Přímý přenos Broncos vs Chiefs: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Images Kansas City Chiefs QB Patrick MahomesNováček Drew Lock a Denver Broncos (5-8) upřeli zrak na třetí vítězství v řadě, ale obrana MVP Patrick Mahomes a Kansas City Chiefs (9-4) k tomu pravděpodobně bude mít co říci. Týmy AFC West se střetnou v neděli na stadionu Arrowhead.

loketní návlek na tenisový loket

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Broncos vs Chiefs na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Broncos vs Chiefs na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přímý přenos Broncos vs Chiefs na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Broncos vs Chiefs na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Broncos vs Chiefs na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Broncos vs Chiefs a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Broncos vs Chiefs

Drew Lock poskytl jiskru týmu Broncos, který má za sebou neuspokojivou sezonu, kdy v jeho mladé kariéře startujícího týmu 2: 0. Broncos vyrazí na cestu k náčelníkům v soupeřící hře AFC West, ale pro Lock je to hodně domácí zápas, protože vyrostl blízko stadionu Arrowhead.

Přemýšlejte o tom, řekl Lock agentuře Associated Press. To je můj domov. Byl jsem tam tisíckrát. Nic nového.

spider-man neomezená epizoda 1

Lock měl minulý týden proti Texasanům působivou hru, házení na 309 yardů a trojici přistání. Zasáhl 22 z 27 přihrávek a stal se prvním nováčkem NFL, který hodil 300 yardů a tři přistání při svém prvním silničním startu.

Klukům nedávám stropy ani podlahy. Mohou jít tak vysoko, jak chtějí, doufejme, že ne příliš nízko, řekl trenér Broncosu Vic Fangio. Myslím si, že celkově měl dva týdny dobrý start do kariéry.

Rozehrávač na druhé postranní čáře má také docela vzestup ke slávě. Patrick Mahomes vyhrál MVP ve svém prvním plném ročníku jako předkrm, ale tento rok byl těžší, bojoval se zraněními, aby se dostal na hřiště.

Po zranění kotníku a kolena se nyní Mahomes potýká s rozbitou rukou.

Mahomes to teď necítí skvěle, ale je to něco, s čím si hrajete. V tomto sportu se zraníte, budete něco bouchat. Takže pro mě je to o tom jít ven a soutěžit a spoléhat se na své spoluhráče, že mi pomohou, kdykoli se necítím stoprocentně.

Hlavní trenér Andy Reid pochválil svého quarterbacka za to, že bojoval a ukázal vedení tím, že se dostal na hřiště.

Myslím si, že v této lize je to hraní na pozici zadáka, řekl trenér Chiefs Andy Reid. Jak to jde, jste tváří organizace a vůdcem týmu. Existují určité věci, které musíte udělat a zvýšit. Není to jen jedna věc - není to tak, že byste museli hodit míč 50 yardů po poli, ale že vedete kluky kolem sebe, aby byli ještě lepší, než jací jsou. Má vrozenou schopnost to udělat. Udržuje všechny zapojené na obou stranách míče.

Náčelníci se snaží ulovit první kolo a jejich vítězství 23-16 proti Patriots minulý týden pomohlo.

Chcete porazit ty nejlepší. Chcete jít ven a hrát proti nejlepším a vynaložit maximální úsilí, řekl po vítězství Mahomes. Po celou dobu to nebylo hezké. Bylo to jen těžké, tvrdě vybojované vítězství.

Kansas City je 10bodovým favoritem této hry.