Přímý přenos Busch Clash 2021: Jak se dívat online zdarma

Getty Erik Jones vyhrál Busch Clash pro Joe Gibbs Racing v roce 2020.Daytona International Speedway bude v úterý hostit 43. Busch Clash.

Závod začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte přístup k tomuto kanálu, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Busch Clash 2021 online zdarma:Všimněte si, že všechny tyto možnosti vám také umožní sledovat kvalifikaci na pól Daytona 500 (FS1, středa), Daytona Duels (FS1, pátek) a Daytona 500 (Fox, neděle)

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1, Fox a Více než 65 televizních kanálů v televizi AT&T. FS1 a Fox jsou zahrnuty v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a k 14denní bezplatné zkušební verzi můžete zahrnout jakýkoli balíček:

Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete 2021 Busch Clash sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 2021 Busch Clash můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Závod můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nenahráváte to.

badmintonové dvojí podání

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete 2021 Busch Clash sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Závod můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 2021 Busch Clash můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Závod můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Sling TV

Živý přenos FS1, Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s FS1, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2021 Busch Clash sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Závod můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Busch Clash 2021

Závod se poprvé pojede na mezinárodním rychlostním silničním hřišti Daytona a bude se skládat z 35 kol, s opatrností po 15.

Před rokem vyhrál Erik Jones úvodní exhibici Speedweeks po 88 kolech na tri oválném hřišti, prodloužených ze 75 kol kvůli prodloužení.

Poté, co Jones v roce 2020 zvítězil a skončil na 17. místě v NASCAR Cup Series, ho Joe Gibbs Racing ve voze č. 20 nahradil Christopherem Bellem. V říjnu se Jones připojil k Richard Petty Motorsports, aby řídil vůz č. 43.

Jo, byla to těžká sezóna, řekl 24letý hráč podle The Daytona Beach News-Journal . Myslím, že moje velká věc byla jen zajistit si z toho ponaučení. Zjistěte z této zkušenosti, co si mohu vzít s sebou do budoucna a co mohu udělat lépe.

Sám Petty strávil 35 let řízením vozu č. 43, ve kterém si připsal všech sedm svých titulů NASCAR Cup Series, což je rekord, který sdílí s Dale Earnhardtem a Jimmie Johnsonem.

Bylo opravdu skvělé si s ním (Petty) popovídat, řekl Jones podle The Daytona Beach News-Journal. Slyšel jsem jeho příběhy a upřímně jeho vzrušení pro tuto sezónu. Navenek nikdy nevíte, jak je někdo takový zapojený, ale Richard je do tohoto týmu opravdu zapletený a opravdu mu na tom záleží.

Jones má na svém kontě dvě vítězství v Cup Series: 2018 Coke Zero Sugar 400 v Daytoně a 2019 Southern 500 v Darlingtonu. Richard Petty Motorsports nezaznamenal vítězství v Poháru, protože Aric Almirola vzal v roce 2014 Coke Zero 400.

V loňském roce skončil pilot 43 Bubba Wallace na 22. místě v žebříčku Cup Series a poté odjel do 23XI Racing, nového týmu, který vlastní a provozuje basketbalová legenda Michael Jordan.

Pro nás je cílem jen zlepšit to, co RPM za poslední dva roky udělal, řekl Jones podle Las Vegas Review-Journal . Pokuste se dostat do top 20 bodů a evidentně je vítězství konečným cílem - a myslím, že existují místa, kde můžeme vyhrát.

V pondělí Jones vytáhl deváté startovní místo. Pole position si připsal Ryan Blaney, který loni skončil devátý v pořadí Poháru.

Sestava Busch Clash 2021

1. Ryan Blaney, tým Penske
2. Alex Bowman, Hendrick Motorsports
3. Denny Hamlin, Joe Gibbs Racing
4. Brad Keselowski, tým Penske
5. William Byron, Hendrick Motorsports
6. Tyler Reddick, Richard Childress Racing
7. Chase Elliott, Hendrick Motorsports
8. Cole Custer, Stewart-Haas Racing
9. Erik Jones, Richard Petty Motorsports
10. Joey Logano, Team Penske
11. Ryan Newman, Roush Fenway Racing
12. Matt DiBenedetto, Wood Brothers Racing
13. Chris Buescher, Roush Fenway Racing
14. Ty Dillon, 23XI Racing
15. Kurt Busch, Chip Ganassi Racing
16. Kyle Busch, Joe Gibbs Racing
17. Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing
18. Martin Truex mladší, Joe Gibbs Racing
19. Austin Dillon, Richard Childress Racing
20. Ricky Stenhouse Jr., JTG Daugherty Racing
21. Aric Almirola, Stewart-Haas Racing


Populární Problémy

Orli a Jaguáři se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Perspektiva sportovní psychologie v soutěži mezi začínajícím hráčem a jedním z největších světových hráčů.

Skutečná velikost Velké 3 - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - přesahuje pouhé statistiky a rekordy. Emoce, které v nás vyvolávají, se počítají mnohem více než jejich počet, když diskutujeme o jejich místě v historii.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Benavidez vs Angulo.