Živý stream Challenge Double Agents: Jak se dívat online

Obsazení The Challenge: Double Agents

MTV Obsazení The Challenge: Double Agents

Dlouho trvající soutěžní série MTV je zpět s 36. sezónou, kdy Výzva: Dvojí agenti premiéra středa 9. prosince ve 20 hodin ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Výzva: Dvojí agenti online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Výzva: Dvojí agenti žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Výzva: Dvojí agenti živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Výzva: Dvojí agenti živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 a více kanálů můžete sledovat buď prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Výzva: Dvojí agenti živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Challenge: Double Agents“Hrát si

The Challenge: Double Agents 🕶 Super Trailer 30 agentů, 10 lebek a 1 epická soutěž. 💥 Dvojí agenti, sbalte si kufry a připravte se na celoživotní misi. Středa 9. prosince v 8/7c na mtv. Z Islandu s láskou - výzva #TheChallenge #MTV Přihlaste se k odběru výzvy: bit.ly/2lCW9xv Po chaosu úplného šílenství se The Challenge: Double Agents vrací… 2020-12-02T22: 13: 52Z

I když zuří celosvětová pandemie COVID-19, Výzva tým našel způsob, jak bezpečně natočit sezónu. Zavedli řadu bezpečnostních protokolů a letěli s 300+ posádkou a 30členným obsazením na Island jedenáct týdnů od srpna do listopadu, aby jeho fanoušci získali dvojité agenty.

Showrunner Emer Harkin na dálku vyhledal místa a poté v červenci odcestoval na Island, aby se začal připravovat na sezónu. Řekla Odrůda v rozhovoru, že to bylo složité, ale oni to dokázali.

Když jsme dorazili, byla tam 24hodinová karanténa. Způsob, jakým to dělají, je, že přijedete na letiště a projdete - stejně jako přes celnici - stánkem COVID [kde] dělají test. Stáhnete si aplikaci a oni vás na ni upozorní, až budete vymazáni, a pak se můžete začít volně pohybovat, řekl Harkin.

Poté, co začali pracovat, byli všichni zúčastnění testováni každé tři dny. Místní členové posádky byli drženi odděleně od členů posádky, kteří přiletěli z jiných zemí, a v průběhu sezóny bylo provedeno přes 3000 testů. Pokud by někdo měl pozitivní test, byl by okamžitě odstraněn, ale Harkin je hrdý na to, že ani jednou neměl pozitivní test po celou dobu natáčení.

Obsazení ve 30 osobách je dobrou kombinací nováčků a veteránů. Zahrnuje Amber Borzotra, Amber Martinez, Aneesa Ferreira, Ashley Mitchell, Gabriella Gabby Allen, Kaycee Clark, Lolo Jones, Malkamito Kam Willaims, Natalie Anderson, Nicole Zanatta, Nany Gonzalez, Olivia Liv Jawando, Theresa Jones, Tula Big T Fazakerley a Tori Deal pro ženy a Chris CT Tamburello, Cory Wharton, Darrell Taylor, Demetrius Mechie Harris, Devin Walker, Faysal Fessy Shafaat, Joseph Allen, Josh Martinez, Jay Starrett, Leroy Garrett, Kyle Christie, Lionel Lio Rush Green, Nam Vo , Nelson Thomas a Wes Bergmann pro muže.

Výzva: Dvojí agenti vysílá ve středu ve 20 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Ať už jste v golfu nováčkem, nějakou dobu jste nehráli, nebo se jen snažíte trochu vylepšit svou hru, je třeba udělat několik kroků, abyste mohli dobře řídit golfový míček. Uvedení odpaliště do hry je kombinací znalosti ...

Existují dva druhy křídových barev: omyvatelný druh, který můžete použít na chodník, a stálý druh, který můžete použít na nábytek. K výrobě omyvatelného druhu barvy budete muset jako základ použít křídu nebo kukuřičný škrob. Dělat...

Williamsovy akce v sobotu večer vstoupí do historie stejně jako Zidanův headbutt.

Jak léčit podvrtnutí během první pomoci. Vyvrtnutí zahrnuje natržení vláken ve vazech, které drží kosti vašich kloubů na svém místě. Http://www.mayoclinic.org/first-aid/first-aid-sprain/basics/art-20056622 Vyvrtnutí může způsobit silnou bolest. ..

Andrey Rublev nedávno sdílel své aspirace na Miami Masters 2021, kde nebudou chybět Rafael Nadal, Roger Federer a Dominic Thiem.

Jak léčit tendinitidu bicepsu. Vaše šlacha bicepsu je tlustá šňůra, která spojuje váš bicepsový sval s ramenem a loktem. Zranění této šlachy, známé jako tendinitida bicepsu, může způsobit bolest v oblasti ramen nebo loktů a roztrhané ...