Antverpy 2020: Tommy Paul vs Feliciano Lopez náhled, souboj a předpověď | ATP European Open

Tommy Paul na French Open 2020.

Tommy Paul na French Open 2020.

Svítidlo: Tommy Paul vs Feliciano Lopez

Datum: 19. října 2020

Turnaj: ATP European Open

Kolo: 1. kolo (kolo 32)

pravidla hry raketoplánu

Místo: Antverpy, Belgie

Kategorie: ATP 250

Povrch: Vnitřní hardcourt

v & t nyní/roku

Odměna: 394 800 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 15 hodin SELČ, 18:30 IS

Živé televizní vysílání: Spojené státy - Tennis Channel

Náhled Tommy Paul vs Feliciano Lopez

Tommy Paul zahájil sezónu na 90. místě na světě. Po dosažení kvalifikace, semifinále ATP Adelaide, třetího kola Australian Open a čtvrtfinále závodu Acapulco se ale 23letý hráč pohybuje mezi 57 (své osobní maximum) a č. 59.

tenis pro atrapy

Jeho soupeř v prvním kole v Antverpách Feliciano Lopez se stal profesionálem už v roce 1997. Lopez dosáhl vrcholu v žebříčku číslo 12 v roce 2015 - což je mimochodem stejný rok, kdy se Paul stal profesionálem.

Devětatřicetiletý hráč je stále na světovém žebříčku s úctyhodnou jedničkou. Od doby, kdy se do něj v červenci 2002 dostal, je stálým příslušenstvím v první stovce, s výjimkou krátkého dvouměsíčního období v loňském roce.

Lopez byl čtvrtfinalistou dvouhry na Wimbledonu a US Open, ale ve čtyřhře v posledních letech více vynikal. Španěl vyhrál v roce 2016 titul mužské čtyřhry na French Open a v roce 2017 dosáhl finále mužské čtyřhry na US Open.

Tommy Paul vs Feliciano Lopez proti sobě

Feliciano Lopez na Australian Open 2020.

Feliciano Lopez na Australian Open 2020.

Toto bude první setkání mezi Tommy Paulem a Felicianem Lopezem, takže jejich vzájemný zápas je momentálně 0: 0.

Predikce Tommy Paul vs Feliciano Lopez

Tommy Paul během své výhry nad Grigorem Dimitrovem na Australian Open 2020.

Tommy Paul během své výhry nad Grigorem Dimitrovem na Australian Open 2020.

Tommy Paul měl ohromující průběh výsledků bezprostředně po obnovení turné, vystoupil v prvním kole Cincinnati Masters a US Open a byl vyloučen v kvalifikačních kolech Italian Open. Ale od té doby se trochu zotavil, dosáhl druhého kola na German Open v Hamburku a také na French Open a Sardinii.

badmintonová čtyřhra

Jak se kalendář přesouvá na halové hardcourtové akce, Paul bude muset rychle upravit svou hru, pokud doufá, že překoná zkušeného Feliciana Lopeze.

Španěl vstupuje do turnaje s rekordem 2: 4 od obnovení tenisu v této sezóně. V Kitzbühelu dosáhl čtvrtfinále, ale ve třech dalších turnajích, které odehrál, se nemohl dostat přes první kolo.

Lopez se bude od začátku snažit útočit a při každé příležitosti přijde na síť proti svému mnohem mladšímu soupeři. Ale to nemusí stačit, vzhledem k tomu, jak je Paul pohodlný při odpalování ze zadní části hřiště.

Předpověď: Tommy Paul vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Chtěli jste někdy vědět, jak se chovat jako ta elegantní francouzská dívka Fleur Delacourová z Harryho Pottera? Kromě magie jsme pro vás připraveni! Začněte být divný. Toto je lidštější krok. Fleur Delacour je francouzka, takže toto je nejvíce ...

Novak Djokovic, polekaný sérií porážek Federera a Nadala a jednou konkrétní ztrátou v roce 2010, to téměř vzdal. Srb po tomto nízkém bodě stiskl tlačítko reset a od té doby se rozplakal.

Č. 22 Auburn se v úterý vydává na cestu po jižní Alabamě. Takto můžete sledovat hru, která není v televizi.

Poté, co oba utrpěli předčasné ztráty, se Kentucky a Kansas setkají v úterý na zápas Top-10 v Indianapolis. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos.

Ping pong nebo stolní tenis je zábavná hra, kterou můžete hrát se svými přáteli nebo soutěžit. Bohužel mezi přírodním olejem na vašich rukou a špinavou koulí se vaše pádlo může dost zašpinit. Pokud guma na vašem pádle není čistá, ...

Chcete streamovat něco s trochou vzdělávací hodnoty? Zde je návod, jak streamovat dokument Disney's Penguins právě teď.