Jak se dívat na premiéru filmu „Bring the Funny“ bez kabelu

Sledujte Bring the Funny online

Andrew Eccles/NBC (L-R) Jeff Foxworthy, Chrissy Teigen, Kenan Thompson a Amanda Seales budou soudit nejnovější komediální soutěžní seriál NBC „Bring the Funny“.

O nejnovější komediální soutěžní sérii NBC Přineste Funny „40 komediálních počinů bude soutěžit o balíček cen 250 000 USD, který bude zahrnovat také možnost vystoupit na festivalu Just for Laughs. Moderuje komik Amanda Seales, show je posuzována dynamickým trio, které zahrnuje Sobotní noční život Kenan Thompson, tvůrce kulturního vkusu a Twitter Chrissy Teigen a komik Jeff Foxworthy.

Nová show má premiéru v úterý 9. července ve 22 hodin. ET/PT na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Přineste Funny na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po vysílání i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Přineste Funny na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody Přineste Funny k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

kojící tenisky v bílé kůži

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Přineste Funny žijte na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled „Bring the Funny“

NBC byla vždy vítaným domovem pro nadcházející komiky, aby roztáhli křídla a vznesli se. Ať už se jedná o vysílání sitcomů, které sloužily jako prostředky pro rozvíjející se komediální kariéru ( Seinfeld někdo?) nebo reality show zaměřená na komedie Last Comic Standing Síť vždy kladla velký důraz na umění stand-upu. Pokračuje zdvojnásobení komedie s premiérou své nové série, Přineste Funny .

Moderátorem komedie je Amanda Seales, show bude zahrnovat různé komediální akty předvádějící před publikem o šanci vyhrát 250 000 $ a slot pro vystoupení na komediálním festivalu Just for Laughs. Nebude však představovat pouze stand-up akty. Přineste Funny předvede také skečové skupiny, varieté, hudebníky, kouzelníky, loutkáře, youtubery a další, protože všichni vystupují před živým publikem v naději, že vystoupají na vrchol smečky. Série je rozdělena do čtyř kol soutěže: Open Mic, Comedy Clash a Showcase, které vyvrcholí živým finále, kde bude mít Amerika možnost hlasovat o tom, kdo si myslí, že je špičkový pes.Hrát si

Video Video související se sledováním „přineste zábavnou“ premiéru online bez kabelu 2019-07-09T20: 00: 11-04: 00

Zahajovací sezóna upozorní na některé z nejtalentovanějších a nejzajímavějších komiků z celého světa, včetně:

Lewberger: Tato tříčlenná hudební komediální skupina se dala dohromady před čtyřmi lety a po spojení dvou příjmení členů se narodil Lewberger. Lewberger dosud měl na YouTube neuvěřitelný úspěch, ale nyní je trojice připravena zasáhnout ještě více diváků na Přineste Funny etapa.

způsoby, jak ošetřit tenisový loket

Frangela: Přátelé 20 let, Frances a Angela mají bezkonkurenční pouto, které se projevuje v jejich dokonalém načasování a schopnosti se navzájem přirozeně rozehrát. Nejsou na televizní a filmové scéně nováčci a jsou připraveni ukázat, co mají.

Chris & Paul Show: Návrat do klasického Hollywoodu, tito moderní vaudevillianové si vezmou skici ve stylu němého filmu a přenesou je do 21. století. Za posledních 20 let byli Chris a Paul vytrvalí ve své vášni pro skečovou komedii a doufají v to Přineste Funny oživuje jejich sen mít vlastní divadlo.

Ali Kolbert: Ali měla vždy jasnou představu o tom, co její budoucnost obnáší - komedie! Ali nikdy nepřestává psát, vystupovat a připravovat se na svůj sen být členkou obsazení Sobotní noční život . Ali je v současné době hostitelem webové show BUILD Brunch , každý všední den živě diskutovat o zprávách o popkultuře.

Becca Brown: Získání raného úspěchu jako dětská hvězda s jejím vzhledem v School of Rock “Brown se nakonec dostal na komediální scénu. Je prominentní silou v chicagském divadelním a komediálním prostoru a pokrývá různá témata ve světě seznamování a dalších souvisejících zápasů.

Daphnique Springs: Při studiu chemie na vysoké škole absolvovala Springs třídu herectví a brzy si uvědomila, že se její kariéra změnila. Její začátek v komediálním světě nebyl jednoduchý, ale všechna její tvrdá práce se vyplácí a byla představena Foxovou Smích a HBO Vše Def Comedy .

Matt Rife: Tento stand-up komik byl v dětství ovlivněn láskou svého dědečka ke komedii. Poté, co se přestěhoval do Los Angeles z Ohia, se stal vedoucím hercem na MTV Wild N Out a objevil se na The Challenge: Champs vs. Stars v roce 2017.

Erica Rhodes Rhodes se původně přestěhovala do Hollywoodu jako herečka, ale setkala se s velkým zklamáním, a tak se obrátila na stand-up, aby pomohla se zklamáním. V průběhu let se Rhodes objevil na ABC’s Moderní rodina , Fox's Nová holka a IFC Komedie Bang Bang .


Populární Problémy

Becker označil Serenu Williamsovou za největší ze všech a řekl, že Courtův rekord 24 úderů je na dosah. Němec také pochválil Serenu, že je vzorem pro pracující matky.

Jak vybělit zažloutlé polštáře. Polštáře patří mezi nejpoužívanější předměty ve vaší domácnosti. Každý večer použijete polštář (nebo tři) na polstrování hlavy a zanecháte za sebou vlasy, odumřelou kůži a další, včetně líčení, potu a špíny. Jak můžeš...

V sobotu se ve čtvrtích FA Cupu střetnou Manchester City a Newcastle. Pokud jste v USA, podívejte se na zápas.

Patrioti a obři uzavírají své předsezóny ve čtvrtek v Nové Anglii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zadržování vody může nastat z různých důvodů. Je to běžný fyzický symptom premenstruačního syndromu a může se zhoršit dehydratací nebo dietou s vysokým obsahem soli. Pokud se chcete vyhnout zadržování vody, začněte tím, že si uděláte ...

Jak nosit tenisky mimo tělocvičnu. Tenisky mohou tvrdě pracovat i mimo hranice vaší místní stezky nebo tělocvičny. Přidání stylových tenisek k šatům, obleku nebo oříznutým džínům může zvýšit váš styl a zároveň poskytnout ...