Přímý přenos Boise State vs San Jose State 2020: Jak se dívat online

Hodinky Boise State vs San Jose State

Getty Quarterback Hank Bachmeier z Boise State Broncos.

Boise State Broncos (5-1) a č. 24 San Jose State Spartans (6-0) se v sobotu utkají v šampionátu Mountain West na Sam Boyd Stadium v ​​Las Vegas.jak lépe sledovat míč v tenise

Hra začíná v 16:15. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos mezi Boise State a San Jose State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Boise State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.Hra o trůny, sezóna 8, epizoda 6, online zdarma

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Boise State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Boise State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

živý stream green bay vs giganti

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Boise State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled státu Boise vs San Jose

Problémy s COVID-19 vyústily v listopadový zápas mezi těmito dvěma týmy, který byl zrušen, a nyní má jejich odveta ještě vyšší sázky.

Minulý víkend Boise State zvítězil nad Wyomingem 17: 9. Rozehrávač Broncos Hank Bachmeier šel 19-28 na 181 yardů, přistání a zachycení vítězství. Byla to odfláknutá hra, což dává smysl vzhledem k tomu, že Broncos nehráli od konce listopadu. Úkoly kolem hraní v pandemii je dostihly a oni měli štěstí, že minulý víkend unikli vítězstvím. Boise State ve druhém poločase zvládlo pouhých sedm bodů a se San Jose State na obzoru to bude jen obtížnější.

Od poloviny listopadu do začátku prosince měli sparťané také třítýdenní odstup, ale v tomto by měli být o něco čerstvější než jejich soupeři. Stát San Jose ovládl 5. prosince Havaj, 35–24, a minulý týden porazil Nevadu 30–20. SJS rozehrávač Nick Starkel šel 20-30 na 306 yardů, dva touchdowny a interception na vítězství, které vidělo, že Sparťané získali ve třetí čtvrtině 20 bodů a ve druhé půli zavřeli Nevadu.

Nyní se Starkel a společnost připravují na skupinu Broncos, která zaznamenává 36,2 bodů za hru, zatímco povoluje 26.

Jsou disciplinovaným fotbalovým týmem, Řekl Starkel o Boise State tento týden. Nedělají mnoho střelby do nohy tím, že mlátí krytí a podobné věci. Takže někdy jde jen o hry jeden na jednoho-váš chlap versus jejich chlap.

jak vyrobit tenisky

Trenér San Jose State Brent Brennan zdůrazňuje, že jeho hráči míří do této hry jedním klíčovým aspektem fotbalu: Může se stát cokoli.

Povzbuzoval jsem tyto děti, aby snily ve velkém, Řekla Brennanová . Myslím, že se lidé příliš často omezují na to, v co věří, že mohou dosáhnout. Ale pořád mluvíme o tom, ‚Pojďme je všechny vyhrát‘. Pojďme hrát nejlepší fotbal, jaký umíme. Stejně jako to můžeme udělat. ‘Tento tým prostě miluji. Rád jsem toho součástí.

Snění ve velkém je dobrým tématem týdne, zejména s ohledem na historii mezi těmito dvěma týmy. Stát San Jose nikdy v historii programu neporazil Boise State. Sparťané mají od roku 1992 jen tři vítězné sezóny, díky čemuž je letošní rok ještě výjimečnější, takže říkat, že to bude jedna z největších her, pokud je historie školy přesná.


Populární Problémy

Havrani chtějí zamknout osivo č. 1 v AFC, a tak se chystají na Browns Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Po sérii her proti Pac-12 a SEC se BYU vydává na cestu, aby v sobotu nastoupil proti MAC soupeři Toledu. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Oba na 3-2 starty ve hře Big Ten, Indiana a Rutgers se setkají ve středu v Piscataway. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak minimalizovat otoky během těhotenství. Otok je normální součástí těhotenství. Abyste se přizpůsobili svému expandujícímu tělu, produkujete další krev a tekutinu. Zadržování tekutin pomáhá otevírat pánevní tkáň a klouby, což umožňuje porod ...

K hluboké žilní trombóze (DVT) dochází, když se v hluboké žíle, často v noze, tvoří krevní sraženiny, které se mohou stát život ohrožujícími. Jakmile se vytvoří sraženiny, mohou cestovat do jiných částí vašeho těla, což vede k podmínkám, jako jsou infarkty, mrtvice, ...

Jak vypadat dobře v praku. Přiznejme si to: zlomení nebo poranění ruky takovým způsobem, že musíte nosit závěs, je jednou z nejhorších věcí, které se mohou stát. Ještě horší věc je, když nemůžete přijít na to, jak se oblékat, abyste vypadali ...