Roland Garros: Petra Martic vs Misaki Doi náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Petra Marticová

Petra Marticová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Martic vs Misaki Doi

Datum: 29. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

tenisový scort

Povrch: červený jíl

Odměna: Přibližně 38 000 000 EUR

nejlepší loketní ortéza na zánět šlach

Načasování zápasu: Cca. 19:00 SELČ, 22:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


Náhled Petra Martic vs Misaki Doi

Chorvatka Petra Martic vstupuje na French Open 2020 jako 13. nasazená. Minulý měsíc měla na US Open slušný běh a dostala se do osmifinále.

Martic se také letos dostal do dvou semifinále WTA. Devětadvacetiletá žena měla minulý týden nezapomenutelný výlet v Římě, kde v úvodním zápase prohrála s Julií Putintsevovou.

Japonský Misaki Doi byl také vyřazen v prvním kole v Římě, byť soupeřem s vyšším postavením. Devětadvacetiletá dívka ve skutečnosti neprošla úvodním kolem ve čtyřech z posledních pěti turnajů, které hrála.

Doi však na začátku letošního roku dosáhl významného výsledku, čímž se dostal do finále série Oracle Challenger Series v březnu.

Petra Martic vs Misaki Doi hlava na hlavě

Misaki Doi vede v souboji hlava-nehlava Petru Martičovou 1: 0. Jejich jediné předchozí setkání se odehrálo na Australian Open 2013, kde Japonci vyhráli ve dvou setech.

Petra Martic vs Misaki Dvě předpovědi

Zatímco Petra Martic v Římě nedosáhla příznivého výsledku, očekávalo by se, že v úterý projede kolem Misaki Doi. Chorvatka vypadala v solidní formě po většinu roku 2020 a bude se těšit na zahájení svého čtvrtého kola na US Open.

jak sloužíš v badmintonu

V roce 2019 se také probojovala do čtvrtfinále v Paříži - výsledek, který jí pravděpodobně dodá sebevědomí před letošním French Open. Marticiny topspinové těžké údery tlačí Doi za základní čáru, což by jí poskytlo příležitost přiblížit se k síti a srazit volejbalové vítěze.

Misaki Doi vede hlavou 1: 0

Misaki Doi vede hlavou 1: 0

Stojí však za zmínku, že Doi vyhrát v roce 2013 pravděpodobně by jí to pomohlo před tímto zápasem. Southpaw má solidní podání a několik účinných úderů na zem, což by mohlo Marticovi dělat potíže při kratších rallye.

Předpověď: Petra Martic vyhrát ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

Populární Problémy

Jste začátečník, který chce udělat další krok a zlepšit svou bowlingovou hru? Pokud chcete zaháknout bowlingovou kouli, pak stačí zvládnout správný úchop a techniku ​​a dodržovat ji. A potřebujete nějaký čas a ...

Jako každý jiný sport, tenis vyžaduje spoustu praxe, aby se stal zkušeným hráčem. Nicméně, zatímco praxe pomáhá, musíte také identifikovat slabiny ve vaší hře. Jakmile určíte slabá místa ve své hře, můžete začít jednat ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní duel Daytona online, pokud nemáte kabel. Závody určí startovní pozice za 1. řadou v Daytoně 500.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou show Starz 'Men in Kilts online, pokud nemáte kabel.