Přímý přenos Bayern vs Dortmund: Jak sledovat DFL-Supercup 2019 v USA

Přímý přenos Bayern vs Dortmund

Getty

Ti v USA mohou online sledovat DFL-Supercup 2019 mezi Bayernem a Dortmundem online prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Již posedmé za posledních osm let bude německá fotbalová nadvláda-alespoň pokud jde o superpohár DFL-patřit buď Bayernu Mnichov nebo Borussii Dortmund, kteří se v sobotu 2019 setkají v německém superpoháru v Signal Iduna Parku.

Pro ty ve Spojených státech, kteří chtějí sledovat zápas (14:30 ET - začátek času), bude vysílán na Fox. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

sledujte rick and morty sezóna 4 epizoda 4 online zdarma

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bayern vs Dortmund na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

PlayStation Vue

vysoké tenisky na klínku

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Bayern vs Dortmund na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

zábal paže na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MLS All-Stars vs Atletico Madrid na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

jak trefovat salvu v tenise

Náhled Bayern vs Dortmund DFL-Supercup

Superpohár DFL obvykle staví šampiona Bundesligy z předchozí sezóny proti vítězům DFB-Pokal, ale počtvrté za sedm sezón získal Bayern oba tituly a do zápasu poslal běžce z Bundesligy z Dortmundu.

Bayern odehrál ve středu závěrečné předsezónní přátelské utkání, ve finále Audi Cupu v Allianz Areně podlehl penaltám Tottenhamu Hotspur.

Tento turnaj byl produktivním předsezónním turnajem, řekl hlavní trenér Niko Kovac FCBayern.com . Všechny čtyři týmy hrály útočný fotbal a vstřelily mnoho gólů. Diváci dostali spoustu dobrých tahů. V tuto chvíli jsem velmi spokojený, máme ještě několik týdnů na vyladění naší hry. První poločas jsme soutěžili s docela mladým týmem a mladí hráči odvedli velmi dobrou práci.

Poté, co spadli do jamky 2: 0, dostali Bavori v 61. a 81. minutě góly od 19letého Jann-Fiete Arpa a 18letého Jonathana Daviese, aby se situace vyrovnala.

Mnoho mladých hráčů odvedlo vynikající práci, klobouk dolů, což je pro ně podle týmu Sven Ulreich obrovský kompliment. Bayern může být hrdý na to, že má tyto kluky. Přístup byl dnes jiný, chtěli jsme trochu ušetřit energii. Mnoho z nás hrálo včera 90 minut, takže dnešní sestava byla jiná. Ale zahráli jsme si ještě jednou dobře a odskočili jsme si. Jsme dobře připraveni

Bayern otevřel svou tabulku předsezónních přátelských zápasů prohrou s Arsenalem, poté porazil Real Madrid, AC Milán a Fenerbahçe před setkáním s Tottenhamem.

tweener tenisové rakety

Jsem velmi spokojený s naší předsezónní kampaní a tým je v tuto chvíli ve velmi dobré formě, řekl Kovac. Bundesliga.com . Bude to zajímavá hra a chceme ji vyhrát. Tuto hru bereme velmi vážně. Dortmund posílil a byl v předsezóně déle než my. Bude to intenzivní hra. BVB bude opět našimi nejbližšími vyzyvateli. Budeme muset být vzhůru.

Dortmund skončil jen o dva body před Bayernem za titul Bundesligy v letech 2018-19. Získali křídla Juliana Brandta a Thorgana Hazarda v offseason, ačkoli první byl vyloučen pro Superpohár a jeho účast je pochybná, protože oba se potýkají se zraněními před sezónou.

Superpohár má pro nás všechny velký význam, řekl kapitán Dortmundu Marco Reus pro Bundesliga.com. Je to titul, je důležité dobře zahájit sezónu a ukázat našim fanouškům, že chceme něco vyhrát. Je však jasné, že ani jeden tým dosud nevystřelil na všechny válce.


Populární Problémy

Většina z nás zažívá chvíle, kdy si přejí, abychom se cítili více ostražití. Možná sedíte na schůzce a přemýšlíte, jak to dotáhnete do konce. Možná budete muset zůstat ve střehu dlouhou cestu. Možná bojujete s nespavostí a máte potíže ...

Fotbal SMU zahájil v sobotu 2: 0 a hostil Stephena F. Austina. Takto můžete hru sledovat.

Zde je návod, jak sledovat dnešní přímý přenos hry Raiders vs Broncos online bez kabelu.

Jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu. Grand Canyon je přírodní povodí v severní Arizoně, které bylo po miliony let vytesáno řekou Colorado. Grand Canyon se nachází v národním parku Grand Canyon a je zapsán na seznamu UNESCO ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Grand Prix F1 70. výročí online zdarma, pokud jste ve Spojených státech.

Datle jsou krásní, neobvyklí ptáci vyskytující se po celé Severní Americe s některými druhy žijícími v Evropě. Obvykle je lze vidět v hustých nebo řídce zalesněných oblastech, stejně jako na předměstských dvorech se stromy. Jedí velké množství nechtěných ...