Přímý přenos basketbalu z Ohio State vs Wisconsin: Jak se dívat online

Státní hodinky Wisconsin v Ohiu

Getty Brad Davison z Wisconsin Badgers vypadá, že přihrává.

Dva z nejlepších deseti nejlepších se dostanou do centra pozornosti v sobotu, kdy se č. 15 Ohio State Buckeyes vydá do centra Kohl v Madisonu, kde se utká s č. 10 Wisconsin Badgers.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

http // es.pn / xboxone

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled státu Ohio vs Wisconsin

The Buckeyes v úterý přichází s dvoubodovou ztrátou na Purdue. V polovině hry se Ohio State zvýšil o šest bodů, což vedlo dobře do druhé poloviny, ale nedbalá hra pozdě vedla k tomu, že Boilermakers dosáhli vítězství na tři vteřiny na poslední vteřinu.

oj made in america celý film

Duane Washington Jr. zaznamenal pro Buckeyes 21 bodů, útočník Justin Ahrens přidal 12 bodů a EJ Liddell dosáhl 11 bodů, když dosáhl na sedm doskoků, které jsou vysoké pro tým.

Stát Ohio měl příliš mnoho obratů a málo dobrého vzhledu, což byl hlavní důvod ztráty. Stříleli 40 procent zpoza oblouku, což není špatné, ale hlavní trenér Chris Holtmann nebyl zvláště spokojený s výběrem střel.

To bylo málo, Řekl Holtmann prostřednictvím 247Sports . Měli jsme dobrý vzhled. Ve druhém poločase jsme se pokusili vytvořit barvu trochu lépe. Defenzivně šlo jen o jejich fyzickou stránku. Vzali nás z nějakých věcí. Musíme s tím být lepší. Naše manipulace s míčem trpěla a my jsme se nemohli dostat do některých věcí, které jsme chtěli dělat.

Pokud jde o jezevce, vyhráli hned dva zápasy od chvíle, kdy se o ně postaral Michigan 12. ledna. Wisconsin ve středu porazil Northwestern 68: 52. Útočník Tyler Wahl byl jedním ze čtyř Badgerů, kteří bodovali ve dvouciferných číslech, a vedl se 14 body.

Jeho sebevědomí roste. Pracuje na tom. Strávil spoustu času v tělocvičně, pracoval na své obvodové hře Hlavní trenér Badgers Greg Gard o Wahlovi po zápase řekl: podle Badgers Wire . Myslím, že to, co vidíte, je vývoj hráče, který získal nějaké zkušenosti jako nováček a byl použit v offseason, i když to bylo úplně jiné offseason pro každého. Ale použil to k vybudování offseason a teď vidíte, jak se letos prochází, že hraje mnohem sebevědoměji.

Wisconsin to v této sezóně dělá se solidní obranou, což umožňuje 61,4 bodu na zápas, což je 18. místo v zemi. Jezevci také získávají 73,7 bodů za soutěž a budou se stavět proti týmu Buckeyes se 76,7 body za hru, zatímco vy odevzdáte 67,7 bodů nepřátelským týmům. Wisconsin kromě velmi dobré michiganské sestavy prohrál i zápasy s Marylandem a Marquette, takže tohle by mohl být naprostý slugfest.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Cain Velasquez vs Francis Ngannou a všechny zápasy UFC Phoenix online.

Nejlepší hráči MLB soutěží v úterý v All-Star Game 2019. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Toni Nadal s láskou vzpomínal na vítězné tažení Rafaela Nadala na Roland Garros 2011. Novak Djokovic zmínil jako silnou hrozbu pro Nadalovy naděje na titul na tomto turnaji.

Jsou vaše potrubí bolest v odtoku? Vlastní potrubí můžete odemknout doma bez pomoci - nebo nákladů - profesionálního instalatéra. Naučit se několik různých technik vám pomůže zvládnout i ty nejnáročnější drény. Udělat...

S omezením blokování se syn Bjorna Borga Leo konečně připojil k akademii Rafaela Nadala na Mallorce. Leo Borg už akademii navštívil třikrát a byl plný chvály na tamní zařízení.