Jak sledovat Iowa vs Northwestern Basketball online bez kabelu

Hodinky Northwestern v Iowa

Getty IOWA CITY, IOWA-10. LEDNA: Útočník Luka Garza #55 slaví s týmovým kolegou Nicolasem Hobbbsem #24 Iowa Hawkeyes po zápase proti Maryland Terrapins, 10. ledna 2020 v Carver-Hawkeye Arena, v Iowa City, Iowa . (Foto: Matthew Holst/Getty Images)

Iowa Hawkeyes (11-5) zamíří v úterý večer do Welsh-Ryan Arena, kde se utká s Northwestern Wildcats (6-9).

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Northwestern na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Northwestern na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Northwestern na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Iowa vs Northwestern Preview

Hawkeyes přicházejí s působivým vítězstvím 67-49 proti 12. týmu Marylandu. Výhra proti Marylandu ukončila Iowa dvouhru prohrávajícího skluzu poté, co shodili zápasy zády k sobě proti Penn State a Nebrasce.

Hawkeye mají nejlépe bodující přestupek ve Velké desítce , bodování 79,6 bodů na zápas. Centrum Luke Garza vede Iowu v bodování i doskoku, v průměru 22 bodů a 10,8 doskoků na zápas. Garza je jedním z nich tři hráči Iowy v průměru ve dvouciferných číslech, kdy strážce Joe Wieskamp zaznamenal 14,8 bodu na zápas a strážný C.J. Fredrick dosáhl 10,3 bodu na soutěž. Iowa je průměrně 17,8 asistence hry, což je 10. v zemi , aby mohli dobře pohybovat míčem.

bezplatný live stream hry texans

Hawkeyes však v této sezóně nebyli nejlepším obranným týmem. Jsou na 13. místě Big Ten v bodování obrany , což umožňuje 69,4 bodů za hru. Jsou však třetí ve Velké desítce v kradeních, takže občas byli oportunističtí.

Pokud jde o Northwestern, v sobotu vyhrávají 62: 57 proti Nebrasce. Wildcats měli prohrál pět v řadě před jejich vítězstvím nad Huskery a Northwestern by rádi spojili svá první vítězství zády k sobě od konce listopadu.

Divoké kočky vede útočník Miller Kopp, který vede tým v bodování, s 12,8 body na zápas. Severozápadní mají další tři hráči v průměru ve dvouciferných číslech, kdy Boo Buie zaznamenal 10,8 bodu za zápas, Pat Spencer přidal 10,8 bodu za soutěž a center Ryan Young přidal 10,1 bodu a zároveň vedl tým při odskakování, přičemž se dostal na 6,9 hracích ploch.

Na obranu Northwestern umožňuje 65,7 bodu na zápas . Divoké kočky získávají 66,8 bodu na zápas. Jejich střelba nebyla optimální, protože z pole dělají jen 42,4% svých střel.

The Hawkeyes vést sérii všech dob , 91-32-0.


Populární Problémy

Federer-Wawrinka se sešli na charitativní akci.

Klíče červů jsou podobné vyvýšeným záhonům se zeleninovou zahradou. Vyvinul je Colin Austin, inženýr v důchodu žijící v australském Queenslandu. Knoty červů mají vestavěné vodní nádrže umístěné pod půdou a vestavěné červy ...

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.

Po omámení Syracuse minulý týden se č. 1 Clemson vrací domů, aby se v sobotu ujal Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Screwball je pokročilá technika nadhazování v baseballu, kterou lze při správném házení použít k ničivému účinku. Podobně jako Curveball, šroubovák sleduje sestupnou trajektorii a má mírné otáčení, které ztěžuje ...

Pohled na pět nejmladších mužských singlových šampionů v historii Roland Garros. Tři z hráčů v seznamu tak učinili v otevřené éře.