„Potřebuji ty chvíle“ - Roger Federer o srdceryvném finále Wimbledonu 2019

Roger Federer na Wimbledonu 2019Tenisová legenda Roger Federer se každým dnem blíží ke konci své kariéry. Ale přesto to byla hvězdná kariéra a taková, která by nebyla možná bez pomoci jeho milované rodiny.

V nedávném rozhovoru pro The Times Federer připsal své manželce Mirce obrovský úspěch, kterého dosáhl za 20 a více let na turné. Švýcar také později upřesnil důležitost dosažení finále - bez ohledu na to, zda je vyhraje nebo ne.Roger Federer byl od soudu pryč od té doby, co v únoru podstoupil operaci kolene. Švýcar se ale zaměstnal a nedávno ve spolupráci se švýcarskou společností 'On' uvedl na trh novou obuv nazvanou 'The Roger'. Minulý týden také natočil reklamu na auto a dal předběžný termín návratu do fitness.

Zatímco tenisové bratrstvo bude Federerovi po obnovení turné chybět, Švýcarům by potenciálně mohla prospět delší pauza. Jeho kolena, dolní část zad a zápěstí mu v posledních letech způsobily značné množství bolesti a nutně potřebovaly odpočinek a uzdravení.S tolika času na okraji, World č. 4 si klade za cíl být plně fit pro příští rok Australian Open.

Roger Federer nemá z finále Wimbledonu 2019 špatný pocit

Roger Federer (R) po prohře s Novakem Djokovičem ve finále Wimbledonu 2019

Roger Federer často říkal, že hraje tenis čistě z lásky ke hře - což není překvapivé, protože na turné dosáhl všeho, čeho je třeba dosáhnout. Ale zatímco láska k tenisu je primární hnací silou, láska ke závodění na nejvyšší úrovni je pro Federera také velmi důležitá.Stále jsem velmi nedočkavý, velmi šťastný a velmi motivovaný, “řekl Federer. „Cítím však, že musím být schopen soutěžit s těmi nejlepšími, že stále mohu vyhrávat velké turnaje. Jako loni ve Wimbledonu jsem byl tak blízko.

V tomto památném finále Wimbledonu byla švýcarská legenda na pokraji vítězství nad svým rivalem Novakem Djokovičem. Sloužil na zápas za stavu 8-7 v pátém a měl dokonce dva mečboly na svém podání, ale poté kapituloval úžasným způsobem.

Djokovič využil výhodu domácího úseku a v následujícím tiebreaku si zajistil titul. Rogerovi Federerovi unikl další grandslamový titul.

disney plus na lg tv

Jakkoli to bylo srdcervoucí, Švýcaři to stále upřednostňují před prohrou v raných fázích turnaje.

Potřebuji ty chvíle, “řekl Federer. „Pokud začnu prohrávat druhé kolo každý týden, evidentně vím, že nadešel můj čas.

Roger Federer také hovořil o tom, jak pro něj má hraní omezených turnajů a úspěch na nich přednost před hraním každý týden a vyděláváním spousty peněz. To se pro něj stalo obzvlášť klíčovým nyní, když má velkou rodinu a musí žonglovat se svým časem mezi domovem a prací.

Myslím si, že pro mě bylo klíčové, abych nehonil peníze a nehrál jen možný turnaj, “řekl Federer. `` A pak, samozřejmě, jakmile máte rodinu, všechno se změní. Začnete dělat kompromisy, víte, co je prioritou: děti, rodina a manželka a všechno.

Mirka byl skvělý, pokud jde o podporu: Roger Federer

Roger Federer má ve své manželce Mirce pilíř podpory

Největší oporou Rogera Federera je jeho manželka Mirka Vavrinec. Byla s ním na turné téměř dvě desetiletí a je stále nejvášnivějším Federerovým fanouškem, když se jeho manžel u soudu.

Federer tvrdil, že je věčně vděčný za roli, kterou v jeho životě hrála, včetně všech obětí, které musela přinést.

Byla skvělá, pokud jde o podporu, “řekl Federer. „Bylo úžasné, jak snadno odešla od tenisu a odešla do důchodu, ale nikdy se nepokoušela vrátit.

Roger Federer také prozradil, co řekla jeho manželka Mirka, když se musela rozhodnout.

Víš co, raději bych ti pomohl mít úžasnou kariéru (než) já mít nějakou kariéru a neuvidíme se a budeme nešťastní a možná se rozejdeme, protože jsme vyhráli ' nevidíme se dost.

Mirka fandí svému manželovi Rogerovi Federerovi

Pětinásobný šampion US Open dále dodal, že i po všech těch letech si ti dva dali záležet na tom, aby společně strávili kvalitní čas.

Milujeme náš společný čas a stále to tak je, řekl Federer.

Fanoušci vždy vidí tenistu v Rogeru Federerovi a s nadšením oddaných tleskají jeho vynikajícímu výkonu na hřišti. Ale rodinný muž v něm je stejně úžasná a inspirativní bytost, jak ukazují jeho komentáře k Mirce.

Populární Problémy

Klasický sitcom „Party of Five“ je zpět na Freeform. Zjistěte, jak sledovat restart, pokud nemáte kabel.

Státní soupeři Western Michigan a Eastern Michigan se setkají v sobotu v Kalamazoo. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Toni Nadal nedávno vysypal bohatou chválu na Nicka Kyrgiose a nazval Australanku jednou z největších tenisových atrakcí po Rogerovi Federerovi, Rafaelovi Nadalovi a Novakovi Djokovicovi.

Takže chceš být tenista? Pokračuj. Je to zábava, ale musíte být také připraveni. Zde je několik způsobů, jak můžete být připraveni. Uvědomte si, jaká je práce. Abyste věděli, co se děje, budete muset znát nějaké informace o ...

Agnieszka Radwanska, která během své kariéry získala 20 titulů WTA, si ve svých 29 letech stanovila čas na svou tenisovou kariéru.