2014 Australian Open Draw & Bracket Analysis

novak-djokovic-australian-open-2014

12. ledna 2014Tady jsme! S dobře rozběhnutým rokem 2014 je dnes první oficiální den akce na Australian Open 2014.Připojujete se jen k zábavě? Podívejme se na losování mužů a žen na Australian Open a podívejme se, co lze očekávat od prvního ročníku Grand Slamu.Muži, Australian Open, losování

Po rychlé recenzi losování mužů Novák Djokovic je nepochybně připravena na úspěch. Aktuální světová dvojka a čtyřnásobný šampion Australian Open sedí ve spodní polovině závorky téměř nenápadně a s relativně jasnou cestou ke svým čtvrtým šampionátům za sebou.

kde mohu sledovat kopce: nové začátky

Přestože v tenise neexistují žádné záruky, Novak nemohl zaznamenat lepší remízu. Až do osmifinále bude jeho největší výzvou pravděpodobně 15. semeno, Ital Fabio Fognini. Nicméně se zraněním nohy, které vede až na Australian Open, bude mít Fognini plné ruce práce, pokud skutečně skončí tváří v tvář Djokovičovi.Mimo to je švýcarský hráč Stanislas Wawrinka, který je na turnaji osmý, pravděpodobně největší Djokovičovou hrozbou na cestě k mistrovskému zápasu. Ačkoli s bilancí 15-2 proti Wawrince jsme nakloněni dát Djokovicovi náskok.Když zbývající tři z velké čtyřky, Nadal, Federer a Murray, všichni sedí v horní polovině, věci budou pravděpodobně mnohem zajímavější.

Nadal má na cestě do finále několik vzrušujících zápasů, včetně místního Bernarda Tomice v prvním kole a akrobatického Gaela Monfilse, kterého by pravděpodobně mohl potkat ve třetím kole. Nejnáročnějším soupeřem Nadala na cestě do finále by však pravděpodobně byl 5. semen Del Potro, s nímž by se setkal ve čtvrtinách.Rogera Federera největší ranou výzvou by pravděpodobně bylo desáté nasazené Fernando Verdasco ve třetím kole. V 16. kole s Jo-Wilfriedem Tsongou by to ale začalo být náročnější a nakonec Andy Murray ve čtvrtích, pokud to dotáhne tak daleko.Vychází z jeho nedávné operace zad 'Čtvrtý nasazený Murray čelí některým výzvám, včetně možného zápasu s třináctým nasazeným Johnem Isnerem v 16. kole a poté, jak již bylo zmíněno, Federerem ve čtvrtfinále.

Ženy, Australian Open, losování

V letošním losování žen to vypadá trochu vyrovnaněji. Osivo číslo jedna Serena Williamsová nebude mít v žádném případě snadnou cestu do finále. Kromě semene číslo 16 Ana Ivanovic a semene číslo 7 Sara Errani není v této oblasti mnoho dalších, které by mohly představovat příliš velkou překážku, pokud dokáže přivést svoji A-hru.

hrát tenisový kurt

Victoria Azarenková , která se uchází o svůj třetí titul v řadě na Australian Open, sedí ve spodní polovině losování s potenciálem setkat se s Američankou Sloane Stephensovou v 16. kole a poté s desátou nasazenou Caroline Wozniacki ve čtvrtinách.

Třetí semeno Maria Šarapovová má docela rozumný náskok do čtvrtí, kde by potenciálně čelila semenu číslo osm, Jeleně Jankovičové.

Celkově vzato, ženské pole bývalo podstatně nepředvídatelnější a špičková semena často padala na začátku turnajů. Přesto jsme nadšeni tím, co může letošní Australian Open nabídnout.

Australští hráči

Letos na Australian Open 2014 je několik australských favoritů, které je třeba sledovat.

V losování mužů je devět australských hráčů, včetně Lleytona Hewitta, a také australského naděje Bernarda Tomice, který obdržel dosti nešťastnou remízu v prvním kole proti Nadalovi.

Na straně žen je jen šest Australanů, z nichž tři přistály v Serenině části držáku. 17letá Ashleigh Bartyová vytáhla Serenu v prvním kole a světová jednička 17 Samantha Stosurová by se setkala se Serenou v osmifinále, pokud by dokázala tento turnaj dobře rozjet.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat celoživotní vánoční filmy 2019 online bez kabelu.

Jak zvýšit dlouhý skok. Skok do dálky je klamně složitý sport. Existují desítky malých nuancí, které ovlivňují vzdálenost, které dosáhnete při každém skoku, a nic nepřekoná pocit dobře provedeného skoku, kde to všechno ...

Váš průvodce streamováním Liv a Maddie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak nalít beton. Vědět, jak nalévat beton, vám může pomoci ušetřit pár dolarů na malých projektech kolem domu. Beton můžete nalít pomocí předmětů, které máte v kůlně nebo v garáži; k provedení drobných nemusí být potřeba žádné speciální nástroje ...

Jak zacházet s kočkou pomocí fyzikální terapie. Pokud je vaše kočka zraněná, zotavuje se z chirurgického zákroku nebo má chronické tělesné postižení, je dobré nechat ji podstoupit fyzickou terapii jako součást veterinárního ošetření. Fyzikální terapie ...