dern vs. Amanda Ribasová, slaměná váha žen

Matt Frevola vs. Luis Pena, lehký

Eryk Anders vs. Gerald Meerschaert, střední váha

Předběžná karta (17:00 ET na ESPN+)

Ryan Spann vs. Devin Clark, lehká váha

Thomas Gifford vs. Mike Davis, lehký

na jakém kanálu je máma červen

Max Griffin vs. Alex Morono, welterová váha

Deiveson Figueiredo vs. Tim Elliott, muší váha

Marlon Vera vs. Andre Ewell, bantamová váha

Miguel Baeza vs. Hector Aldana, welterová váha

Marvin Vettori vs. Andrew Sanchez, střední váha

JJ Aldrich vs. Lauren Mueller, dámská muší váha


Populární Problémy

Jak protáhnout nohy. Vaše nohy pohánějí hamstringy, kyčelní flexory, kvadricepsy, gluteální svaly a lýtkové svaly. Protahování nohou vám pomůže předcházet zranění a také předcházet bolestem svalů po chůzi, běhu nebo ...

Konzistence je skvělou charakteristikou, kterou je třeba ve vašem životě vybudovat a implementovat. Klíčem k důslednosti je stanovení a dosažení konkrétních cílů. Začněte tím, že určíte, jak chcete být ve svém životě důslednější, a zaměřte se na tyto malé ...

Dnes večer je finále bakalářského programu v roce 2019. Přečtěte si, jak sledovat sezónu 23 končící online prostřednictvím živého přenosu s kabelem nebo bez kabelu.

Lidé jsou sociální zvířata a my jsme přitahováni k životu v komunitách. V oblastech s vysokou hustotou si však nemůžeme vždy vybrat, v jejich blízkosti žijeme. Ať už žijete v městském bytě nebo ve velkém domě na venkově, můžete ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas FA Cupu mezi Chelsea a Hull City, pokud jste ve Spojených státech.