Jak streamovat „Kronk's New Groove“: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte nyní novou Groove Kronka

cvičení, kterým je třeba se vyhnout s tenisovým loktem

Kronk, osvobozený ze svého života, sloužící zlému poradci císaře Kuzka (David Spade), Yzmě (Eartha Kitt), se usadil do nového života jako kuchař a doručovatel pro Mudkův masný trh - ale jeho otec Papi (John Mahoney) přichází návštěva a Kronk chce zapůsobit na muže, který vždy nesouhlasil s jeho kulinářskými zájmy a chtěl, aby se místo toho usadil s manželkou a velkým domovem.Kronk měl téměř velký dům a manželku - nádhernou paní Birdwellovou (Tracey Ullman), do které se zamiloval, když byli oba táborovými rádci - ale jeho vlastní vnitřní morální konflikty znamenaly konec obou. Ale když se Kronk snaží předstírat, že je jeho život něco, co v tomto animovaném pokračování z roku 2005 není Císařova nová drážka (2000) se dozví, že opravdu důležití jsou jeho přátelé - a nakonec získá souhlas svého otce a lásku paní Birdwellové.

Hodinky Kronkova nová drážka online, abyste si mohli poslechnout známé hlasy v hudební komedii, která vyšla z hitu z roku 2000 v režii Saula Blinkoffa a Elliota M. Boura, a číst dále Kronkova nová drážka průvodce streamováním, abyste se dozvěděli více o obsazení filmu, o tom, co si kritici myslí a další.

Zde je návod, jak streamovat Kronkova nová drážka právě teď:Jak streamovat „Kronk's New Groove“ - exkluzivně na Disney+

Kronkova nová drážka je jedním z nejlepších animovaných spin-off filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Kronkova nová drážka a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Kronk
  5. 5. Klepněte na Kronk’s New Groove
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Kronk's New Groove“: Přehled

Datum vydání: 12. prosince 2005
Tvůrci: Výkonný producent Peter Denomme, producent John A. Smith, spisovatelé Tony Leondis, Michael LaBash, Tom Rogers a Michael Lucker
Ředitel:
Saul Andrew Blinkoff a Elliot M. Bour
V hlavních rolích:
Patrick Warburton, Tracey Ullman, Eartha Kitt, David Spade a John Goodman
Hodnocení:
G
Synopse:
Kronk se usadil v novém životě jako kuchař a doručovatel pro Mudkův masný trh - ale jeho otec přichází na návštěvu a Kronk chce zapůsobit na muže, který vždy nesouhlasil s jeho kulinářskými zájmy a chtěl, aby se usadil s manželkou a velkým místo toho domů. Když se Kronk snaží předstírat, že jeho život je něco, čím není, dozví se, že opravdu důležití jsou jeho přátelé.


Jak dlouhá je „Kronkova nová drážka“?

Kronkova nová drážka je dlouhý 75 minut.

stolní tenis pro začátečníky

Děj „Kronkova nová drážka“

V tomto pokračování Císařova nová drážka (2000), císař Kuzco vypráví o Kronkovi, dříve stoupenci Kuzcova zlého poradce Yzmy, ale nyní kuchaře a doručovatele pro Mudkovu masnou boudu. Jeho otec Papi přichází na návštěvu a Kronk na něj chce udělat dojem - Papi nikdy neschválil jeho kulinářské zájmy a chtěl, aby se oženil a usadil ve velkém domě na kopci.

V retrospektivě Kronk vypráví příběh o tom, jak málem měl obojí. Jako stoupenec Yzmy se stane nevědomým úspěchem jejího spiknutí s cílem prodat falešný elixír mládí obyvatelům v nedalekém domě starých lidí. Vydělává dost peněz na program na koupi domova starých lidí a vybudování vlastního velkého domu, ale když si uvědomí, že je pomohl přimět je, aby rozdali své celoživotní úspory na lektvar, který nefunguje, vrátí jim domov. .

Pokud jde o lásku, Kronk ji najde u paní Birdwellové, když jsou oba rádci v Camp Chippamunka - ale když je jeden z jeho táborníků přistižen při vytahování žertu na Birdwellovo vojsko, Kronk chlapce chrání a ztrácí paní Birdwellovou. Zpět do současnosti přichází Papi a nastává chaos, když se Kronkovi přátelé snaží chovat jako jeho manželka a děti. Kronk si uvědomuje, že je důležité, že je bohatý na přátelství, a nakonec získá souhlas Papiho a lásku paní Birdwellové.

oddíl v tenise

Obsazení „Kronk's New Groove“

Kronkova nová drážka obsahuje některé hvězdné obsazení od svého předchůdce z roku 2000 Císařova nová drážka plus několik skvělých nových postav. Zde je několik hlavních hráčů.

Patrick Warburtonjako Kronk

Kronk, osvobozený od svých povinností Yzmina zlého stoupence, je nyní šéfkuchařem a vedoucím doručovatelem Mudkovy masné boudy a bojuje s touhou zapůsobit na svého otce. Warburton začal hrát v polovině 80. let a objevil se v téměř 200 rolích, mimo jiné v epizodách mnoha oblíbených televizních pořadů, ale dospělí ho mohli poznat jako Joe Swansona z animované televizní komedie Rodinný typ (1999-2019). Warburton také vyjádřil Krona v televizním seriálu Císařova nová škola (2006-2008), Buzz Lightyear in Buzz Lightyear of Star Command (2000-2001), šerif Stone v Scooby Doo! Mystery Incorporated (2010-2013), Wolf W. Wolf ve filmu Oklepaný! , a hrál Steva Barkina v televizním seriálu 2002 až 2007 Jehla Možný , Lemony Snickey dovnitř Série nešťastných událostí (2017-2019), Brock Samson v Společnost Venture Bros. (2003-2018) a Jeff Bingham v seriálu Pravidla zapojení (2007-2013).

Tracey Ullman jako paní Birdwell

Kronk se do paní Birdwellové zamiloval, když byli oba poradci v Camp Chippamunka, a nyní má šanci získat zpět i její lásku. Ullmanova téměř 40letá herecká kariéra zahrnuje účinkování v jejím vlastním televizním komediálním seriálu Show Tracey Ullmanové (1987-1990), Tracey přebírá… (1993-1996) a Show Tracey Ullmanovy (2016-2018) a role Latrine v Robin Hood: Muži v punčochách (1993).

David Spade jako císař Kuzco

Hvězda Císařova nová drážka „Kuzco je císař Incké říše a vypravěč Kronkova příběhu v Kronkova nová drážka . Spade je nejlépe známý jako spisovatel a herec na Sobotní noční život od roku 1989 do roku 1993. Mezi jeho filmy patří komedie Tommy Boy (devatenáct devadesát pět), Černá ovce (devatenáctset devadesát šest), Joe Dirt (2001) a v televizním seriálu hrál Dennise Finche Jen mě zastřelte! od roku 1997 do roku 2003 a Russell Dunbar na sérii Pravidla zapojení od 2007-2013. Jeho práce zaměřená na děti zahrnuje vyjádření Strážce Franka Film Rugrats (1998) a Griffin ve třech Transylvánský hotel filmy (2012, 2015 a 2018).

John Mahoney jako děda

Papi je Kronkův otec, muž, který nikdy neocenil Kronkovy kulinářské zájmy, a místo toho věří, že by se měl soustředit na vyrovnání se s manželkou a domovem. Mahoneyho čtyřicetiletá kariéra zahrnovala roli Martina Cranea v úspěšném televizním seriálu Frasier (1993-2004).

Eartha Kittjako Yzma

Yzma byla vychytralým poradcem císaře Kuzca, který byl na konci roku proměněn v kočku Císařova nová drážka , ale v tomto filmu se vrátila k člověku, s výjimkou jejího přetrvávajícího ocasu. Kitt, nejlépe známý jako zpěvák, začal vystupovat ve čtyřicátých letech minulého století a působil ve více než 70 kreditech. Její Píseň Santa Baby z roku 1953 byl hit USA Top 10. Navíc Císařova nová drážka Kitt také vyjádřil Yzmu v televizním seriálu 2006 až 2008 Císařova nová škola .


Písně a soundtrack „Kronk’s New Groove“

The zvukový doprovod pro Kronkova nová drážka funkce Let’s Groove by Earth, Wind & Fire; Be True to Your Groove, napsal Peter Lurye a hrál Lurye a Sandy Barber; a Feel Like A Million, které napsala Jeanine Tesori a hrála slavná Eartha Kitt.


„Kronkova nová drážka“ u pokladny

Kronkova nová drážka byl propuštěn přímo na video v prosinci 2005. Pokračování bylo přijato špatně ve srovnání s Císařova nová drážka , což bylo a finanční úspěch pokladny v roce 2000 a stal senejprodávanější vydání domácího videaroku 2001.


Recenze „Kronk's New Groove“ - Co řekli kritici

Kritici byli zklamanís Kronkova nová drážka . Jeden recenzent na Filmcritic.com navrhl, že pokud chcete s těmito postavami strávit více času, pravděpodobně bude lepší, když se znovu podíváte na původní film. Common Sense Media poznamenal, že film obsahuje sexy věci, potenciálně urážlivý jazyk, určité násilí a žádnou vzdělávací hodnotu ani pozitivní vzory, ale nějaká pozitivní sdělení se skvělými hlasovými nadáními, ale slabým příběhem a upřímně řečeno ne příliš výrazným.

na jakém kanálu je cena vlaku duší

Kde se „Kronkova nová drážka“ hodí do Pantheonu Disney Movie

Kronkova novinka Drážka byl propuštěn přímo na video v roce 2005 jako pokračování a spin-off Císařova nová drážka , vydáno o pět let dříve finanční a kritický úspěch. Kronkova nová drážka , pro srovnání, byla věnována malá, ale téměř výhradně negativní pozornost od kritici . Kronkova nová drážka je zahrnut v mnoha seznamech na Ranker , včetně čísla 327 z 618 na seznamu Nejlepší animované filmy všech dob , číslo 8 ze 14 na seznamu nejlepší přímá videa na pokračování Disney a číslo 3 z 50 na seznamu Nejlepší rodinné filmy roku 2005 . Film byl nominován na Annie Awards za nejlepší produkci domácí zábavy, Storyboarding v celovečerní produkci (Chris Otsuki) a psaní ve hrané produkci (Tony Leondis, Michael LaBash a Tom Rogers); nevyhrálo nic.


Trailer „Kronk's New Groove“Hrát si

Trailer Kronk's New Groove (2005) „Po divokých dobrodružstvích s Pachou a císařem Kuzcem začal milý luk Kronk, bývalý Yzmin stoupenec, šťastný nový život jako hlavní kuchař ve své vlastní restauraci. Zcela nové, šílené dobrodružství však začíná, když přijde lamagram, který mu řekne, že jeho otec má přijít na návštěvu. Než budete moci říci „šmejde,… 2018-02-06T22: 04: 04.000Z

Streamujte nyní novou Groove Kronka


Drobnosti „Kronk's New Groove“: 5 rychlých faktů

Kronkova nová drážka možná dostaly v nejlepším případě smíšené recenze, ale některá velká jména filmu věřila. Zde je to, co potřebujete vědět.

kde koupit pádla na stolní tenis

1. „Kronk's New Groove“ byl poslední film Johna Fieldera

Fielderova kariéra začala v padesátých letech minulého století a zahrnovala role v Přehlídka Boba Newharta (1972-1978) a vyjadřující Prasátko Medvídek Pú a bouřlivý den (1968), Medvídek Pú a Tygr také (1974), Mnoho dobrodružství Medvídka Pú (1977), televizní seriál Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988-1991) , Prasečí velký film (2003) a mnoho dalších dobrodružství Medvídka Pú. Film byl propuštěn šest měsíců po jeho smrti a zasvěcený jeho památce .

2. Dva z herců v „Kronkově nové dráze“ byly v televizním seriálu Hit „Frasier“

John Mahoney hrál Frasierův otec Martin Crane. Wendie Malick “hlas Pachovy manželky Chichy Kronkova nová drážka , hrál milostný zájem Martina Cranea dál Frasier od roku 2003 do roku 2004. Malick také vyjádřil Chicha v televizním seriálu Císařova nová škola (2006-2008) a hrál role v televizním seriálu Horko v Clevelandu (2010-2015), Americká žena v domácnosti (2016-2019) a Ranč (2018-2019).

3. Patrick Warburton miluje Disney

Warburton, celoživotní milovník Disney, byl nadšený, že hraje hlas Kronka. Věřím, že [Disney] je nejšťastnější místo na Zemi…. Stále věřím, že duše Walta Disneyho tam existuje, a prostě ji miluji…. Řekl, že dostat se do práce a být součástí čehokoli je pro mě Disney stále velmi zvláštní Bullz-Eye .

Čtyři. ' Kronk's New Groove ‘je jediným pokračováním Disney přímého videa, kde všichni původní hlasoví herci opakují své role

Většina zejména Patrick Warburton, Eartha Kitt, David Spade, John Goodman a Wendie Malick.

5. Sledujte konec kreditů za nahlédnutí do rodinného fotoalba

Podíváte se na fotografie od Svatba Kronka a paní Birdwellové a líbánky během závěrečných titulků.

Streamujte nyní novou Groove Kronka


Populární Problémy

Jak hrát konkurenční ping pong. Většina lidí si myslí, že Forest Gump je konečný mistr ping pongu. Pravdou ale je, že hrát závodní ping pong vyžaduje víc než jen odpálení míče. Tento článek vám pomůže zvládnout ...

Jak vyrovnat kulečníkový stůl. Kulečníkový stůl musí být v rovině, aby se koule rovnoměrně valily po plsti. Nerovnoměrný kulečníkový stůl zabrání přesnosti střel hráčů a umožní koulům, aby se odkutálely na jednu stranu nebo oblast stolu. S několika ...

Ať už je to způsobeno nehodou nádobí v troubě nebo kapající svíčkou na podlaze v ložnici, roztavený plast nebo vosk způsobí nevzhledné 3D skvrny, jejichž odstranění může být velkým problémem. Jakmile látka zatvrdne na nešťastném ...

Pohled na některé z uchazečů o wimbledonský dámský šampionát, který je nepředvídatelnější než kdykoli předtím.

Jak zabránit kořenovému kanálu. Pokud vám zubař doporučil kořenový kanál, snažte se nepanikařit. Samotný postup není tak hrozný, jak byste čekali, a někdy je to jediný způsob, jak zachránit mrtvý zub, aniž byste ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech přípravných zápasů UFC 239 online.