French Open 2018: Simona Halep vs Sloane Stephens konečný náhled, televizní vysílání, živé přenosy, datum, čas zahájení a kde sledovat online

Simona Halepová je oblíbená, ale dokáže konečně dodat?(1) Simona Halep (WR #1) vs (10) Sloane Stephens (WR #13)

Celkově proti sobě: Halep vede 5-2

Vzájemné souboje na antuce: Halepová vede 2: 0Poslední schůzka: Halep v semifinále WTA Cincinnati 2017 porazila Stephensovou 6-2, 6-1

12 měsíců poté, co si na Court Philippe-Chatrier vytrhla žízeň, se vytrvalá Simona Halepová vrací k tomu, co umí nejlépe-zkuste vyhrát finále Slam.

podmínky tenisového bodování

Před rokem byla drtivou favoritkou. Zažila předtím zkušenost s finále Roland Garros, když ve třech setech prohrála na summitu 2014 s Marií Šarapovovou, v jednom z nejlepších ženských finále vůbec. Na druhé straně sítě byla 20letá Jelena Ostapenko, která na WTA Tour nikdy nezvedla žádnou trofej.Halepová měla veškerou dynamiku, výhodu setu a přestávky a vypadala, že se podle očekávání blíží svému prvnímu Slamu. Tedy dokud to pro obvykle houževnatého Rumuna nešlo z kopce.

To, co vypadalo, že míří ke slávě, se změnilo v zoufalství. Halepová měla náskok na brejk i ve třetím setu, dokud nezjistila, že se nedokáže vyrovnat se silou a neutuchající agresí Lotyšky, která odmítla zasáhnout cokoli jiného než vítěze.

Halep se čím dál více bránila a dav začal více inklinovat k vzrušujícímu mladému talentu.Je to vzpomínka, kterou by určitě ráda vymazala. Je chvályhodné vidět, že šestadvacetiletý mladík nasměroval tento neúspěch do spolehlivého odhodlání a divokého ducha a je opět jen jeden zápas od uchopení této nepolapitelné Major trofeje.

profesionální tenisový svět

V uplynulých 12 měsících jí byl odepřen další čas - celkově třetí. Caroline Wozniacki to na Australian Open ve finále maratonu vyřadila, aby si poprvé připsala své jméno na Slam trophy.

A tak se Halepová znovu pokouší o to na svém nejpreferovanějším povrchu a na Slamu, kde se cítí jako doma.

skóre v badmintonu

Po ztrátě tří takových příležitostí se od Halepové očekává dvojnásobná dychtivost. Stále to však pro ni zůstává přísným testem. Jak její nervy reagují pod tlakem tentokrát a jak moc vyzrála za čtyři a půl měsíce po Austrálii, se teprve uvidí.

Pokud jde o grandslamový úspěch, šampionka US Open Sloane Stephensová je před Simonou Halepovou

Pokud jde o bilanci hlava-nehlava, je to Rumun, kdo má výhodu a měl by být zvýhodněn. Současně je zajímavé poznamenat, že když ona a Sloane Stephensová naposledy zkřížily meče, oba stále hledaly svůj první titul na nejvelkolepější tenisové scéně.

Od té doby Američanka svým vítězstvím na US Open ohromila svět. Její vyrovnanost a nedostatek emocí byly dvě z největších vlastností, které v ten den vynikly z jejího výkonu.

Pokud jde o rychlost, Stephens i Halep jsou na stejné úrovni. Halep má samozřejmě zkušenosti s vyhráváním větších antukových titulů. Ani na nejnáročnějším povrchu však Stephens není žádný lump. V roce 2016 triumfovala na kurtech na zelené antuce v Charlestonu.

Pozoruhodné bylo její plamenné tempo na hřišti, hloubka úderů, neohrožený přístup a schopnost přeměnit obranu v útok. A s těmito zbraněmi dokáže velmi dobře rozebrat svého rumunského protivníka, dokud Halep nevloží do svých úderů agresi a nepřevezme vedení včas.

Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět:

Název turnaje: French Open 2018

wii tenis moc podávat

Místo: Stadion Roland Garros, Paříž

Datum: Saday, 9. června 2018

jak sloužit ve stolním tenise

Kolo: Finále

(1) Simona Halep vs (10) Sloane Stephens v 18:30 IS

Přenos: Star Sports Select 1, Star Sports Select 1 HD

Živý přenos: Star Sports Hotstar

Živé aktualizace: Sportskeeda

Populární Problémy

Federer a Nadal se připravovali na vysněné finále Wimbledonu

Jak přimět svou přítelkyni, aby vás milovala. Už jste se někdy ocitli ve vztahu, kde si nejste jisti, jak to s vámi druhá osoba cítí? Jedna z věcí, které potřebujete vědět o šťastných vztazích, je, že musí být vždy ...

Jak získat sexy vlasy. Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro...

Slovenka Dominika Cibulková potěší Singapur nečekaným vítězstvím ve finále WTA.

Jak spustit rychleji. V rámci živočišné říše se lidé řadí na seznam nejrychlejších zvířat docela hluboko. Zvířata jako gepardi, pštrosi a dokonce i králíci mohou běžet rychleji než my. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od jiných zvířat máme ...

Federerův forhend nebo Nadal? Bekhend Djokoviče nebo Wawrinky? Pohled na to, kteří hráči současné generace mají nejlepší střely.