Cincinnati 2021: Petra Kvitova vs Ons Jabeur náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Petra Kvitová bude od června sledovat své první čtvrtfinále.

Petra Kvitová bude od června sledovat své první čtvrtfinále.Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (11) Petra Kvitová vs Ons JabeurDatum: 19. srpna 2021Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Cincinnati, Spojené státy americkéKategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 1 835 490 $Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 20:00 GMT, 1,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Petra Kvitová vs Ons Jabeur

Petra Kvitova a Ons Jabeur ve středu křižovaly kolem svých soupeřů, aby na 2021 Western & Southern Open zahájily vzrušující setkání ve třetím kole.

Kvitová, 11. nasazená na letošním turnaji, předvedla čistý porční výkon a vyslala Veroniku Kudermetovou 6-2, 6-4 za hodinu a 21 minut. Češka vypálila 10 es a za svým prvním podáním získala téměř 75% bodů, aby uzavřela pohodlnou výhru.

Kvitové stojí v cestě do prvního čtvrtfinále od června formující se Jabeur, který si včera v noci připsal další rozrušené vítězství.

Ons Jabeur zaznamenal rozrušenou výhru nad 6. nasazeným Iga Swiatekem

Ons Jabeur zaznamenal rozrušenou výhru nad 6. nasazeným Iga Swiatekem

Jabeurová nemilosrdně propustila 6. nasazenou Igu Swiatek a podruhé za tolik měsíců odmítla mladému vyhrát na velkém turnaji. Jabeur porazila Poláka na wimbledonském mistrovství ve třech setech, ale včera vypadala ve svém zápase ještě silněji.

tenisky bílé na bílé

Šestadvacetiletý hráč neopustil podání jednou na cestě k vítězství 6-3, 6-3. Není třeba říkat, že se bude ve své hře cítit sebevědomě.

Petra Kvitova vs Ons Jabeur proti sobě

Petra Kvitová vede Ons Jabeur v jejich dosavadním vzájemném zápase s náskokem 2: 0. Češka má proti své soupeřce ještě shodit set, ale k odrazení Jabeur na Doha 2020 potřebovala dva tiebreakery.

Predikce Petra Kvitova vs Ons Jabeur

Petra Kvitová má tento týden zatím nejlepší formu na podání.

Petra Kvitová má tento týden zatím nejlepší formu na podání.

Petra Kvitová nebyla na turnaji v nejlepší formě, ale zdálo se, že jižní lajna našla svou porci porce v Cincinnati.

Kvitová využila podání, aby se ve svých dvou zápasech tento týden několikrát vyhrabala z problémů. A bude se na to muset znovu spolehnout, když se postaví proti agresivnímu vraceči v podobě Onse Jabeura.

Jabeur byla mírně mimo cíl v obsluhujícím oddělení v otvíráku proti Anett Kontaveitové, ale své servisní hry proti Swiateku zvládala výjimečně dobře. V zápase druhého kola byla Tunisianina chytrá hra plně k vidění a ve stejném duchu bude pokračovat i ve čtvrtek.

Je nepravděpodobné, že by Kvitova i Jabeur ustoupily od svých střel, takže můžeme očekávat několik zábavných shromáždění. Výsledek by však závisel na tom, kdo bude v daný den lépe fungovat.

Kvitova se bude chtít vyhýbat vzdálenosti proti zarputilému soupeři. Pokud ale dokáže pokračovat v úderu na míč tak čistě, jako ve svých prvních dvou zápasech zde, Češka by měla být schopná překonat Jabeura.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Vysoký krevní tlak (HBP) může být pro mnoho lidí důvodem k obavám. Existuje několik příznaků vysokého (nebo nízkého) krevního tlaku, dokud se problém nestane vážným, takže je důležité pravidelně kontrolovat krevní tlak. Tohle je...

Jak jezdit na špinavém kole. Pokud máte rádi pocit větru, který se řítí vysokou rychlostí, může být pro vás jízda na kole. Jízda na špinavém kole může být úžasný adrenalin, jakmile si obléknete správné bezpečnostní vybavení. Budete se muset naučit ...

Televizní komentátor zasáhne tweener proti Rogeru Federerovi.

Chilský Cristian Garin čelí ve čtvrtek kvalifikaci Marcu Polmanovi v osmifinále na Roland Garros 2020. O Garinovi je známo, že je výborným antukovým kurtem, zatímco Polmans všechny překvapil tím, že v 1. kole porazil Uga Humberta.

No. 2 Oklahoma gymnastika trvá na Západní Virginii v pátek večer. Zde je návod, jak se dívat.

Jak ozvláštnit svoji přítelkyni. Není vždy snadné přimět svou přítelkyni, aby se cítila výjimečně. Můžete mít pocit, že cokoli říkáte, vychází špatně, nebo že vaše pokusy o romantiku jsou vždy zmařeny. Nebo možná máte pocit, že ukazuje ...