Miami Open 2021: Naomi Osaka vs Ajla Tomljanovic preview, head-to-head & prediction

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Naomi Osaka vs Ajla Tomljanovic

Datum: 25. března 2021

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Miami Florida

rozdíl mezi tenisky a běžeckými botami

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 3 260 190 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

jak opravit tenisový loket

Náhled Naomi Osaka vs Ajla Tomljanovic

Naomi Osaka ji nakopne Otevřená kampaň Miami 2021 ve druhém kole proti Ajle Tomljanovic.

Floridian event je jedním z nejméně úspěšných turnajů Ósakovy hardcourtové kariéry; Japonci se nikdy nedostali do druhého týdne v Miami. Její nejlepší představení na tomto turnaji bylo v letech 2016 a 2019, kdy postoupila do třetího kola.

Není třeba říkat, že Osaka bude toužit po nápravě a přidat titul Miami k jinak třpytivé kariéře hardcourt. Čtyřnásobná vítězka Slamu je aktuálně ve formě svého života, vítěznou sérii 21 zápasů.

Během tohoto pozoruhodného závodu Osaka vyhrála US Open 2020 i nedávný Australian Open. Kromě toho se také zúčastnila finále Western & Southern Open 2020 a semifinále Gippsland Trophy 2021, což zdůraznilo její důslednost.

Světová dvojka nehrála na turné od porážky Jennifer Bradyové ve finále Australian Open. Ale vzhledem k její zdatnosti v tvrdých podmínkách je nepravděpodobné, že bude potřebovat hodně času na aklimatizaci na podmínky.

Na druhou stranu Ajla Tomljanovic je momentálně uprostřed útlumu. Australanka od začátku roku 2020 prohrála 18 ze svých 25 zápasů, z toho pět z letošních osmi.

Ajla Tomljanovic

Ajla Tomljanovic

koupit tenis

Naposledy Tomljanovic vyhrála na turnaji vzájemné zápasy až v září 2019, kdy se dostala do semifinále Zhengzhou Open. Sedmadvacetiletá žena si ale bude jistou jistotou ze svého vítězství v prvním kole 7-5, 6-0 Miami Open proti vysoce hodnocenému mladíkovi Anastasii Potapovové.

Potapová v úvodní sadě bojovala s mankem 1: 4, aby si vysloužila tři setboly. Tomljanovic však držel nervy a mladíka znovu zlomil, než úspěšně podal set. Nedalo se odtamtud na Australana dívat.

Naomi Osaka vs Ajla Tomljanovic hlava-nehlava

Naomi Osaka a Ajla Tomljanovic nikdy předtím na turné nehráli, a proto jejich současný vzájemný zápas stojí 0: 0.

Naomi Osaka vs Ajla Tomljanovic predikce

Toto utkání je klasickou bitvou mezi Davidem a Goliášem, jejíž šance jsou proti Ajle Tomljanovic velké.

pravidla pro podávání tenisu ve čtyřhře

Australanka může tvrdě a hluboko zasáhnout obě křídla, ale bojuje, když proti ní soupeř uplatní podobnou taktiku. A údery Naomi Osaka jsou tak velké, jak jen mohou být.

Můžeme očekávat, že Tomljanovic bude bojovat ve shromážděních, zejména v těch delších, protože její práce nohou a umístění soudu mohou být občas podezřelé.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jste běžec na dlouhé tratě, který chce na ty maratony zvýšit svoji kardio vytrvalost? Nebo možná jste v běhání nováčci a chcete na to jen zatlačit a získat první nebo dvě míle. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí - ať už začátečník nebo ...

Jak si užít venku. Trávit čas venku může být skvělý způsob, jak se spojit s přírodou a zapomenout na všechny problémy skutečného života, které vás tíží. Jakmile se zbavíte internetu a iPhonu, vezměte s sebou pár přátel a přijměte ...

Už vás nebaví slyšet cvrčky zpívat a štěbetat celou noc ve vašem sklepě? Možná budete muset chytit nějaké cvrčky, abyste mohli krmit svého domácího hada, nebo použít na rybářskou návnadu. Důvodů, proč chytat cvrčky, je celá řada a téměř tolik ...

Victoria Azarenka svázat uzel s přítelem RedFoo v Indii.

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Američanovi Jeffreymu Wolfovi. Očekává se, že Argentinec překoná svého 21letého soupeře, který debutuje na Grand Slamu.