Přímý přenos 49ers vs Rams: Jak se dívat online zdarma

49ers Rams hodinky

Getty 49ers QB Jimmy Garoppolo

San Francisco 49ers (2-3) vypadají, že se vyhnou třem postupům, když v neděli večer pořádají žhavé Los Angeles Rams (4-1).

Utkání začíná ve 20:20. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, podívejte se na bezplatný online přenos ze hry:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v San Francisku, Los Angeles a na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

badminton zdvojnásobuje taktiku

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete 49ers vs Rams sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v San Francisku, Los Angeles a na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat 49ers vs Rams živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě v San Francisku, Los Angeles a na vybraných trzích) a dalších 40 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 49ers vs Rams sledovat živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete 49ers vs Rams sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled 49ers vs Rams

Poté, co minulou neděli dostal lavičku při trapné prohře 49: 17 s Miami Dolphins, bude tento týden znovu kývnout na rozehrávku 49ers Jimmy Garoppolo. Garoppolo ve čtyřech zápasech proti delfínům hodil dva zachycení a nakonec ho nahradil CJ Beathard.

Zdálo se zřejmé, že se z toho Garoppolo ještě nevzpamatoval zranění kotníku který ho trápil předchozí dva týdny, a on dokončil hru 7-17 pro 77 yardů, žádné přistání a dva záchytné body, než se stáhnou. Rozehrávač Niners nedávno řekl, že se kotník cítí mnohem lépe.

Tento týden se cítím skvěle, řekl v pátek Garoppolo podle CBS Sports . Udělal spoustu vylepšení, jen těch pár dní navíc a neustále se zlepšoval. Jen jedna z těch věcí, na které musíš dál pracovat.

Hlavní trenér San Franciska Kyle Shanahan řekl, že do hry Rams - hry, která má pro oba týmy obrovské divizní důsledky -, že si příliš nedělá starosti se zraněním svého zadáka, a také naznačil, že je to něco, co bude muset Garoppolo hrát.

Nemyslím na kotník a nemyslím si, že by šel do hry. Myslím, že se snažíš dostat do bodu, kdy jsi dostatečně zdravý na to, abys mohl hrát, což je spousta kluků, ale spousta kluků má zranění, která musí hrát. Jde o to, kde se v tom nacházíte. Myslím, že Jimmy je tento týden na lepším místě, než byl minulý týden. V tom případě tedy nemyslím na kotník. Očekávám, že půjde hrát dobře a podle toho ho budu soudit.

Berani kolem sebe žádné takové drama nekrouží. Vyhráli dvakrát v řadě a hráli dobře na obou stranách míče, v průměru 27,2 bodu hra s celkovým 4. místem v totální obrana . Quarterback Jard Goff byl v ohni, aby zahájil sezónu a dokončil 70 procent jeho přihrávek na 1372 yardů, osm přistání a tři zachycení. Bude čelit skupině 49ers, která sedí hned za LA, na 5. místě v celkové obraně.

Hlavní trenér Los Angeles Sean McVay se však tento týden nepřipravuje na tým s rekordní ztrátou. Myslím tím, že přehodíte pásku a vypadá to jako vynikající tým bez slabých stránek v jakékoli ze tří fází. Mají skvělé vedení, zvuková schémata, dobré hráče; jsou to všechny věci, které hledáte od opravdu dobrého týmu, a všechny tyto věci mají, Řekl McVay o 49ers tento týden.

Berani vstupují do hry favorizováno sedmi body na cestě.


Populární Problémy

Bucks čelí vyřazení, když se v sobotu utkají s Raptory. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak nosit černou sukni. Černá sukně může být jedním z nejvšestrannějších kousků ve vašem šatníku. Ať už jde o tužkovou sukni, áčkovou, midi, mini nebo maxi sukni, můžete ji nosit s řadou svršků a doplňků a vytvářet různé ...

Chcete-li streamovat Disney Tarzan (animovaný!)-máme pro vás přehledného průvodce krok za krokem, jak streamovat Tarzana nyní.

Dnes v noci je premiéra 14. série seriálu „America's Got Talent“. Získejte přehled o tom, jak sledovat AGT 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu. Grand Canyon je přírodní povodí v severní Arizoně, které bylo po miliony let vytesáno řekou Colorado. Grand Canyon se nachází v národním parku Grand Canyon a je zapsán na seznamu UNESCO ...

Dominic Thiem se v neděli v prvním zápase finále ATP 2020 střetne se Stefanosem Tsitsipasem. Thiem vede Tsitsipas 4-3 v jejich vzájemném rekordu.