Cincinnati 2021: Andrey Rublev & Karen Khachanov se spojí ve čtyřhře, Jannik Sinner spojí své síly s Hubertem Hurkaczem

Anastasia Pavlyuchenkova (L) a Andrey Rublev se smíšenou čtyřhrou zlaté medaile

Anastasia Pavlyuchenkova (L) a Andrey Rublev se smíšenou čtyřhrou zlaté medaile

Čerstvě vybojované medaile na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021 se Andrey Rublev a Karen Khachanov spojí ve čtyřhře mužů na turnaji Western a Southern Open v Cincinnati.

Turnaj ATP Masters 1000, který se má konat od 16. do 23. srpna, má hvězdnou sestavu ve čtyřhře. Poměrně několik nejlepších singlů uvedlo své jméno na seznamu.

Nejlepšími semeny jsou Wimbledon a olympijští vítězové Mate Pavic a Nikola Mektic a na poli se spojily také Jannik Sinner a Hubert Hurkacz. Devatenáctiletý Sinner získal minulý týden svůj první titul ve čtyřhře na turnaji ATP s Reilly Opelkou v Atlantě a bude se snažit tuto dynamiku vnést do Cincinnati.

Jannik Sinner s Reilly Opelkou

Jannik Sinner s Reilly Opelkou

Světová jednička 18 Alex de Minaur se vrací, aby obhájil titul, který získal loni ve spolupráci s Pablem Carrenem Bustou. Tentokrát se De Minaur spojil s britskou Cameron Norrie, která nedávno triumfovala v Los Cabos ve dvouhře.

Světová jednička 15 a čtvrtfinalistka Wimbledonu Felix Auger-Aliassime je další nejlepší hvězdou dvouhry na seznamu čtyřhry. Mladá Kanaďanka, která teprve okusí titulní slávu ve dvouhře, získala loni s Hubertem Hurkaczem titul ve čtyřhře Paris Masters.

Auger-Aliassime se bude snažit zlepšit své volejbalové dvouhry před US Open, když se postaví na kurt po boku novozélandského bronzového medailisty Marcuse Daniella.

Andrey Rublev a Karen Khachanov dosáhli 2 finále ATP Masters 1000 ve čtyřhře

Karen Khachanov (L) a Andrey Rublev

Karen Khachanov (L) a Andrey Rublev

Andrey Rublev a Karen Khachanov byli součástí kontingentu ROC, který na probíhající tokijské olympiádě získal tři medaile. Zatímco Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova porazili Aslana Karatseva a Elenu Vesninovou v celo ruském finále smíšené čtyřhry, světová jednadvacítka Chačanov skončila ve dvouhře mužů na druhém místě Alexandra Zvereva.

V Cincinnati spojí stříbrné mužské dvouhry Khachanov a zlatý medailista ve smíšené čtyřhře Rublev své síly, když chtějí pokračovat v nezapomenutelném létě.

Rublev a Khachanov se v minulosti několikrát spárovali, což zahrnuje výlety Davis Cupu a turnaje ATP. Společný titul však ještě nezískají.

Ti dva si skvěle zahráli až na finále Miami Open v roce 2018, kde se v tie-breaku utkali s Bobem a Mike Bryanovými. Následující rok našli Andrey Rublev a Karen Khachanov znovu jiskru na Paris Masters, kde ve finále padli na Nicolase Mahuta a Pierra-Hugues Herberta.

Rublev od té doby přidal do svého životopisu titul Qatar Open, který vyhrál letos s Aslanem Karatsevem. Nyní s olympijskými medailemi v koťátku budou on i Chačanov doufat, že v Cincinnati dosáhnou větší magie.

Populární Problémy

Zde je návod, jak ve středu sledovat živý přenos Calvin Kattar vs Dan Ige a celé UFC Fight Night z Abú Zabí.

Jak natřít střechu. Pokud se vám nelíbí aktuální barva střechy, ale nechcete vše vyměnit, můžete ji vymalovat a osvěžit. I když malování neopraví žádné praskliny ani poškození, které máte, stále můžete vypadat tak, aby vaše střecha vypadala ...

Jak vybělit zažloutlé polštáře. Polštáře patří mezi nejpoužívanější předměty ve vaší domácnosti. Každý večer použijete polštář (nebo tři) na polstrování hlavy a zanecháte za sebou vlasy, odumřelou kůži a další, včetně líčení, potu a špíny. Jak můžeš...

Tennessee a stát Florida se v pátek setkají na Emerald Coast Classic. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Ohlédnutí za štětcem Andre Agassiho s krystalovým metamfetaminem, o kterém psal ve své autobiografii 'Otevřeno'.

Jak hrát vnitřní kriket. Indický kriket je vzrušující variantou klasické hry kriketu. Trvá jen asi 90 minut a je to skvělý způsob, jak se mladší hráči kriketu dostat ke sportu. I zkušení hráči kriketu mohou hrát ...