Ženský tenis: 5 nejstarších vítězek French Open v otevřené éře

#3 Margaret Courtová

Margaret Court

Margaret Court

Margaret Court Smithová je jednou z mála hráček, které vyhrály Roland Garros jako teenager, ve svých 20 a 30 letech - další 3 jsou Chris Evert, Rod Laver a Rafael Nadal.

1973 Open byl v mnoha ohledech bohatý na události. Jednalo se o první grandslamové vystoupení legendární Martiny Navratilové, která se dostala do čtvrtfinále. Bylo to také poprvé, kdy se v Paříži objevil 7násobný šampion a pravděpodobně největší antukový hráč mezi ženami, Chris Evert. Obhájkyně titulu Billie-Jean Kingová nesoutěžila.

Margaret Courtová byla tím nejlepším semenem. Soud právě pustil jednu sadu do finále. Ve finále se utkala s Chrisem Evertem a na zápas se vzpomíná jako na jedno z nejpamátnějších finále Grand Slamu Ladies 'Singles všech dob.

Poté, co Evert vyhrál první set v tie-breaku, Court vyrovnal zápas druhým setem tie-break a třetí set vyhrál Court. Oba velikány dělila pouze přestávka na servis v rozhodující sadě. Soud byl 30 let, 321 dní v té době starý.

Populární Problémy

Pro cvičení na biceps, které nevyžaduje nic jiného než váhu a lavičku k sezení, vyzkoušejte koncentrační kadeře! Toto základní zvlnění koncentrace bicepsu procvičuje sval brachialis. Koncentrace bicepsu zahrnuje pomalu a plynule ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa ve freestyle lyžování a snowboardingu 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.

U příležitosti Mezinárodního dne leváků (13. srpna) Andy Roddick zářivě promluvil o nejslavnějším levém tenisu - Rafaelovi Nadalovi.

Předzápasová analýza finále Miami Open 2019 mezi Rogerem Federerem a Johnem Isnerem.

Král hlíny nebyl v této sezóně zatím na tom nejlépe. Podívejme se na některé jeho nejhorší porážky na antuce od doby, kdy začal svou kariéru.

Chafingové pokrmy jsou ve světě cateringu často známé jako „nejlepší přítel hostitele party“, protože dokážou udržet vaše jídlo teplé celé hodiny. Pokud pořádáte večírek nebo jinou speciální akci, připravujete a podáváte s třepacím pokrmem ...