US Open 2019: Prostřednictvím knih o svépomoci, rodiny a víry se šampionka Bianca Andreescu nemá čeho bát

Oříznuta BiancaAndreescu

Bianca Andreescu líbá trofej US Open

Flushing Meadows je téměř prázdný, fanoušci, kteří se uchýlili k zániku Biancy Andreescuové ve druhém setu, již dávno odešli a v hráčském salonku na stadionu Arthura Ashe je šampion US Open v klidu a velmi vzrušený.

Andreescuová není nadšená, protože si stále libuje v zisku svého prvního grandslamového titulu, i když to je nepochybně také případ. Místo toho je devatenáctiletá žena rozrušená, protože sedí u stolu se skupinou reportérů a právě se jí zeptali, jestli má doporučení na svépomocné knihy.

„Kde je můj telefon ?!“ křičí nadšeně. 'Mám v telefonu všechny knihy, které jsem přečetl.'

Po tom extrémně moderním prohlášení Andreescu předá svůj telefon a zběsile listuje v seznamu čtení a hledá knihu, jejíž jméno si nepamatuje.

'Kód mimořádné mysli!' Vykřikne Andreescu po nalezení názvu díla 2016 od Vishena Lakhianiho.

Lakhiani a různí další svépomocní autoři mohou po Andreescově vítězství v New Yorku očekávat výrazný nárůst jejich tržeb.

Může existovat méně větších doporučení, než přežít comeback druhého setu od Sereny Williamsové ve velkém finále před davem, který poskytuje podporu dělení uší pro 23násobného grandslamového šampiona, který ve druhém doběhnul z 5-1 pro vyrovnání věcí na 5-5.

'V tu chvíli jsem neslyšel sám sebe přemýšlet,' řekl Andreescu. „Byl jsem v úžasu, jak hlasitý může být dav US Open, bylo to šílené, ale byl jsem rád, že jsem toho byl svědkem, protože právě díky tomu je tento turnaj tak výjimečný.

'V tu chvíli se můžete pokusit soustředit jen na věci, které můžete ovládat, a to byl můj postoj k tomu a já jsem jen zachoval klid, a proto si myslím, že jsem se s tímto scénářem vypořádal opravdu dobře.'

Teenager se s tím bezvadně vypořádal, držel podání, aby zkontroloval Williamsovu hybnost, než našel forhend v nejdůležitější hře zápasu obrovský úspěch, aby zlomil Američana a stal se prvním kanadským šampionem dvouhry ve dvouhře.

at & t tv na roku

Po tak neuvěřitelné ukázce charakteru mohou motivační řečníci a autoři svépomocí po celém světě používat příklad Andreesca k inspiraci pro ostatní, a to díky její cestě od často zraněné hráčky, která se nekvalifikovala na US Open 2018 do grandslamového šampiona. svědectví o síle víry a vytrvalosti.

'Za svou krátkou kariéru jsem si prožil spoustu zranění, ty chvíle pro mě nebyly snadné, protože jsem se stále jen zranil,' vysvětlil Andreescu. „V jednu chvíli jsem si moc nevěřil, ale mám kolem sebe úžasný tým, včetně mých rodičů. Myslím, že moji rodiče jsou mojí největší inspirací a největší motivací, protože mi věří od prvního dne.

`` Bez nich bych se nedostal do takových období jako já, takže jsem za to opravdu vděčný, a také je to součást života procházet takovými těžkými situacemi. Ne vždy to budou motýli a duhy, jen jsem se to snažil obejmout, jak to jen šlo.

„Snažil jsem se naučit o sobě různé věci a jen o tom, jak se mohu zlepšit jako hráč i jako člověk. Opravdu jsem věřil, že nás čekají dobré časy, protože když tomu věříš, všechny ty těžké časy stojí za to. '

Nyní má velkolepou odměnu za překonání těchto těžkých časů a Andreescu ví, že se nemá čeho bát, protože se vyhnula devastaci porážky poté, co zavrhla dvě šance, jak to podat proti Williamsu.

Na otázku, zda prošla tou nejtěžší zkouškou, se kterou se kdy na tenisovém kurtu setká, Andreescu odpověděl: „Myslím, že ano. Být ve finále proti Sereně Williamsové a pak vlastně vyhrát, je šílené.

'Vzhlédl jsem k ní a teď jsem vlastně vyhrál turnaj, vždycky jsem si myslel, že můžu, ale ve skutečnosti se to děje tak šíleně.'

„Nemyslím si, že jsem od března prohrál zápas, takže moje sebedůvěra právě teď raketově stoupá, jen nechci nic brát jako samozřejmost, protože budou týdny, kdy prohrajete, takže právě teď Jsem na cloudu devět a doufám, že dokážu udržet tempo.

„Když hraji svoji hru, nikdo to nemá rád, protože hraji hodně odlišně než ostatní hráči na turné, rád změním rytmus a vždycky jsem takový byl, takže jsem to stále vylepšoval, to je to, co jsem dělám to celý rok a myslím, že proto se mi to opravdu daří.

jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket?

'Vždycky jsem měl ve své sadě nástrojů spoustu nástrojů, ale cílem pro mě nyní je vybrat správné střely, které chcete zasáhnout ve správný čas.'

To je strašidelná věta pro zbytek WTA Tour ke čtení. Svépomocné knihy, její rodiče a její vlastní zaměření a víra pomohly Andreescu zdokonalit nástroj, který byl v sobotu nejdůležitější, její statečnost. Jakmile doladí zbytek svého významného arzenálu, Andreescovy soupeřky budou potřebovat veškerou pomoc, kterou mohou dostat, aby zabránily tomu, aby se stala dominantní silou v ženské hře.

Populární Problémy

Anglie se ve čtvrtek utká s Černou Horou v kvalifikaci Euro 2020. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

UFC 239 se považuje za jednu z nejlepších karet roku. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat jej na televizi, telefonu, počítači, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Sokoli a kovbojové se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Servisní statistiky Rogera Federera jsou na míle před svými kolegy z GOAT kandidátů Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem. Podání Švýcara je pravděpodobně nejvíce podceňovaným aspektem jeho hry.

Jak naformátovat kartu SD na přepínači Nintendo. Tento wikiHow vás naučí, jak formátovat kartu micro SD na Nintendo Switch. Před použitím karty Nintendo Switch musíte kartu micro SD naformátovat. Všechna data uložená na mikro ...

Jak odstranit zápach z kožených bot. Kožené boty jsou stylové a pohodlné, ale časem mohou páchnout. Naštěstí je odstranění zápachu z kožených bot opravdu jednoduché a máte na výběr z několika možností. Vy...