French Open 2018: Simona Halep vs Sloane Stephens konečný náhled, televizní vysílání, živé přenosy, datum, čas zahájení a kde sledovat online

Tenis: Halepová dosáhla finále French Open

Simona Halepová je oblíbená, ale dokáže konečně dodat?

(1) Simona Halep (WR #1) vs (10) Sloane Stephens (WR #13)

Celkově proti sobě: Halep vede 5-2

Vzájemné souboje na antuce: Halepová vede 2: 0

Poslední schůzka: Halep v semifinále WTA Cincinnati 2017 porazila Stephensovou 6-2, 6-1

tenisové základy

12 měsíců poté, co si na Court Philippe-Chatrier vytrhla žízeň, se vytrvalá Simona Halepová vrací k tomu, co umí nejlépe-zkuste vyhrát finále Slam.

Před rokem byla drtivou favoritkou. Zažila předtím zkušenost s finále Roland Garros, když ve třech setech prohrála na summitu 2014 s Marií Šarapovovou, v jednom z nejlepších ženských finále vůbec. Na druhé straně sítě byla 20letá Jelena Ostapenko, která na WTA Tour nikdy nezvedla žádnou trofej.

Halepová měla veškerou dynamiku, výhodu setu a přestávky a vypadala, že se podle očekávání blíží svému prvnímu Slamu. Tedy dokud to pro obvykle houževnatého Rumuna nešlo z kopce.

To, co vypadalo, že míří ke slávě, se změnilo v zoufalství. Halepová měla náskok na brejk i ve třetím setu, dokud nezjistila, že se nedokáže vyrovnat se silou a neutuchající agresí Lotyšky, která odmítla zasáhnout cokoli jiného než vítěze.

Halep se čím dál více bránila a dav začal více inklinovat k vzrušujícímu mladému talentu.

Je to vzpomínka, kterou by určitě ráda vymazala. Je chvályhodné vidět, že šestadvacetiletý mladík nasměroval tento neúspěch do spolehlivého odhodlání a divokého ducha a je opět jen jeden zápas od uchopení této nepolapitelné Major trofeje.

V uplynulých 12 měsících jí byl odepřen další čas - celkově třetí. Caroline Wozniacki to na Australian Open ve finále maratonu vyřadila, aby si poprvé připsala své jméno na Slam trophy.

A tak se Halepová znovu pokouší o to na svém nejpreferovanějším povrchu a na Slamu, kde se cítí jako doma.

Po ztrátě tří takových příležitostí se od Halepové očekává dvojnásobná dychtivost. Stále to však pro ni zůstává přísným testem. Jak její nervy reagují pod tlakem tentokrát a jak moc vyzrála za čtyři a půl měsíce po Austrálii, se teprve uvidí.

TOPSHOT-TENNIS-FRA-OPEN-ŽENY

Pokud jde o grandslamový úspěch, šampionka US Open Sloane Stephensová je před Simonou Halepovou

Pokud jde o bilanci hlava-nehlava, je to Rumun, kdo má výhodu a měl by být zvýhodněn. Současně je zajímavé poznamenat, že když ona a Sloane Stephensová naposledy zkřížily meče, oba stále hledaly svůj první titul na nejvelkolepější tenisové scéně.

Od té doby Američanka svým vítězstvím na US Open ohromila svět. Její vyrovnanost a nedostatek emocí byly dvě z největších vlastností, které v ten den vynikly z jejího výkonu.

Pokud jde o rychlost, Stephens i Halep jsou na stejné úrovni. Halep má samozřejmě zkušenosti s vyhráváním větších antukových titulů. Ani na nejnáročnějším povrchu však Stephens není žádný lump. V roce 2016 triumfovala na kurtech na zelené antuce v Charlestonu.

Pozoruhodné bylo její plamenné tempo na hřišti, hloubka úderů, neohrožený přístup a schopnost přeměnit obranu v útok. A s těmito zbraněmi dokáže velmi dobře rozebrat svého rumunského protivníka, dokud Halep nevloží do svých úderů agresi a nepřevezme vedení včas.

Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět:

Název turnaje: French Open 2018

pravidla služby stolního tenisu

Místo: Stadion Roland Garros, Paříž

Datum: Saday, 9. června 2018

Kolo: Finále

(1) Simona Halep vs (10) Sloane Stephens v 18:30 IS

Přenos: Star Sports Select 1, Star Sports Select 1 HD

Živý přenos: Star Sports Hotstar

Živé aktualizace: Sportskeeda

Populární Problémy

Wozniacki zaznamenal malý počet nevynucených chyb, aby vyhrál úvodní kolo.

Jak odstranit trn. Pokud vás bodl trn a uvízlo vám to v kůži, existuje řada triků, které můžete doma vyzkoušet, jak to dostat ven. Klíčem je zajistit, aby bylo vše sterilizováno a abyste také nehrabali ...

Jak patentovat software. Vynález implementovaný v softwaru může být patentovatelný ve Spojených státech za předpokladu, že je jedinečný a vázán na stroj nebo transformaci. Http://www.ipwatchdog.com/software-patents/ Přísně vzato, nejste ...

Z Wimbledonu se stahuje pětinásobná šampionka Venus Williamsová

Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 6 online bez kabelu zdarma.

Je čas na Tour de France 2019. Zde je návod, jak sledovat každou fázi slavného závodu online bez kabelu v USA.