Přímý přenos Dinamo Zagreb vs Man City: Jak se dívat online v USA

město Manchester

Getty Španělský manažer Manchesteru City Pep Guardiola (C) vítá španělského obránce Manchesteru City Angelina a anglického záložníka Manchesteru City Raheema Sterlinga. (Foto Oli SCARFF / AFP) / OMEZENO K REDAKČNÍMU POUŽITÍ. Žádné použití s ​​neautorizovaným zvukem, videem, daty, seznamy zápasů, logy klubu/ligy nebo „živými“ službami. Online použití v zápase omezeno na 120 obrázků. V prodloužení lze použít dalších 40 obrázků. Žádná emulace videa. Použití sociálních médií při zápase je omezeno na 120 obrázků. V prodloužení lze použít dalších 40 obrázků. Žádné použití v publikacích o sázení, hrách nebo publikacích pro jeden klub/ligu/hráče. / (Foto OLI SCARFF/ AFP přes Getty Images)

Manchester City ve středu navštíví Dinamo Záhřeb na stadionu Maksimir v zápase skupiny C Ligy mistrů.Ve Spojených státech bude zápas (čas zahájení ve 12:55 ET) vysílán v televizi TNT (angličtina) a TUDN (španělština). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT a TUDN jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Dinamo Zagreb vs Man City na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT.jak vyrobit stůl na stolní tenis

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Dinamo Zagreb vs Man City na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Dinamo Záhřeb vs Man City na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Man City vs Dinamo Zagreb Preview

V čele s Pepem Guardiolou bude Manchester City hrát svoji poslední skupinovou hru Ligy mistrů, a to také učiní bez několika jejich klíčových hráčů . Guardiola tento týden potvrdil, že záložník David Silva a obránce John Stones nebudou čelit Záhřebu. Silva a Stones oba odešli během nedávné prohry týmu s Manchesterem United se zraněním, takže Man City bude proti Záhřebu o něco mladší a nezkušenější než obvykle.

Devatenáctiletý záložník Phil Foden by měl místo Silvy nastoupit za Man City. To je naše přání, Řekl Guardiola tento týden . David je samozřejmě legendou s množstvím her a titulů, ale věříme, že to zvládne, řekl Guardiola o Fodenovi.

Man City bude také bez Fernandinha, stejně jako útočníka Sergia Aguera, který je venku se zraněním, přestože se zotavuje dobře. Sergio je mnohem lepší, ale stále není připraven, Řekl Guardiola . V tomto by měl obránce Eric Garcia hrát pro Man City zvýšenou roli a mohl by být obrovským faktorem zápasu. Garcia bude s Taylor Harwood-Bellis a Nicolasem Otamendim jako středoví obránci týmu .

Man City už má jistotu, že skončí jako vítěz skupiny C, ale Záhřeb musí tento zápas vyhrát, pokud chce mít šanci svou skupinu vyhrát - a také budou potřebovat trochu pomoci. Dinamo je o bod za Šachtarem Doněck, takže ve středu bude fandit Atalantě.

kde koupit pádla na stolní tenis

Pro Dinamo Zagreb budou pravděpodobně hledat 26letého útočníka Mislava Orsica, který má skóroval jen asi z poloviny dosavadních gólů týmu v Lize mistrů. Orsic vstoupí do tohoto zápasu odpočatý, protože minulý víkend seděl proti NK Varazdin.

Záložník Nikola Moro se v tomto zápase vrátí ze suspendace, ale Dinamo Záhřeb bude bez Dina Perica i Kevina Theophila-Catherine, kteří aktuálně slouží zákazům . Záhřeb bude také bez hvězdného útočníka Sandro Kulenovic , který je venku se zlomenou nohou minimálně do příštího měsíce, takže i v tomto zápase budou trochu krátcí.

Tento zápas bude teprve podruhé, kdy tyto dva týmy hrály proti sobě. Man City vyhrál první soutěž na Etihad Stadium, 2: 0, v říjnu.


Populární Problémy

Házení šipek je skvělý sport hrát v baru nebo u kamarádky. Můžete také soutěžit v šipkách proti ostatním pro zábavu. Házení šipek úspěšně vyžaduje dobrý vrhačský postoj a úchop na šipku, následovaný hladkým, ...

Jak opravit pískavé boty. Pískající boty mohou být nepříjemné pro vás i pro vaše blízké. Pískání může být způsobeno výrobními chybami, opotřebením nebo vlhkostí zachycenou v obuvi. Na opravu obuvi existuje mnoho domácích prostředků, ale pokud ...

Chcete se dívat na UFC PPV na vašem PS5? Připravili jsme pro vás našeho snadného a podrobného průvodce, který vám umožní okamžitě streamovat UFC na vašem PS5.

Chcete vyniknout? Možná se jen chcete stát součástí školy The Preps? Ať už je váš důvod jakýkoli, tato příručka vám pomůže stát se preppy dívkou na střední škole. Dodržujte přípravy. Co dělají přípravy ve vaší škole ...

Jak vyrobit Mofongo. Mofongo (vyslovováno moh-FON-goh) je velmi typické karibské jídlo, jehož hlavní složkou jsou zelené, tvrdé a nezralé banány. Plaintains jsou velcí bratranci menších banánů. Například v Německu jsou ...