Tenisový šampion ve výslužbě Ash Barty oznámil narození chlapečka

Tenisová šampionka ve výslužbě Ash Barty oznámila narození svého prvního potomkapravidla pro tenis ve čtyřhře

SYDNEY (AP) – Tenisová šampionka ve výslužbě Ash Bartyová v úterý oznámila narození svého prvního dítěte.Bývalá hráčka číslo 1, která odešla do důchodu před více než 15 měsíci, na sociálních sítích prozradila, že s manželem Garrym Kissickem přivítali chlapečka.

badmintonová pravidla čtyřhra

'Náš krásný chlapec. Vítejte na světě, Hayden!' napsal Australan na Instagram vedle fotografie novorozence.

Trojnásobný grandslamový šampion, který strávil více než dva po sobě jdoucí roky na prvním místě žebříčku, odešel do důchodu ve věku 25 let, pouhé dva měsíce po zisku titulu na Australian Open v roce 2022.Bartyová vyhrála před dvěma lety titul ve Wimbledonu a v roce 2019 na French Open.

jak dát tenisové míčky na nohy chodce

___

AP tenis:https://apnews.com/hub/tennis a

https://twitter.com/AP Sportovní

Populární Problémy

Mistrovství ACC v fotbale mužů je na řadě v neděli, kdy se Clemson postaví Pittovi. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat online.

Být rozhodčím je těžká a obohacující práce. Jako rozhodčí máte na starosti provádění různých subjektivních hovorů a rozhodování v průběhu baseballové hry. I když to může být spousta zábavy, může to být také docela náročné. Být ...

Bachelotovo obvinění nebylo první proti Nadalovi sportovními postavami ve Francii.

Jak používat výtah Hoyer. Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů pracuje v ...