Cahill oznamuje rozchod Halepů z rodinných důvodů

HalepCahillcropped

Světová jednička Simona Halepová a trenér Darren Cahill

Darren Cahill oznámil, že příští rok nebude trénovat světovou jedničku Simonu Halepovou z rodinných důvodů.

Australan pomohl Halepové vyhrát první grandslamový titul na červnovém French Open a druhý rok v řadě skončit v čele žebříčku.

Cahill v pátek prozradil, že si v roce 2019 dá pauzu a vzdá se své ‚vysněné práce‘ s Rumunem, aby mohl trávit více času se svými dětmi.

'Chtěl bych oznámit, že se Simonou nebudeme v roce 2019 pokračovat v našem partnerství čistě z rodinných důvodů z mé strany.' Cahill zveřejnil na Instagramu.
.
`` Po dlouhém přemýšlení a diskusích a mnoha letech s 30 a více týdny na cestě pryč od své rodiny jsem se rozhodl udělat si 12měsíční přestávku od koučování, abych byl více doma kvůli podpoře, protože naše děti vstupují do důležitých fází svého života s poslední rok přípravy na střední školu, sport a vysokou školu je stále náročnější na čas.

„Chtěl bych poděkovat Simoně za poslední 4 úžasné roky. Díky jejímu porozumění, osobnosti, pracovní morálce, velkorysosti a profesionalitě bylo potěšením stát po jejím boku jako její trenér.

'Je to mladá žena z celkové třídy a někdo, koho si velmi vážím, což je něco důležitějšího než jakýkoli dosažený výsledek.'

„V zásadě jsem měl práci snů a chci jí poděkovat za to, že to tak udělala, a za příležitost pracovat s někým tak talentovaným a oddaným.

'Přeji Simo a jejímu týmu nic jiného, ​​než neustálý úspěch, a těším se, že ji příští rok podpořím ze strany.'

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Chtěl bych oznámit, že se Simonou nebudeme v roce 2019 pokračovat v našem partnerství čistě z rodinných důvodů z mé strany. . Po dlouhém přemýšlení a diskusích a mnoha letech s 30 a více týdny na cestě pryč od své rodiny jsem se rozhodl udělat si 12měsíční přestávku od koučování, abych byl více doma, protože naše děti vstupují do důležitých fází svého života s poslední rok přípravy na střední školu, sport a vysokou školu, to vše bylo časově náročnější. . Chtěl bych poděkovat Simoně za poslední 4 úžasné roky. Díky jejímu porozumění, osobnosti, pracovní morálce, velkorysosti a profesionalitě bylo potěšením stát po jejím boku jako její trenér. Je to mladá žena z celkové třídy a někdo, koho si velmi vážím, což je něco důležitějšího než jakýkoli dosažený výsledek. . V zásadě jsem měl práci snů a chci jí poděkovat za to, že to tak udělala, a možnost pracovat s někým tak talentovaným a oddaným. . Přeji Simo a jejímu týmu jen pokračování v úspěchu a těším se, že ji příští rok podpořím ze strany. . Zvláštní uznání Theovi Cercelovi, Andrei Cristoforovi a Virginii Ruzici za veškerou podporu, víru, přátelství a skvělou práci v průběhu let. . A nakonec rumunským fanouškům, kteří projevují neochvějnou vášeň a podporu své dívce. Kluci, vážně. Děkujeme, že jste za poslední 4 roky přijali tohoto Australana za svého a cítili jste se ve své zemi vítáni. Mulțumesc. V roce 2019 budu i nadále spolupracovat s týmem ESPN na turnajích AO, Wimbledon a US Open. Na zdraví, Darrene

Příspěvek sdílený uživatelem Darren Cahill (@dc10s) 9. listopadu 2018 v 11:27 hod. PST

Populární Problémy

Hříbata a medvědi se sejdou na akci NFL 4. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Je to poprvé, kdy Yuki vyhrál hlavní losovací zápasy na jakémkoli turnaji ATP Masters 1000.

Jak vyrobit zelená vejce a šunku. Slyšeli jste o slavném jídle v Zelených vejcích a šunce doktora Seusse. Nyní si ji můžete vyrobit sami! S trochou potravinářského barviva můžete připravit pokrm, který se velmi podobá pokrmu v knize. Vy...

Překvapivý Rutgers si vezme bojující Michiganskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Dominic Thiem věří, že profesionalita a vytrvalost Novaka Djokoviče jsou na špičkové úrovni. Thiem také vybral své dvě největší ženské tenistky všech dob.

Jak si udržet tělo fit a silné. Nejčastěji je nejtěžší udržet si tělo fit a silné držet se cvičebního plánu. Aby bylo vaše tělo fit a silné, volte aktivity, které vyhovují vaší osobnosti. Hrajete rádi na ...