Jak sledovat „Dr. Pimple Popper ‘sezóna 4 online bez kabelu

Sandra Lee, Dr. Pimple Popper

Getty Images

Jaký lepší způsob, jak odstartovat rok 2020, než sledovat Dr. Pimple Popper očistit některé pacienty od jejich kazů a boulí? Oblíbená TLC show se vrací ve čtvrtek 2. ledna ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku společnosti Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě a navíc je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Dr. Pimple Popper žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Dr. Pimple Popper na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Dr. Pimple Popper živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 4 Dr. Pimple Poppera

Dermatologka Dr. Sandra Lee začala nahrávat videa ze své práce na YouTube v roce 2010 a nakonec si všimla, že extrakce kůže jsou rozhodně nejoblíbenější. Začala nabízet pacientům bezplatné nebo zlevněné služby výměnou za umožnění zveřejnění jejich léčby online a narodil se Dr. Pimple Popper.

Seriál měl premiéru v roce 2018 a rychle se stal velkým hitem TLC, přičemž ve svém časovém slotu získal nejvíce hodnocení u žen ve věku 25-54 let. Rychle se zrodil a spinoff webové série s názvem This Is Zit, kde se Dr. Lee zaměřuje na konkrétní postup pro tří až šestiminutovou epizodu.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

To tam nepatří ?? Chcete více obsahu? Sledujte: @popaholics_unity #drpimplepopper #withehead #blackheadsextraction #blackheads #skincarelover #skincare #popaholicsunity #popping #Popaholics

Příspěvek sdílený uživatelem Doktor Pimple Popper (@popperdrpimple) 4. prosince 2018 v 3:32 PST

Lee je dermatolog certifikovaný na palubě, který navštěvoval UCLA pro vysokoškoláky a Drexel University College of Medicine pro lékařskou fakultu. Dokončila svůj dermatologický pobyt na univerzitě Southern Illinois University a následně se přestěhovala zpět do jižní Kalifornie, kde stále žije se svým manželem Jeffrey Rebishem a jejich dvěma syny.

Nadcházející čtvrtá sezóna slibuje stejně mnoho postupů měnících život jako její předchůdci. V nových epizodách se Dr. Lee zabývá několika pacienty s potenciálně život ohrožujícími stavy, ženou jménem Traci, jejíž sebevědomí bylo zničeno po letech šikany z boulí na tváři po dobu 20 let a pacientem jménem David, který má velká boule na hlavě, že pojmenoval své tlačítko zapnutí/vypnutí.

Před oficiální premiérou je hodinový speciál s názvem Dr. Pimple Popper: Odpočítávání do nové sezóny , který představuje Leonarda, kterému visí na paži alarmující boule; Brandon, který má na hlavě několik hrudek; a Jess, které se po pádu ze schodů udělala na zadku znatelná boule.

Diváci mohou dohnat staré epizody zde ; nová sezóna má premiéru ve čtvrtek 2. ledna ve 21 hodin. ET/PT na TLC.

typy tenisových gripů

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos basketbalu Wofford vs UNC Greensboro online.

Jak vyrobit práškový cukr. Vaše sušenky jsou téměř připravené k ledu, ale váš pytel moučkového cukru má jen několik smutných skvrn prachu. Než vyběhnete do obchodu, zkontrolujte svoji spíž. Můžete si vyrobit vlastní práškový cukr pomocí pouhých dvou ...

Ve čtvrtek se Nevada a Nebraska setkají v Classic Golden Window. Pokud nemáte Big Ten Network, můžete hru sledovat online zdarma.

Jak se zbavit much v domě. Mouchy jsou ve většině domácností téměř nevyhnutelnou nepříjemností, zejména v teplejších částech roku. Existují však kroky, které můžete udělat, abyste minimalizovali přítomnost much ve vašem domě. Použijte světlo ...

Vaše jádro, často nazývané vaše „powerhouse“, se skládá ze svalů mezi vaší bránicí a pánevním dnem. Tyto svaly stabilizují páteř a pánev a udržují vaše tělo stabilní při kinetickém pohybu vpřed. Silné jádro také ...

Vážené kliky zvyšují váhu zad a ramen, takže toto konkrétní cvičení je ještě náročnější a prospěšnější, pokud hledáte nabrat svaly. Nejdůležitější věcí, když děláte vážené kliky sami, je bezpečnost ....