Jak ukrást dívku jejímu příteli

Není neobvyklé potkat úžasnou dívku a pak se dozvědět, že už má vztah s někým jiným. Přestože vám to přináší nevýhodu, nemusí to nutně znamenat konec hry. Pokud správně hrajete karty, možná ji dokážete ukrást jejímu příteli.

Metoda 1 ze 2: Chovat se sebevědomě

 1. Obrázek s názvem Charm a Girl Krok 15

  1 Budujte důvěru. Chcete -li to provést, trávte s ní čas, pokud můžete. Cílem je s ní zacházet jako s jakoukoli jinou přítelkyní. Poslouchejte její problémy, snažte se ji lépe poznat a trávte čas přátelskými aktivitami, jako je chodit na jídlo a sledovat filmy.
  • Nespěchejte, abyste ji získali jako přítelkyni, jinak vás bude považovat za dotěrné a bude ji používat pouze jako nástroj pro vlastní potěšení.
  • Zůstaňte nezávislí. Pokud se stanete přitažlivým, bude vás považovat pouze za přítele, a ne za vztahový materiál.


 2. Obrázek s názvem Naplánujte si dokonalé datum Krok 9

  2 Vytvářejte si pozitivní vzpomínky. Pokud s vámi cítí pozitivní emoce, bude na vás myslet. Buďte k ní pozorní a jděte ven a věnujte se aktivitám, které si vy dva můžete společně užít. Pokud má ráda bowling, ale její přítel ne, jděte s ní. Vyhněte se hádkám a nepodporujte její vztah ani nemluvte negativně o jejím příteli.
  • To může znamenat zjištění slabých míst v jejím vztahu a vyplnění mezer, které její přítel nechává. Poslouchejte pozorně její stížnosti.
  • Hledání shod je skvělý způsob, jak upevnit spojení. Pokud chce zkusit seskok s padákem, ale chcete vyrazit na safari, propojte je tím, že to vysvětlíte jako touhu vydat se na dobrodružství.
  • Pokud s vámi chce trávit hodně času, je to známka toho, že není se svým vztahem spokojená.
 3. Obrázek s názvem Vypořádat se se zklamáním ve vztahu, krok 8

  3 Podívejte se na ni, jak chce být viděna. Flirtování je vhodné, ale musíte s ní také zacházet jako s jednotlivcem, nikoli jako s objektem vztahu. Chcete -li to udělat, poslouchejte ji a povzbuzujte. Pokud chce být například fotografkou, dávejte jí pozitivní komplimenty a zpětnou vazbu. Pamatujte, že tam není nouze o kluky, kteří by o ni měli zájem kvůli jejímu vzhledu a překáželi jejím snům, možná včetně jejího přítele.
 4. Obrázek s názvem Datum po smrti manžela Krok 8

  4 Udržujte kontakt s jinými ženami. Být přilnavá je pro ni jistou záležitostí. Ukažte, že jste si jistá a nepotřebujete ji. To je velmi užitečné u dívek, které vysílají smíšené signály. Pokud jste například ve třídě, kde se její flirt změnil na chlad, promluvte si s ostatními dívkami. Přiměj je k smíchu. Její žárlivost ji může vyprovokovat k akci.
  • Po komunikaci s ostatními dívkami ji požádejte, aby s vámi strávila čas, například za týden na oběd. Pokud má těžké přijmout pozvání, pravděpodobně nemá dost zájem jít s vámi.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Efektivní komunikace

 1. Obrázek s názvem Get Back Into Dating Krok 16

  1 Vybudujte komunikaci. Vybudujte si nějakou historii. Může to chvíli trvat, ale dívka pravděpodobně neopustí svého přítele pro někoho, koho dlouho neznala. Čím šťastnější je její vztah se svým přítelem, tím trpělivější budete muset být. Mluvte s ní způsoby, které ukazují, že jste sebevědomá, pohodlná a asertivní.
  • Chcete-li to provést, rozvíjejte svou vlastní sebehodnotu. Dodržujte hygienu, cvičte, dobře jezte a procvičujte si mluvení v zrcadle nebo s ostatními.
  • Přistupujte k sobě s pocitem bezpečí. Mluvte jasně a udržujte silný oční kontakt.
  • Při otevírání tématu, které je pro ni relevantní, buďte přímí. Pokud například čte knihu, zeptejte se jí na to, soustřeďte se na to, dokud se konverzace nezačne opotřebovávat, a poté přejděte na témata.
 2. Obrázek s názvem Charm a Girl Krok 19

  2 Diskutujte o různých předmětech. Je snadné uchýlit se k dronům ohledně své práce nebo přátel. Je to chyba, protože je to nudné a všichni ostatní mluví o stejných věcech se svými přáteli. Místo toho ji zapojte. Udržujte zábavná fakta a příběhy a používejte je v malém množství.
  • Běžným komunikačním trikem, který lidé používají, je pokládání hlubokých otázek druhé osobě, které vyvolávají více než odpověď ano nebo ne, jako například „Jako pokladník banky se musíte setkat se spoustou zajímavých lidí, řekněte mi o svém oblíbeném zákazníkovi.“
 3. Obrázek s názvem Get Back Into Dating Krok 13

  3 Propagujte se. Chcete -li to provést, zjistěte jejího ideálního přítele. Zeptejte se jí: „Kdybys mohl být s kýmkoli na světě, jak by vypadal? Jak by se choval? Jak by jsi se cítil?' Udělejte to co nejživější a pak srovnejte jejího přítele s tím ideálem.
  • Pokud například řekne: „Chci někoho, kdo mě bude poslouchat,“ řekni: „Tvůj přítel se zdá být tak zaneprázdněný, ale jsem si jistý, že se snaží ze všech sil.“
  • Nikdy přítele neurážej ani pro ni neukončuj jeho nedokonalosti.
 4. Obrázek s názvem Buďte romantičtí se svou přítelkyní, krok 7

  4 Nechovej se jako její druhý přítel. Dívka, kterou přitahujete, může mít stovky kluků, kteří jí říkají, že je krásná. Neseďte kolem ní hromady komplimentů a nedělejte jednoduše věci, které její přítel nedělá, například poslouchejte její vztahové problémy nebo jí kupujte jídlo. Ty z vás udělají přítele nebo zdroj peněz nebo pozornosti, než se vrátí ke svému příteli.
  • Použijte svou osamělost. Zůstaňte tajemní, zajímaví a nezávislí, než abyste vyjadřovali záměr nahradit jejího přítele.
 5. Obrázek s názvem Get a Girl

  5 Flirtuj s ní. Způsob, jak vyjádřit svou touhu, je udělat to, aniž byste to řekli. Mějte na paměti, že ji musíte přimět, aby vás chtěla, aniž byste jí to řekli. Buďte slovně poutaví a trpěliví. Přidejte občasné lehké dotyky na ruce, zápěstí nebo rameno, pokud jí to bude vyhovovat. Časem můžete najít příležitosti k přidání dalšího kontaktu, například při jejím zobrazování jak hodit bowlingovou kouli nebo jí pomohl vylézt během túry.
  • Neinformujte ji o svých záměrech. Uvidí vás jako hrozbu pro její vztah, a to ji může cítit nepohodlně a zneužívaně.
  • Vzhledem k tomu, že se snažíte zapojit do jejích emocí, dojde k určitému duševnímu nepohodlí, ale nikdy byste v ní neměli vyvolávat pocit ohrožení. Přestaňte se jí dotýkat, když vám řekne, abyste přestali.
  • Také byste nikdy neměli klást požadavky. Nesnažte se ji přimět, aby si vybrala mezi vámi a jejím přítelem.
 6. Obrázek s názvem Buďte romantičtí se svou přítelkyní, krok 9

  6 Ukrást polibek. Po nějaké době přátelství se můžete pokusit projevit fyzickou náklonnost. Použijte svůj úsudek o tom, kdy je ta správná chvíle. Měli byste být sami a vytvořit si přitažlivost díky flirtování, blízkosti a pozitivním zkušenostem. Pokud toto gesto odmítá, nevnucujte problém.
  • Spíše než pokračovat v náklonnosti k silné, pro vás může být užitečnější nechat ji tím polibkem a nechat ji o tom přemýšlet.
  • Je to riskantní krok, ale může být nezbytný k vyvolání emocionálního zmatku, pokud stagnujete v zóně přátelství. Pokud ji to vyděsí, měl bys ji přestat pronásledovat.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když vás má ráda, ale nechtěla to říct svému příteli? Neměla by to říkat svému příteli. Je pravděpodobné, že by to neudělala, protože by byla příliš rozporuplná ohledně svých pocitů. Pokud mu to řekla, je to známka toho, že se stále přiklání k tomu, aby s ním zůstala. Věří mu. Je možné, že může přijít za tebou.
 • Otázka Co když vás nechce políbit? Pokud ses ji pokusil políbit, přestaň to zkoušet. V budoucnu můžete najít lepší příležitost. Je pravděpodobné, že po tomto bodě ji nebudete moci pronásledovat. Začněte se mezitím více věnovat ostatním dívkám.
 • Otázka Co když se dívce líbí jiný chlap, ale oni spolu nechodí. Jak ji pořád získáš? Co má ten druhý chlap, kterého má ráda? Můžete se zlepšit, pokud to bude užitečné, použijte to jako vodítko. Měli byste se však stále udržovat. Buďte sebevědomá a zaměřte svou pozornost na dívky v jejím okolí a přitom s ní stále komunikujte.
 • Otázka Proč se dívky obecně vyhýbají chlapcům? Většina se chlapcům nevyhýbá. Některým dívkám je kolem chlapců nepříjemně. Mohou být stydliví nebo mají špatné zkušenosti. Musíte být jemní a trpěliví.
 • Otázka Je tu dívka, kterou mám rád, a je s jiným chlapem. Pomáhám udržet věci v pořádku a čekám, až se rozejdou. Je to dobrá volba? Bavíme se víc než ona se svým přítelem. Že se s tebou potlouká místo něj, je dobré znamení. Ujistěte se, že s ní flirtujete a ukazujete jí jeho nedostatky. Další obavou je, jestli jste v zóně přátel. Ujistěte se, že vás jednoduše nepoužije jako vřelé tělo, na které by shodila své vztahové problémy.
 • Otázka Snažil jsem se ze všech sil na ni udělat dojem, ale nic se nezměnilo. Má mě jako kamarádku, která má ráda místo toho, aby mě milovala. Co tedy mohu v této situaci dělat? Udržujte si odstup jako přítel. Stanovte si hranice, aby k vám nepřišla mluvit o svém vztahu. Mezitím zapůsobte na ostatní dívky před ní. Pokračujte v rozhovoru s ní a flirtování s ní. Nesnažte se na ni udělat dojem.
 • Otázka Byl jsem v domě mých přátel a ona bydlela přímo na ulici, zapnul jsem NetFlix a hrál si s jejími vlasy a chtěl ji políbit, ale nevěděl jsem, jestli bych měl nebo neměl? Mám do toho jít příště? Místnost můžete posoudit pouze vy. Reaguje na vaše flirtování? Pokud si myslíte, že by polibek fungoval, jděte do toho. Můžete také jít na to bez ohledu na to, abyste vytvořili zmatek, ale je to riskantní a mohlo by to být pro ni urážlivé.
 • Otázka Co když její přítel nedělá nic špatného? V nepravděpodobném případě, že nemá žádné vady (nebo spíše to nejsou ti, kteří jí právě ubližují, nebo je odmítá vidět), nemůžete nic dělat. Je to lepší přístup, jak ustoupit. Udělejte si odstup a nechte ji žárlit tím, že se bude dobře chovat s ostatními dívkami.
 • Otázka Co když vás považuje za svého bratra? Bojujte tvrdě, abyste se dostali ze zóny přátel. Zkuste s ní flirtovat a budujte přitažlivost. V tomto okamžiku je však velmi pravděpodobné, že jste uvízli v zóně přátel a měli byste se soustředit na jiné dívky. Naštěstí to vidí a trochu žárlí.
 • Otázka Co když ji sledují její přátelé? Můžete ji poznat, dokud jsou poblíž, ale neprozrazujte příliš mnoho o svých záměrech. Je lepší trávit čas s ní sám. Tak se bude soustředit na tebe a její přátelé nemohou obrátit svůj názor proti tobě.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte tu pro ni, když její přítel není, ale nebuďte prostě ramenem pro pláč.
 • Hrajte chytře. V případě potřeby se jí zastaňte. Ocení vaši statečnost.
 • Šlapejte opatrně poblíž přítele. Používejte slova k její obraně, ale nikdy ho neurážejte ani ho nebijte.
 • Nezlobte se na přítele. S největší pravděpodobností vám neudělal nic špatného. Když na něj budeš protivný, budeš vypadat jako nezralý a žárlivý člověk.
 • Buďte připraveni věnovat čas. Budování důvěry a silných romantických emocí může chvíli trvat.
 • Nechte ji přirozeně rozejít se svým přítelem. Podvádění je špatné, a když to udělala jemu, dokáže to i vám.
 • Nepřepisujte SMS a nevolejte jí, protože byste vypadali zoufale.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Návrhy, že by se měla rozejít se svým přítelem, odhalí váš plán a způsobí, že se bude cítit zmanipulovaná, což pravděpodobně zničí vaše šance mít s ní vztah.
 • Dívky, které rychle odejdou nebo odmítnou úplně opustit své přátele, vám mohou způsobit bolest. Pokud nebyli ve špatném vztahu, podvádění je chování, které na vás velmi pravděpodobně zopakuje.
 • Připravte se, že ji ztratíte s někým, kdo provádí stejné triky jako vy. Stále si budete muset dovolit její důvěru při zachování své výhody.
 • Provádění aktivit přítele nebo přítele, jako je naslouchání problémům se vztahem nebo nakupování s ní, z vás udělá nic jiného než přítele.
 • Dávejte si pozor na dívky, které vás využijí nebo vás vezmou s sebou. Vždy mějte kontrolu nad svým vlastním životem.
reklama

Populární Problémy

Jak jít bezpečně naboso. Chodit naboso může být zábava, relaxace a překvapivě zdravé. Pokud tak učiníte, může vám to pomoci zlepšit vaši propriocepci, posílit svaly, zvýšit pohyblivost vašich nohou a je to dobrý pocit! Tento článek vám ukáže ...

Roger Federer má nejlepší vítězné procento mezi Velkými 3, když je zařazen na světové číslo 1. Rafael Nadal však byl nejvíce konzistentní, když se umístil níže.

Pohár Commonwealthu je opět na řadě v sobotu, když se Virginie a Virginia Tech setkají na každoroční rivalitě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos.

Díky čtyřem přímým zakončením Top-5 je Oklahoma opět nadějným národním titulem v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat fotbal v Oklahomě online bez kabelu.