Cincinnati 2021: Petra Kvitova vs Ons Jabeur náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Petra Kvitová bude od června sledovat své první čtvrtfinále.

Petra Kvitová bude od června sledovat své první čtvrtfinále.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (11) Petra Kvitová vs Ons Jabeur

Datum: 19. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 20:00 GMT, 1,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Petra Kvitová vs Ons Jabeur

Petra Kvitova a Ons Jabeur ve středu křižovaly kolem svých soupeřů, aby na 2021 Western & Southern Open zahájily vzrušující setkání ve třetím kole.

Kvitová, 11. nasazená na letošním turnaji, předvedla čistý porční výkon a vyslala Veroniku Kudermetovou 6-2, 6-4 za hodinu a 21 minut. Češka vypálila 10 es a za svým prvním podáním získala téměř 75% bodů, aby uzavřela pohodlnou výhru.

Kvitové stojí v cestě do prvního čtvrtfinále od června formující se Jabeur, který si včera v noci připsal další rozrušené vítězství.

Ons Jabeur zaznamenal rozrušenou výhru nad 6. nasazeným Iga Swiatekem

Ons Jabeur zaznamenal rozrušenou výhru nad 6. nasazeným Iga Swiatekem

Jabeurová nemilosrdně propustila 6. nasazenou Igu Swiatek a podruhé za tolik měsíců odmítla mladému vyhrát na velkém turnaji. Jabeur porazila Poláka na wimbledonském mistrovství ve třech setech, ale včera vypadala ve svém zápase ještě silněji.

tenisky bílé na bílé

Šestadvacetiletý hráč neopustil podání jednou na cestě k vítězství 6-3, 6-3. Není třeba říkat, že se bude ve své hře cítit sebevědomě.

Petra Kvitova vs Ons Jabeur proti sobě

Petra Kvitová vede Ons Jabeur v jejich dosavadním vzájemném zápase s náskokem 2: 0. Češka má proti své soupeřce ještě shodit set, ale k odrazení Jabeur na Doha 2020 potřebovala dva tiebreakery.

Predikce Petra Kvitova vs Ons Jabeur

Petra Kvitová má tento týden zatím nejlepší formu na podání.

Petra Kvitová má tento týden zatím nejlepší formu na podání.

Petra Kvitová nebyla na turnaji v nejlepší formě, ale zdálo se, že jižní lajna našla svou porci porce v Cincinnati.

Kvitová využila podání, aby se ve svých dvou zápasech tento týden několikrát vyhrabala z problémů. A bude se na to muset znovu spolehnout, když se postaví proti agresivnímu vraceči v podobě Onse Jabeura.

Jabeur byla mírně mimo cíl v obsluhujícím oddělení v otvíráku proti Anett Kontaveitové, ale své servisní hry proti Swiateku zvládala výjimečně dobře. V zápase druhého kola byla Tunisianina chytrá hra plně k vidění a ve stejném duchu bude pokračovat i ve čtvrtek.

Je nepravděpodobné, že by Kvitova i Jabeur ustoupily od svých střel, takže můžeme očekávat několik zábavných shromáždění. Výsledek by však závisel na tom, kdo bude v daný den lépe fungovat.

Kvitova se bude chtít vyhýbat vzdálenosti proti zarputilému soupeři. Pokud ale dokáže pokračovat v úderu na míč tak čistě, jako ve svých prvních dvou zápasech zde, Češka by měla být schopná překonat Jabeura.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit zeleninový salát. Nakrájejte jakoukoli hromadu zeleniny a máte salát. Ale to, co opravdu dělá skvělý salát, je kontrast, kterého je dosaženo prostřednictvím různých barev, tvarů, velikostí, textur a chutí. Připravte se vymyslet vlastní nebo ...

Video: Hlavní body remízy Davis Cupu mezi Švýcarskem a Srbskem

Novak Djokovič se v neděli zapsal do historie zvednutím své druhé trofeje Roland Garros, čímž se stal prvním mužem v otevřené éře, který vyhrál každého majora alespoň dvakrát.

V neděli večer má premiéru očekávaná pátá sezóna seriálu Chesapeake Shores. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Existuje spousta jednoduchých kroků, které můžete udělat, abyste vybrali zdravé porce pro své děti. Velikost porcí se bude lišit v závislosti na věku vašeho dítěte. Například dítě ve věku od 2 do 3 let bude potřebovat pouze polovinu doporučené velikosti porce ...

Jak vypěstovat pouto se svými rybami Betta. Ryby Betta, nazývané také siamské bojové ryby, jsou oblíbenými domácími mazlíčky díky svým jasným barvám a výrazným ploutvím. Ačkoli obvykle dávají přednost životu sami, bettas jsou společenská stvoření, která mohou ...