Přímý přenos basketbalu z Ohio State vs Wisconsin: Jak se dívat online

Getty Brad Davison z Wisconsin Badgers vypadá, že přihrává.Dva z nejlepších deseti nejlepších se dostanou do centra pozornosti v sobotu, kdy se č. 15 Ohio State Buckeyes vydá do centra Kohl v Madisonu, kde se utká s č. 10 Wisconsin Badgers.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

velmi drsná renovace sezóna 1 epizoda 2

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Ohio State vs Wisconsin naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled státu Ohio vs Wisconsin

The Buckeyes v úterý přichází s dvoubodovou ztrátou na Purdue. V polovině hry se Ohio State zvýšil o šest bodů, což vedlo dobře do druhé poloviny, ale nedbalá hra pozdě vedla k tomu, že Boilermakers dosáhli vítězství na tři vteřiny na poslední vteřinu.

Živé vysílání Bangladéš vs Nový Zéland 2016

Duane Washington Jr. zaznamenal pro Buckeyes 21 bodů, útočník Justin Ahrens přidal 12 bodů a EJ Liddell dosáhl 11 bodů, když dosáhl na sedm doskoků, které jsou vysoké pro tým.

Stát Ohio měl příliš mnoho obratů a málo dobrého vzhledu, což byl hlavní důvod ztráty. Stříleli 40 procent zpoza oblouku, což není špatné, ale hlavní trenér Chris Holtmann nebyl zvláště spokojený s výběrem střel.

To bylo málo, Řekl Holtmann prostřednictvím 247Sports . Měli jsme dobrý vzhled. Ve druhém poločase jsme se pokusili vytvořit barvu trochu lépe. Defenzivně šlo jen o jejich fyzickou stránku. Vzali nás z nějakých věcí. Musíme s tím být lepší. Naše manipulace s míčem trpěla a my jsme se nemohli dostat do některých věcí, které jsme chtěli dělat.

Pokud jde o jezevce, vyhráli hned dva zápasy od chvíle, kdy se o ně postaral Michigan 12. ledna. Wisconsin ve středu porazil Northwestern 68: 52. Útočník Tyler Wahl byl jedním ze čtyř Badgerů, kteří bodovali ve dvouciferných číslech, a vedl se 14 body.

Jeho sebevědomí roste. Pracuje na tom. Strávil spoustu času v tělocvičně, pracoval na své obvodové hře Hlavní trenér Badgers Greg Gard o Wahlovi po zápase řekl: podle Badgers Wire . Myslím, že to, co vidíte, je vývoj hráče, který získal nějaké zkušenosti jako nováček a byl použit v offseason, i když to bylo úplně jiné offseason pro každého. Ale použil to k vybudování offseason a teď vidíte, jak se letos prochází, že hraje mnohem sebevědoměji.

Wisconsin to v této sezóně dělá se solidní obranou, což umožňuje 61,4 bodu na zápas, což je 18. místo v zemi. Jezevci také získávají 73,7 bodů za soutěž a budou se stavět proti týmu Buckeyes se 76,7 body za hru, zatímco vy odevzdáte 67,7 bodů nepřátelským týmům. Wisconsin kromě velmi dobré michiganské sestavy prohrál i zápasy s Marylandem a Marquette, takže tohle by mohl být naprostý slugfest.


Populární Problémy

Jak obnovit ztracené přátelství. Možná jste se nedávno ocitli v myšlenkách na přítele, se kterým jste ztratili kontakt. Možná vám budou chybět ty dobré časy, které jste měli, a chcete, aby teď byly součástí vašeho života. I když se můžete cítit ...

Ukázka nejvyššího klidu od Alexandra Zvereva ho viděla porazit Johna Isnera a rezervovat si místo ve finále v Římě.

Zde je návod, jak sledovat kriketový zápas Západní Indie proti Bangladéši ve Spojených státech.

Jak nosit ortézu na krk. Pokud jste utrpěli zranění nebo se zotavujete z chirurgického zákroku, může váš lékař požadovat, abyste po určitou dobu nosili měkkou nebo tvrdou ortézu. Ortéza nebo límec jsou navrženy tak, aby minimalizovaly pohyb ...

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...

Skleněné police jsou samy o sobě krásné, ale samy mohou vypadat trochu holé. Nebojte se! Ať už jsou vaše police ve vaší kuchyni, koupelně nebo jiném obytném prostoru, máte k dispozici spoustu dekorativních možností ....