Živý přenos CMA Awards 2019: Jak sledovat CMA online

Ceny CMA 2019 pořádají Carrie Underwood, Dolly Parton a Reba McEntire.

2019 ABC Television. Ceny CMA 2019 pořádají Carrie Underwood, Dolly Parton a Reba McEntire.

Country Music Awards 2019, známé také jako CMA Awards, se koná dnes večer ve 20 hodin. ET na ABC. Carrie Underwood se vrací jako hostitel akce, spolu se speciálními hostujícími hostiteli a umělci Reba McEntire a Dolly Parton.

hodnocení pádel na stolní tenis

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos cen CMA 2019 na svém počítači na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos CMA Awards 2019 na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos cen CMA 2019 ve svém počítači na webu YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

jak znovu uchopit tenisovou raketu

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „CMA Awards 2019“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

DNES JE TA NOC! #CMAawards pořádané @CarrieUnderwood se speciálními hostiteli @Reba McEntire a @DollyParton ŽIVĚ v 8 | 7c na @ABCNetwork! Tohle si nesmíte nechat ujít! ?

Příspěvek sdílený uživatelem Country Music Association (@cma) 13. listopadu 2019 v 3:56 hod. PST

Na CMA Awards 2019 se vrátí hvězdy country hudby Carrie Underwood, Reba McEntire a Dolly Parton. Bývalá se nedávno posadila, aby prodiskutovala svůj hostující stint a proč je obzvláště nadšená, že letos vystoupí na pódium. Není to větší ani lepší než to, řekl Underwood Universal Music Nashville . Cítím, že my tři milujeme to, co děláme, a milujeme country, a myslím si, že to něco znamená, mít nás tam na tom jevišti, jak řídit večer autobus a udávat tón.

Underwood také řekla, že byla potěšena a nadšená, že si posvítila na ženské zastoupení v country hudbě, a učinila tak se dvěma z největších ikon žánru. Chceme jen respektovat náš žánr a tuto přehlídku cen, řekla. Protože je to pro nás tak důležité a posviťte si na to, co si myslím, že je páteří country hudby, a to jsou ženy, které stály před námi všemi a přijdou v budoucnosti.

kde mohu sledovat primal

Jako fanoušek všech 3 těchto úžasných žen se nemůžu dočkat, až se budu dívat. https://t.co/IHuX1GnhQi

- Brad Paisley (@BradPaisley) 19. srpna 2019

Mám pocit, že ženy jsou páteří country hudby, když si vzpomenete na některé z největších country umělců všech dob, jako jsou Dolly, Reba, Loretta, Patsy, Tammy - nepotřebují ani příjmení, řekl Underwood. samostatný rozhovor. Byli to oni, kdo mě naučil zpívat, jednat, jak se oblékat, jak být na jevišti, a učili mě, že všechno je možné. Proto dělám, co mám. Jsem rád, že to slavíme, a doufejme, že můžeme toto dědictví udržet.

CMA Awards 2019 bude Underwoodovou jedenáctou hostkou, i když bude bez svého dlouholetého výstavního partnera Brada Paisleyho. Ten nemluvil o rozhodnutí sítě nahradit jej, ale vyjádřil svou podporu pro Underwood a speciální hostitele. Jako fanoušek všech 3 těchto úžasných žen se nemůžu dočkat sledování, napsal na Twitter spolu s videem z účtu CMA.Přečtěte si více od Heavy

CMA Awards 2019 Účinkující a moderátoři


Populární Problémy

Jak si hrát s prasátkem. Téměř každý ví, jak si hrát se štěnětem nebo kotětem, ale věděli byste, jak si hrát s prasátkem, kdybyste měli možnost? Jako většina mladých savců jsou selata v mládí hravá. Můžete hrát s ...

Pokud máte nerovnoměrné pasti nebo trapézové svaly, pak jste si pravděpodobně všimli, že jedno z vašich ramen je vyšší než druhé. To vám může způsobit bolest nebo nepohodlí a navíc se vám nemusí líbit, jak to vypadá. Přirozeně si můžete myslet ...

Jak udělat nové ručníky savějšími. Nadýchané, čerstvé ručníky se cítí skvěle, když se s nimi osušíte, ale často se zdá, že místo toho, aby je vsakovaly, jen pohybují vodou kolem vašeho těla. Důvodem je, že ručníky v obchodě často ...

Další z nasazených hráčů padl ve čtvrtek na Generali Open, když Fabio Fognini okusil porážku s Marcem-Andreou Hueslerem v Kitzbuhelu.

'The Outpost' je zpět ve čtvrtek na premiéru 2. série. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.

Jak vyrobit embutido. Embutido je sekaná ve filipínském stylu z mletého vepřového masa, papriky, klobásy a natvrdo uvařených vajec. Obvykle se podává o prázdninách, ale je také skvělým předkrmem pro večírky po celý rok. Zatímco...