Cincinnati 2021: Simona Halep vs Magda Linette náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Simona Halepová

Simona Halepová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (12) Simona Halepová vs Magda Linette

datum : 17. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $

Simona Halep vs Magda Linette náhled

Simona Halepová se bude snažit dostat svou sezónu zpět na trať na Western and Southern Open v Cincinnati. Rumunka zahájí kampaň proti nebezpečné Magdě Linette.

Zranění trápila Halepovou po celý rok a nedávno vypadla z top 10 světového žebříčku, čímž skončil 373týdenní pobyt. Devětadvacetiletá dívka utrpěla v Římě před třemi měsíci slzu na lýtku, poté odešla z Roland Garros, Wimbledonu a olympijských her v Tokiu.

Tento týden se vrátila do akce na National Bank Open, ale v otvíráku prohrála s Danielle Collins. Halep za tento rok nashromáždil průměrný rekord 11: 6 vítězství a bude doufat, že se tato čísla po zbytek sezóny zlepší.

Magda Linette

Magda Linette

Linette také v této sezóně bojovala o konzistenci. Polák má bilanci vítězství-ztráta 10: 11 a v žádném případě neprošel hlubokým nájezdem, kromě semifinálového vystoupení na antukových hřištích ve Štrasburku.

Světová jednička 44 přichází do Cincinnati na zadní straně porážky v prvním kole s Nadií Podoroskou v Montrealu.

Simona Halep vs Magda Linette hlava na hlavě

Střetnutí prvního kola v Cincinnati bude druhým zápasem mezi oběma hráči. Simona Halepová vede v poměru 1: 0 nad Magdou Linette.

Halep porazila Poláka v prvním kole French Open 2019 ve třech setech.

Simona Halep vs Magda Linette predikce

Simona Halepová je zdaleka lepší hráčkou, ale skutečnost, že přichází po dlouhém propouštění zranění, by mohla naklonit misky vah ve prospěch Linette.

Halepová se sama nechlubí velkou mocí, ale má schopnost přesměrovat tempo. Je také skvělou vracečkou a jednou z nejrychlejších hráček WTA Tour.

Simona Halepová

Simona Halepová

Linette naopak ráda diktuje hru od základní linie. Rozhodně má větší sílu než Halepová, ale dokáže být extrémně nekonzistentní a vylévat nevynucené chyby.

Halepová si stále hledá cestu zpět do plné kondice a Linette by určitě mohla představovat hrozbu a případně vzít sadu. Dokud ale Rumunovo tělo vydrží, měla by být schopná vyhrát.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Serena Williamsová dokázala během několika posledních let zvládnout různé role - rekordní tenisovou kariéru, úspěšnou rodinu a rozvíjející se obchodní impérium.

Házení je velkou součástí mnoha sportů a když v něm budete dobří, může z vás udělat lepšího hráče nebo konkurenta. Naučit se házet může být zpočátku náročné, takže pokud máte úplně nového nebo nezkušeného vrhače, nechte ho začít jednoduchým ...

Havrani a Orli se setkají v neděli ve Philadelphii. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Simona Halepová bude mít úkol v Melbourne během příštích dvou týdnů. .

Je vhodné nechat si pravidelně kontrolovat krevní tlak. Pokud však trpíte „hypertenzí v bílém plášti“ - stavem úzkosti, který způsobí prudký vzestup krevního tlaku, jakmile vás osloví lékař ...

Club America a Tigres UANL se setkávají v Campeon de Campeones 2019 v neděli. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.