Brad Paisley Christmas Special 2019: How to Watch the Show Online

Brad Paisley si to myslí

ABC

Pokud vám v listopadu nehrál CMA Awards 2019, když jste v listopadu nepořádali ceny CMA za rok, propásli svou roční dávku podpisového humoru a hudebních stylů Brada Paisleyho, nebojte se-má hodinový speciál na ABC, který vám pomůže zahájit prázdniny.

Vysílání v úterý (3. prosince) ve 20 hodin ET/PT, speciál, představí to nejlepší, co Nashville může nabídnout, a to prostřednictvím Paisleyova humoru, několika nečekaných překvapení, emocionálních polních skladeb a hudebních vystoupení s vysokou energií.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „Brad Paisley si myslí, že je speciální“Hrát si

Nenechte si ujít Brad Paisley si myslí, že je speciální TONIGHT 8/7c na ABC Přihlaste se k odběru Sony Pictures a získejte exkluzivní obsah: bit.ly/SonyPicsSubscribe 2019-12-03T14: 00: 09.000Z

Pro svůj úplně první hudební varietní speciál Brad Paisley vytahuje všechny zastávky. Brad Paisley si myslí, že je zvláštní vítá některá z největších jmen v (i mimo) country hudby. Zde je to, co potřebujete vědět o hodinové přehlídce.

K Paisleymu, který vyhrál Grammy, se připojují country hvězda Kelsea Ballerini, kultovní Darius Rucker a kapela Hootie & the Blowfish, milovaná popová skupina Jonas Brothers, legenda NFL Peyton Manning, Bakalář hostitel Chris Harrison, plodný country umělec Tim McGraw a Paisleyho CMA Awards, partnerka zločinu, Carrie Underwood.

Procházeli jsme se kolem a kolem toho, jak tomu říkat, název je těžké získat, říká Paisley v předváděcí hře a dodává: „Provádíme plnohodnotnou produkci humoru a srdce. Hudba bude lidi obracet ... je to hudební přehlídka. Moje město, mí přátelé. Všichni hrají to, co hrát chtěli, svým způsobem.

Je zábavné hrát hudbu s přáteli. Má kořeny v Nashvillu, dodává country hvězda Ballerini.


Populární Problémy

Odebírání krve pro laboratorní analýzu je nejčastěji rutinní a bezproblémový postup. Protože se ale zdravotní stav každého pacienta liší, mění se i jeho žíly. Toto je obecný průvodce řešením problémů venepunkčního scénáře, ve kterém ...

Jak si píchnout injekci do žíly. Injekce léků do žíly může být obtížné, ale existuje několik jednoduchých strategií, které vám mohou pomoci udělat to správně. Nepokoušejte se podat injekci, pokud k tomu nejste vyškoleni. Pokud jste ...

Kromě splnění základních potřeb vaší kočky Savannah budete muset tomuto aktivnímu a inteligentnímu plemenu poskytnout spoustu fyzické a duševní stimulace. Naučte to triky, poskytněte různé interaktivní hračky a ujistěte se, že umístíte kočku ...

Oslava Dne Země se koná 22. dubna. Od roku 1970 se rozrostla na celosvětovou událost, kterou uznává více než 192 zemí. Věnovat zvláštní den pomoci Zemi je způsob, jak ukázat, jak moc nám záleží na budoucnosti našich ...

Jak vyrobit hadrové koule. Výroba hadrových koulí byla kdysi praktickým způsobem, jak uklízet každý poslední kousek použitelného hadříku, který se obvykle zašíval do hadrového koberce později. Stále můžete vyrábět hadrové koule pro případné použití v řemeslech nebo jako domácí v jižním stylu ...

V pátek Notre Dame proběhne přátelský zápas mezi Liverpoolem a Dortmundem. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.