Chung Hyeon: Co víc čeká senzace mládeže, která vyhnala Novaka Djokoviče na Australian Open?

Chung Hyeon jásá poté, co porazil Novaka Djokoviče ve dvou setechChung Hyeon je v trendu po celém internetu, protože 21letý hráč porazil šestinásobného šampiona Australian Open Novaka Djokoviče v 16. kole. Mladá zbraň, přezdívaná jako 'profesor' pro nošení brýlí, vyhrála zápas ve dvou setech 7-6 (4), 7-5, 7-6 (3).

Jihokorejský hráč se ve čtvrtfinále utká s Tennysem Sandgrenem, který je jedním z obřích zabijáků na turnaji, když ve třetím kole porazil Dominica Thiema. Chung je považován za favorita v této hře, protože Sandgren je zařazen téměř 30 míst pod ním na 97.Výhra nad Sandgrenem ho přivede do semifinále, kde se střetne buď s Rogerem Federerem, nebo Thomasem Berdychem. Soupeři nebudou Čunga odepisovat snadno, protože sám Djokovič přiznal, že v budoucnu má Chung potenciál stát se jedním z 10 nejlepších hráčů na světě.

Ještě důležitější je, že Chung prokázal schopnost zůstat v klidu pod tlakem během několika klíčových okamžiků v zápase s Djokerem, což je vlastnost, která pomáhá dalšímu postupu v obrovských turnajích, zejména na grandslamech.

Má schopnost dobře trefovat míč a také hraje dlouhé rally a podle libosti je vyhrává. Nebude překvapením, pokud si Chung Hyeon odnese trofej z Australian Open domů!Shodou okolností Chung byl poražen Novakem Djokovičem v prvním kole na Australian Open v roce 2016. Od té doby Chung udělal obrovský pokrok tím, že ve své hře udělal několik vylepšení.

Výsledky jsou viditelné, když po vítězství v Next Gen ATP Finals v roce 2017 vyskočil na žebříček ze 170. let, aby se dostal do top 50.

Zatímco o jeho osudu na Australian Open se teprve rozhodne, jisté je, že si Chung Hyeon získal spoustu fanoušků, kteří budou netrpělivě čekat na další impozantní vystoupení Jihokorejce ve čtvrtfinále. Určitě tu ten mladík zůstane a doufejme, že ho stejně uvidíme i letos na zbytku Grand Slamů.Populární Problémy

Dnes v noci je premiéra 16. série filmu „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Rafael Nadal a Caroline Wozniacki hovoří o svých „mocných“ raketách Melbourne, 20. ledna (IANS) Španělské tenisové eso Rafael Nadal '.

Mít sebedůvěru při cvičení není nikdy snadné, ale může být ještě těžší, když musíte cvičit v místnosti plné svých vrstevníků. Naštěstí existují způsoby, jak si během PE udělat větší pohodlí, jako nosit dobré ...

Infinity Train Season 2 je konečně tady. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak to dnes večer sledovat online naživo, i když nemáte kabel.