BNP Paribas Open: Andreescu omráčí Svitolinu k zápasu o titul

BNP Paribas otevřeno - 12. den

Bianca Andreescu dokázala, že patří do otevřeného finále BNP Paribas. Navzdory nesmírné únavě se mladý Kanaďan prosadil a vyhrál v pátek večer na Elite Svitolina 6: 3, 2: 6, 6: 4 na stadionu One v Indian Wells Tennis Garden. Vítězství osmnáctileté mladistvé pokročilo do největšího finále její mladé kariéry.

Jednalo se o jejich první setkání a v obrovském semifinále, na které oba tvrdě pracovali, se zápas stal pro Ukrajince velmi vážným. Poslední dva zápasy se rozšířily do tří sad, kde na kurtu kombinovali pět hodin. S její hrou na vyšší úrovni než mladá Kanaďanka se 24letá dívka snažila rychle získat formu a převzít zápas. Přestože byl Andreescu podceňován, dosud se nesetkal s nikým, kdo by hrál nejlépe. Když měla Svitolina v hledáčku, vypadalo to, že osmnáctiletá mladistvá zahájila soudní tisk a pokračovala ve své odysei.

Nervesová ze svého úvodního podání vytěžila maximum, protože se dopustila chyb, aby Svitolinové dala přestávku. Čtyřiadvacetiletý mladík zadržoval podání, než zlomil Kanaďana, aby získal pohodlný postoj 3: 0. Andreescuová viděla potíže, ve kterých se nacházela, a ve čtvrté využil příležitost k trojímu brejku. Ukrajinka zachránila jednoho, ale nemohla si vynutit dvojku, protože její sevření zápasu se zmenšilo.

Kanaďanka začala při podání prokazovat pohodlí, které jí umožnilo zajistit si udržení služby v pátém. Se dvěma po sobě jdoucími výhrami pod pásem si Andreescu šel pro třetí, aby získal dvojitou přestávku a vyrovnal skóre. Zjevně měla hybnou sílu ve čtvrtém kole, což vedlo světovou šestku k rozhovoru s jejím trenérem Andrewem Bettlesem. Hlavním předmětem jeho rozhovoru byla potřeba získat zpětnou kontrolu a jak zaútočit na Andreescův forhend, abyste získali zpětnou kontrolu, dokud ta příležitost byla.

bílé tenisky converse

Šance na kontru nepřicházela, protože Andreescuová byla kreativní ohledně umístění míče, což ji v osmičce dostalo dopředu. Svitolina se shromáždila ke dvojici, kde otevřená chyba od teenagera otevřela dveře, ale byla zavřena dvojitou chybou. Druhý postup dal Andreescuovi bod AD, který získala na vítězi crosscourt.

S pěti rovinkami a Svitolinou, které došel čas, Andreescuová podala setu s úplným shutoutem, aby set prohnala za 32 minut. Navzdory tomu, že neměla silné podání, deset vítězů, které udělala, na šestém semeni, kteří měli jen dva a utrpěli při prvním vítězství jen 33 procent.

Když to vypadalo, že by Svitolina dokázala věci otočit, přišel Andreescu, aby to pokazil vážnou přestávkou, která z něj udělala sedm přímých her. Vítězná série mladistvých se nakonec zastavila, protože světová šestka našla způsob, jak se dostat zpět a vydat se na cestu. Udělat to nebyl snadný úkol, protože měla dvoubodový nárazník, ale dělala špatné výstřely, aby přiměla Andreesca k deuce. Promarněná příležitost osmnáctileté hráčky dovolila Ukrajince udržet podání a být poprvé od třetí hry předchozí sady.

Andreescu se chtěla dostat ještě více způsoby, ale její úsilí bylo výzvou při podání ve čtvrtém, kde byla Svitolina odhodlaná vyhrát. Po dvou dlouhých přestávkách dvojky to byl 24letý hráč s další přestávkou vést 3-1.

Kanaďanka se pokusila jít o přestávku, ale byla neúspěšná, protože šesté semeno našlo její značku a zabilo vítěze crosscourt, aby ještě více prohloubilo mezeru. Oba drželi podání prostřednictvím dvou her, dokud Svitolina nešel do setu v sedmé, kterou Andreescu vyzval k držení. Krátce šli do dvojky, než si chyba Kanaďana zajistila rozhodující set, aby Ukrajinec mohl hrát po 41 minutách.

jak držet raketu na stolní tenis

Svitolina se zlepšila v podání, zaznamenala téměř 70 procent, což porazilo Andreescovu až na 33, když nasbírala 18 nevynucených chyb, což si při druhém podání při 42 procentech úspěchu vybralo daň. Když ta část zápasu probíhala, Ukrajinka chtěla víc, ale Andreescu tam byl, aby to ztěžoval. Přinutila Svitolinu hrát dvojku, kde vykreslené chyby daly 18letému hráči brzkou přestávku.

Konsolidace držení vedla na 2: 0 pro Kanaďana, ale zisk třetiny nepřipadal v úvahu, protože Svitolina tvrdě hrál o držení a měl pomoc z chyb Andreesca. 18letá žena měla opět problémy při podání, ale navzdory bolesti, kterou cítila, vyšla s chybou, aby rekapitalizovala vyrovnávací paměť dvou her. Podání lásky bylo Svitolininou první v zápase, což jí Bettles řekla, aby udržela energii a vytrhla forhend.

Andreescuova trenérka Sylvain Bruneauová se snažila udržet 18letou sebevědomí tím, že jí řekla, že je tam lepší. Během šestky bylo jasné, že Svitolina je z těch dvou lepší, když nasbírala sedm rovných bodů, než Andreescu získal bod. Zvedla vteřinu, ale únava hrála roli v tom, že mladík ztrácel sílu proti Ukrajinci, který ukázal, že je unavený.

Andreescuová nějakým způsobem zlomila šesté semeno, aby získala náskok, ale nebylo to bezpečné, protože se musela držet, aby se stala hlavní hrozbou. V osmém se příliš často mýlila, ale shromáždila každý bod zlomu, aby donutila dvojku a vyslala dalšího vítěze crosscourt, aby zaujal klíčovou pozici 5-3. Svitolina čelil vyřazení a sloužil devátému se ziskem výhry 40: 0, než dvakrát chyboval.

Kritická chyba přiměla Andreesca, aby se pokusil otevřít dveře pro pokusy o shodu. Získala to na linkové jízdě, ale ztratila to střelou dlouhou od základní čáry. Byla to jediná, kterou ve hře viděla, protože Andreescu třikrát chyboval, aby Svitolina vyhrál. Bylo na 18leté, aby to zvládla sama a po návratu z 15-40 šla s 24letou do dvojky. Přestože ztratil další dva mečboly, přišel čtvrtý, který zakončil napjatou rally vítězstvím, protože Svitolina trefil ještě jednu do sítě a zápas ukončil za 2 hodiny a 12 minut.

To je tak neuvěřitelné, řekl Andreescu Andrewovi Krasnému po zápase. Tento minulý týden byl splněným snem. Když měla pódium, aby poděkovala, poděkovala fanouškům a řadě blízkých lidí. Měla 36 vítězů a 57 nevynucených chyb, které skutečně vytáhla Svitolina, která při své porážce vytáhla všechny zarážky.

S masivním vítězstvím v kariéře nebude v neděli čekat na soupeřku, protože Belinda Bencic a Angelique Kerber bojují o právo ucházet se o titul.

Populární Problémy

Novaka Djokoviče dělí pouhé dvě výhry od rekordního 7. titulu z Australian Open.

Vstup do roku 2019 s novým hlavním trenérem a novým QB, Ohio State má stále národní naděje na titul. Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas státu Ohio bez kabelu.

V úterý večer má premiéru sezóna 8 seriálu „7 malých Johnstonů“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.

Chcete sledovat živý přenos zápasů Tottenham Spurs ve Spojených státech? Její kompletní přehled vašich možností.