ATP přidává Laver Cup podporovaný Federerem do kalendáře

Federer - oříznutý

Roger Federer a Rod Laver

Laver Cup se stane oficiální soutěží v kalendáři ATP Tour, potvrdil řídící orgán mužského tenisu.

nové tenisové rakety

Každoroční akce, která se bude konat v Ženevě v roce 2019, byla inspirována golfovým Ryder Cupem a začala v roce 2017 a stojí za ní manažerská společnost TEAM8 Rogera Federera.

Team Europe a Team World se postaví proti sobě, přičemž Evropané dosud ve dvou edicích triumfovali.

'Jak se blížím ke konci své hráčské kariéry, je úžasné vědět, že Laver Cup bude součástí Tour, které jsem zasvětil více než 20 let svého života,' uvedl Federer v tiskové zprávě.

kde mohu sledovat přeživší?

'Toto partnerství je skvělým příkladem toho, jak se tenisová rodina může spojit a propagovat a rozvíjet sport, který všichni milujeme.'

Podle výkonného předsedy a prezidenta ATP Chrise Kermodeho hrála roli při rozhodování o jeho přidání do kalendáře Tour také schopnost Laver Cupu čerpat globální publikum.

'Laver Cup zasáhl fanoušky po celém světě ve velmi krátkém čase,' řekl Kermode.

tenisové džíny

„Bylo skvělé vidět vášnivou účast hráčů a odezvu fanoušků na vyprodaných akcích v Praze a Chicagu.

'Tato událost má velký potenciál oslovit nové fanoušky po celém světě a my všichni v ATP jsme nadšeni, že můžeme zahrnout Laver Cup jako oficiální součást kalendáře ATP Tour a nechat ho vystupovat společně s dalšími turnaji na všech našich platformách.'

Populární Problémy

Andy Murray prohrál ve čtvrtfinále US Open s Keiem Nishikorim v epické pětisetové bitvě.

Po rozchodu s přítelkyní možná zjistíte, že k ní stále něco cítíte. Možná máte pocit, že ukončení vztahu byla chyba. Možná se ve vašem životě změnily okolnosti a vy chcete dát věcem něco jiného ...

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

Životopisec a sportovní novinář Rogera Federera Simon Graf se nedávno objevil v podcastu „Tenis s přízvukem“, kde pokryl několik důležitých aspektů kariéry švýcarského maestra.

„The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart“ je nový dokument HBO, který má premiéru v sobotu. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Atrofie svalů je stav, při kterém tkáně ve svalech začínají slábnout a ztrácet se. K tomu může dojít v důsledku nedostatečného používání svalů, podvýživy, nemoci nebo zranění. V mnoha případech svalové atrofie můžete budovat svaly ...