Přímý přenos Gonzaga vs UW Basketball: Jak se dívat online bez kabeluGetty Útočník Gonzaga Corey Kispert.

Basketbalové mužstvo číslo 22 Washington Huskies bude v neděli hostit č. 9 Gonzaga Bulldogs v Alaska Airlines Arena.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

kde mohu sledovat díry
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs UW na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

jak správně držet tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs UW na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Získejte Sling TV

tenisový loket s opěrnou silou

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Gonzaga vs UW prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Gonzaga vs VAŠE náhled

Ve středu Bulldogs odskočili od porážky titulu v bitvě 4 Atlantis u Michigan Wolverines, když doma porazili Texas Southern Tigers 101-62, aby se zlepšili na 9-1.

Gonzaga zaznamenal 29 bodů rychlého brejku, což je 16 bodů z 18 obratů Tigers.

Obrana, spousta snadných košů v přechodu, přestávky 2 na 0, přestávky 2 na 1, řekl strážce Bulldogs Joel Ayayi, podle Mluvčí-recenze . Myslím si, že obrana je pro nás letos opravdu důležitá. Stačí mrknout a jsme nahoře 20. Obrana byla hlavní součástí.

Útočník Bulldogs Corey Kispert vedl všechny účastníky se 17 body, střílel 7 z 11 z pole a chytil 7 doskoků.

Ayayi, druhák v červené košili, který startoval poprvé v kariéře, získal 16 bodů za střelbu 6 z 11. Připsal si 9 doskoků, což je vysoká hra, a zaznamenal 5 asistencí, což znamenalo remízu o herní maximum.

sledujte misku štěněte online zdarma

Když jsem se sem dostal, nebyl jsem tak vyblýskaný, řekl Ayayi, podle The Spokesman-Review. Ale den ode dne jsem se jen zlepšoval. Pro mě je každá hra pohodlnější. Bylo to něco jako být v první hře prvních pár her. Byl jsem trochu stydlivý. Nyní se cítím mnohem pohodlněji a jsem schopen hrát svoji hru a být agresivní.

Huskies ve středu prodloužili vítěznou sérii na pět a doma porazili East Washington Eagles 90: 80, aby se zlepšili na 7: 1.

Washingtonský strážce Quade Green sestoupil z lavičky, aby zaznamenal týmových 20 bodů a 8 asistencí při hře a otočil míč jen jednou.

Pokud ho sledujete, jak zvedá míč, ani se nedívá na muže, který ho střeží, řekl o Greenovi velký muž Huskies Sam Timmins. Olympionik . Prostě ... mluví s trenérem a zjišťuje, jaký přestupek uděláme. Myslím si, že s mladým týmem a týmem, který se stále snaží najít svou identitu, mít někoho, kdo je vědomý a přítomný a zajišťuje, aby se každý dostal na svá místa, ofenzivní kroky.

Gonzaga a Washington hráli 21krát od roku 1971, přičemž Gonzaga vedl sérii 13-8. Bulldogs dominují soupeření ve státě od začátku sezóny 1998-99, když vyhráli 12 ze 13 setkání.

Strany se nesetkaly s oběma týmy zařazenými od prosince 2006.

Chcete prostě hrát špičkové týmy a je to tak dlouhá sezóna, snažíte se být opravdu dobrý, řekl v pátek hlavní trenér Huskies Mike Hopkins. Olympionik . Abyste byli opravdu dobří, musíte hrát týmy, které jsou opravdu dobré a vyzývají vás různými způsoby. Je to hra, která nám pomůže posunout se vpřed, pokud jde o náš cíl, a to vyhrát mistrovství. To je pro nás skvělý test.


Populární Problémy

Bradley Whitford hraje v nové komedii „Perfect Harmony“ od NBC. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelového přihlášení.

Chcete se dívat na Miocic vs Cormier 3 a všechny UFC 252 PPV? Zde je návod, jak si objednat UFC 252.

Dokončení dvojité zatáčky, známé také jako dvojitá pirueta, je jedním z nejikoničtějších manévrů v dandlingovém baletu. Úspěšné dokončení dvou otáček bez závratí nebo pádu je otázkou správného umístění, ...

Jak vyhrát tenisový zápas. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste zvýšili své šance na výhru tenisového zápasu. Jakmile si prostudujete, jak funguje bodování v tenise, budete se chtít adekvátně připravit v hodinách a dnech před ...

Získání náhrady kyčle může změnit váš život k lepšímu, ale zotavení po operaci bude nějakou dobu trvat. Vaše cvičení hip terapie posílí vaše kyčle, pomůže vám získat zpět rozsah pohybu a zabrání vzniku krevních sraženin. Na...