Živý přenos Clippers vs Mavericks: Jak se dívat online bez kabelu

GettyDallas Mavericks (27-15) bude v úterý hostit LA Clippers (30-13) v American Airlines Center.

Hra začíná ve 20:30. ET a bude vysílán na NBA TV (na národní úrovni), Fox Sports Prime Ticket (lokálně na trhu Clippers) a Fox Sports Southwest (lokálně na trhu Mavericks). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

Poznámka: Vstupenky FS Prime a FS Southwest nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Clippers a Mavericks

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Clippers vs Mavericks na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak sledovat zmar

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Všechny trhy: Sling TV

Poznámka: Vstupenky FS Prime a FS Southwest nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Clippers a MavericksNBA TV je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 25 USD (poté 35 USD za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, získáte zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

kde mohu sledovat kopce: nové začátky

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Clippers vs Mavericks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Trhy Clippers & Mavericks: Hulu s živou televizí

Poznámka: NBA TV není součástí Hulu, takže je to jen možnost pro ty na trzích Clippers a Mavericks

Fox Sports Prime Ticket (místní) a Fox Sports Southwest (místní) jsou součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Clippers vs Mavericks na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Clippers vs Mavericks Preview

Clippers v sobotu překonali 14bodové manko ve druhém poločase, aby si po třetí vítězství v řadě poradili s New Orleans Pelicans 133-130 na silnici.

Poté, co Clippers odevzdali 80 bodů v první polovině, drželi New Orleans na 30 ve třetím čtvrtletí a 20 ve čtvrtém.

kam streamovat neuvěřitelné

Je zřejmé, že obrana se neprobudila pro žádný z týmů, řekl hlavní trenér Clippers Doc Rivers Associated Press . Byl to jeden z těch zápasů, kde jsem v poločase řekl: „Kluci, první tým, který hraje jakoukoli obranu, vyhraje tuto hru.“

Dodal: Ve čtvrtém jsme hráli obranu. Proto jsme vyhráli.

Hvězda Clippers Kawhi Leonard zaznamenala 39 bodů a přišla s 5 krádežemi, oběma herními maximy, se 6 doskoky a 6 asistencemi.

Pelikáni mohou dát gól. Mají tam spoustu talentů, řekl Leonard, podle AP. Mají mládí. … Hrají tvrdě. Takže doktor jen chtěl, abychom vyhladili výhru. Pořád nám říkal, že musíme najít cestu.

Strážce rezervy Clippers Lou Williams zaznamenal v závěrečném období 14 ze svých 32 bodů.

Velmi talentovaný střelec - nebojácný, prostě tam jde a hraje hru, řekl Leonard o Williamsovi, podle AP. Ve čtvrté čtvrtině nás přiměl vyhrát ten zápas.

Mavericks vyhráli čtyři v řadě, naposledy doma v pátek porazili Portland Trail Blazers 120-112.

Luka Dončić z Dallasu zaznamenala 35 bodů (při střelbě 11 z 23) a získala 8 doskoků a 7 asistencí. Dvacetiletý hráč, jehož 28,9 bodu na zápas je čtvrtým v NBA, nezískal více než 27 bodů v zápase v pěti přímých soutěžích.

jak dát tenisové míčky na nohy židle

Dva dny před vítězstvím nad Portlandem si Dončić připsal při vítězství nad Sacramento Kings 25-bodový, 15-doskokový, 17-asistenční triple-double.

Někdy to bude vzorec pro naše vítězství, řekl hlavní trenér Dallasu Rick Carlisle poté, co porazil Blazers, podle Mavs.com . Získá nižší číslo a bude mít zápas jako Sacramento, když má 15 doskoků a (17) asistencí. Není to všechno o statistikách.

Snažíme se vyhrát co nejvíce her a růst společně jako tým. Luku, má moudrost, která přesahuje jeho roky, protože když týmy zpackají hru, zdvojí ho, vezmou mu míč z rukou, dává svým spoluhráčům skvělou pozici pro hraní a otevřené střely.

Velký muž Mavericks Kristaps Porziņģis, který vynechal 10 zápasů s bolestí kolen, cvičil v neděli a v pondělí a očekává se, že se vrátí na parket proti LA.

Křídlo Clippers Paul George vynechá svou šestou postupku se zraněním podkolenní šlachy.


Populární Problémy

Astros a Twins se setkají v kole AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat sérii tří her online bez kabelu.

Lidé jsou sociální zvířata a my jsme přitahováni k životu v komunitách. V oblastech s vysokou hustotou si však nemůžeme vždy vybrat, v jejich blízkosti žijeme. Ať už žijete v městském bytě nebo ve velkém domě na venkově, můžete ...

„Beverly Hills 90210: Behind Closed Doors“, speciální vysílání na Reelz, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je to, co potřebujete vědět o sledování prázdninového speciálu HBO pro Euphoria online, i když nemáte HBO Max ani HBO.

Jak natřít střechu. Pokud se vám nelíbí aktuální barva střechy, ale nechcete vše vyměnit, můžete ji vymalovat a osvěžit. I když malování neopraví žádné praskliny ani poškození, které máte, stále můžete vypadat tak, aby vaše střecha vypadala ...