Madrid Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Rafael NadalDruhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu. Turnaj znamená návrat do tenisového kalendáře poté, co byl v roce 2020 zrušen kvůli pandemii COVID-19.

Pole na letošním ročníku Madrid Open je však vyčerpané, přičemž špičkoví hráči jako Novak Djokovic, Roger Federer a Stan Wawrinka se rozhodli z různých důvodů odejít. Ale pětinásobný vítěz Rafael Nadal je toho hodně a v průběhu příštího týdne bude největším lákadlem na Caja Magica.Při pohledu na zisk svého prvního madridského titulu od roku 2017 Nadal překoná rekord Feliciana Lopeze v 17 vystoupeních v případě, že se v pondělí postaví na kurt.

Španělku v Madridu doplní světová dvojka Daniil Medvedev, bývalý šampion Alexander Zverev, světová jednička 4 Dominic Thiem, úřadující mistr Monte Carla Stefanos Tsitsipas a světová jednička 7 Andrey Rublev. Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít v neděli, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v zápase:

Horní polovina: Rafael Nadal bude testován v každé fázi, Dominic Thiem to má ve svém comebackovém turnaji relativně snadné

Dominic Thiem (L) a Rafael NadalNejlepší hráči: [1] Rafael Nadal, [3] Dominic Thiem, [5] Alexander Zverev, [6] Andrey Rublev

Očekávané semifinále : Rafael Nadal vs Dominic Thiem

Tmavý kůň: Jannik SinnerAnalýza : Ze tří akcí v kalendáři claycourt Masters se Rafael Nadal těšil nejmenšímu úspěchu v Madridu. A jak to osud chtěl, Nadal se tentokrát ocitá v jedné z těžších částí losování.

recenze ortézy na tenisový loket

Nejlepší semeno pravděpodobně zahájí kampaň proti mladým fenoménům Carlosovi Alcarazovi, což by mohl být vrchol zápasu druhého kola. Pokračování bude odtud jen obtížnější, protože Nadal se ve třetím kole mohl setkat s uber-talentovaným Jannikem Sinnerem.

Pokud Nadal dokáže překonat italskou výzvu, bude s největší pravděpodobností čelit šampionovi z roku 2018 Alexandru Zverevovi o místo v posledních čtyřech. Zverev v minulosti trápil Španěla na antuce, ale na tento turnaj nemá nejlepší formu.

Němec se od doby, kdy získal titul v Acapulcu, potýká s loktem a v madridském otvíráku se setká s vítězem zápasu mezi Karen Khachanov a Kei Nishikori. Pokud postoupí, má Zverev ještě těžší zápas ve třetím kole, protože by mohl čelit buď šampiónovi Miami Hubertovi Hurkaczovi, nebo dobyvateli Djokovic Danu Evansovi.

Dominic Thiem se vrací na turné na druhé straně horní poloviny. Thiem vynechal Miami Masters, Monte Carlo Masters a Serbia Open kvůli fyzickému a duševnímu vyhoření, ale v Madridu mu byla předána poměrně jednoduchá remíza.

Rakušan je naplánován na kvalifikaci ve svém otvíráku, než ve třetím kole s největší pravděpodobností narazí na 13. nasazeného Grigora Dimitrova. Thiem se tento týden pokusí znovu potvrdit svůj rodokmen z jílu, ale ve čtvrtích by mohl čelit impozantnímu Andrey Rublevovi.

Rublev se bude snažit navázat na své silné výkony v Monte Carlu a Barceloně dalším hlubokým závodem a ve svém úvodním zápase by se mohl setkat s Tommym Paulem nebo Pedrem Martinezem. Poté by mohl mít ve třetím kole odvetu proti Robertu Bautistovi Agutovi poté, co porazil Španěla ve vysoce kvalitním setru v Monte Carlu.

Vítěz čtvrtfinále z této sekce - předpokládá se, že bude mezi Rublevem a Thiemem - by měl velkou šanci na zisk svého prvního titulu v jízdě Masters 1000.

Předpokládané semifinále: Andrey Rublev vs Jannik Sinner

Sečteno a podtrženo: Může se Daniil Medveděv vrátit na vítězné cesty na antuce?

Od roku 2019 Daniil Medvedev nevyhrál zápas na antuce

Nejlepší hráči: [2] Daniil Medvedev, [4] Stefanos Tsitsipas, [7] Diego Schwartzman, [8] Matteo Berrettini

Očekávané semifinále : Daniil Medvedev vs Stefanos Tsitsipas

Tmavý kůň: Cristian Garin

Analýza : Světová dvojka Daniil Medvedev a mistr Monte Carla Stefanos Tsitsipas, kteří jsou shodou okolností dvě z nejúspěšnějších hvězd Next Gen, jsou titulky spodní poloviny losování mužů. Medveděv a Tsitsipas se mohli postavit proti sobě v semifinále v Madridu a pokračovat ve své tvrdé válce.

Je však na místě poznamenat, že Medveděv v současné době vede na povrchu šestizápasové série porážek. Rusovy dovednosti v jílovém kurtu budou těžce testovány na jeho samotném otvíráku, kde bude pravděpodobně čelit nadějnému dirtbalistovi Alejandru Davidovičovi Fokinovi.

Medveděv by pak mohl v zápasech zády k sobě čelit postavám jako Reilly Opelka a 16. nasazený Cristian Garin. Pokud dokáže z těchto protivníků získat to nejlepší, možná bude muset pokořit in-form Matteo Berrettini v posledních osmi.

sledujte hry válečníků online zdarma

Berrettini nedávno získal titul na Serbia Open, což znamená, že Ital rozhodně nepostrádá zápasovou praxi. Berrettini má velkou šanci na hluboký běh na turnaji Masters 1000, pokud si udrží úroveň, která mu pomohla triumfovat v Bělehradě.

Stefanos Tsitsipas má naproti tomu přímější cestu do posledních čtyř. Řek by mohl čelit buď Benoit Paire nebo Nikoloz Basilashvili v otvíráku, s možným zápasem třetího kola proti Casper Ruud.

Ruud kopal hluboko v Monte Carlu, aby porazil lidi jako Diego Schwartzman, Fabio Fognini a Pablo Carreno Busta, než v semifinále prohrál s Rublevem. Pokud by v Madridu zkřížili meče, mohl by Nor položit Tsitsipasovi několik otázek.

Pokud se Tsitsipas dokáže probojovat do čtvrtfinále, bude s největší pravděpodobností čelit sedmému nasazenému Diegu Schwartzmanovi. Do této části slosování je zařazeno i několik dalších talentovaných hráčů, včetně Denise Shapovalova, Alexandra Bublika, Uga Humberta a Aslana Karatseva.

Předpokládané semifinále : Stefanos Tstisipas vs Matteo Berrettini

Předpokládané finále

Andrey Rublev vs Stefanos Tsitsipas

Předpokládaný šampion

Andrey Rublev

Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn online bez kabelu v roce 2019.

12. epizoda 2. série „The Conners“, první živá epizoda seriálu, se bude vysílat 11. února. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show zdarma online.

Práce jako servírka může být smršť, ať už jste zkušený zaměstnanec nebo jste právě vstoupili do oboru. Chcete -li být skvělou servírkou, budete muset pracovat efektivně tím, že budete znát menu, provádět více úkolů, očekávat zákazníky ...

Náboženský fanatismus je jedním z nejnaléhavějších problémů moderní společnosti a Sania Mirza je poslední obětí.

Jak zjistit, zda je vaše zápěstí vyvrtnuto. Vyvrtnutí zápěstí je poměrně častým zraněním, zejména mezi sportovci. K vyvrtnutí dochází, když jsou vazy v zápěstí příliš natažené a potenciálně se roztrhnou, částečně nebo úplně. A...