Ben Shelton jen o vlásek unikl Danu Evansovi v Acapulcu poté, co Tommy Paul propadl Jacku Draperovi

Jednadvacetiletý Američan přežil soupeřovo podání na zápas, než se v pondělí prosadil v rozhodujícím tiebreaku.Ben Shelton se při odchodu z úvodního kola turnaje Abierto Mexicano Telcel v pondělí večer vyhnul spojení s krajanem Tommym Paulem. 21letý hráč těsně unikl Danu Evansovi, který sloužil na jejich zápas v Acapulcu, než se Shelton vyhrabal z problémů a zvítězil 2-6, 7-5, 7-6 (5).

'Určitě je to pro mě opravdu složité utkání,' řekl Shelton poté World Feed. 'Dane chlap, kterého dobře znám.' V šatně máme spoustu žertů. Chlap [jehož] hra představuje spoustu výzev.'Vyjít z tohoto prvního zápasu v Acapulcu s výhrou po prohraném prvním setu je pro mě velký úspěch.'

Evans naservíroval světla, aby zveřejnil dominantní úvodní set. Ale poté, co se zlomil v lásce k ukončení druhého setu, byl v nebezpečí, že se odehraje stejný scénář jako v sázce, když podával za stavu 4-5, 0-40 v rozhodnutí. Po opraveném prvním podání se Shelton při druhém mečbolu nestihl podívat na bekhendové podání a poté byl přemožen forhendem po lajně, aby viděl, jak se zlatá příležitost vypařila.

Shelton naposledy soutěžil v Dallasu, kde se dostal do semifinále (ř. na Paula)33letý hráč se držel, pak těžil z nedbalé hry od Sheltonova konce na kurtu, aby se zlomil v lásce. Přesto ani Evans nedokázal zavřít, když ztratil podání na 15, když Sheltonova palebná síla překonala jeho změnu tempa a přivedl rozhodující tiebreak.

Na začátku si vyměnili dva mini přestávky, než se server držel na dalších sedmi bodech. Za stavu 5-4 si Shelton vyložil vnitřní forhend, který byl vrácen dlouho, aby získal další dva mečboly. Při pátém dotazování nakonec proťal cílovou páskou v čase 2:43 učebnicovým podáním a volejem.Semifinalista US Open 2023 skončil s 43 vítězi a 40 nevynucenými chybami. Shelton se ve druhém kole střetne s Taylorem Fritzem, pokud jeho krajan postoupí přes Mattea Arnaldiho.

Předtím Jack Draper předběhl loňského finalistu Paula 6:0, 6:4 za 85 minut, aby oplatil jeho porážku ve druhém kole na Australian Open. Levák zachránil všechny tři brejkboly, kterým čelil v úvodní sadě, a počtvrté brejkl Paula, aby zápas ukončil, když jeho sedmý nasazený soupeř škubl forhendem mimo.

Populární Problémy

Jak odpojit televizi. Držáky televizorů zajišťují vaši televizi tak dobře, že jejich zrušení vypadá náročněji, než je. Ačkoli se můžete obrátit na profesionála, jste schopni to udělat sami s několika problémy. Nástěnné držáky se skládají ...

Rosalie Hale je známá svou krásou a svou „hrdostí“. Je hrdá na svou krásu, protože její krása je vše, co jí zbylo z jejího lidského světa. Nenáviděla Bellu, protože Bella měla na výběr mezi člověkem a upírem, a dala ...

- SATIRE - Kdo je tedy Alexandr Dolgopolov? KDO JE TENHLE CHLAP? Proč jsem o něm nevěděl ani neslyšel? Je Ukrajinec, co říkáte? Říkáte, že Ukrajinci hrají tenis? Nejsou Ukrajinci Rusové? Mluví jazykem, že? Ale promluvte si se mnou znovu o tom chlapíkovi. Jak se opovažuje hrát spoil-sport?