Sledujte 90 Day Fiancé: The Other Way Season 2 Episode 4 online

90denní snoubenec

TLC Snoubenka „90 Day Fiancé: The Other Way“ se vysílá v pondělí večer ve 21 hodin. ET/20:00 CT na TLC.

90 Day Fiancé: The Other Way Řada 2, epizoda 4 se koná v pondělí 22. června ve 21 hodin. ET/20:00 CT na TLC. Popis pro 4. epizoda s názvem Můj život v 7 kufrech, čte, Ari nechává svůj život za Biniyamem v Etiopii, ale její matka má standardy. Jenny je v šoku, když dorazí do svého nového domova v Indii. Když Brittany dorazí do Jordánska, vypukne chaos. Jihoon odhalí, že před Deavanem tají další tajemství.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90 Day Fiancé: The Other Way na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

ortotika loketního hráče
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

semi westernový tenisový grip

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Jenny přistane v Indii a vyčistí svůj nový domov sumitem

Domov je tam, kde je obří kráva. 🏠 Jenny a Sumit se usadili v dnešní epizodě #90 DayFiance : The Other Way, on @TLC v 9/8c. pic.twitter.com/9AeXBRjMpe

- 90DayFiance (@90DayFiance) 22. června 2020

Ve výše uvedeném klipu Sumit přivádí Jenny do jejich nového domova poté, co dorazí do Indie. Vysvětluje, že je pozván přes skupinu lidí, aby pomohli očistit svůj dům od negativní energie jako tradiční indický obřad zahřívání domácnosti.

Je tradicí, že v Indii probíhá obřad oteplování, říká producentům Sumit během zpovědnice. Chceme jen, aby náš dům byl požehnaný, čistý a podobný, všechny negativity a pozitivity zůstaly, takže náš život bude v budoucnu dobrý.

Skupina mužů připravuje hvězdy reality na obřad, který spočívá v tom, že Jenny drží na hlavě květináč, zatímco prochází domem. Konečně si pořádně prohlédne její a Sumitovo nové místo, což vyvolává určité obavy. Rozhlížím se a to, co vidím, je velký nepořádek. Na opravu tohoto domu opravdu nemáme peníze navíc, říká kamerám.

tenisové míčky na židlích

90 Day Fiancé: The Other Way vysílá v pondělí večer v 9 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 2, spoilerech týdne, předpovědích párů a dalších 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel nebo nemáte kanál ID, můžete sledovat živý přenos týdne Serial Killer Week online.

Eagles and Steelers se střetnou v neděli v zápase 5. týdne. Takto můžete hru sledovat na zařízení Roku, Firestick, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

„100 procent: Julian Edelman“ je nový dokument, který zkoumá široký přijímač veteránů Patriots. Zde je návod, jak sledovat film online bez kabelu.

Být dobře zaobleným teenagerem je vyvážením. Představte si, že jste v cirkuse a jedete na jednokolce. Ringmaster vám hodí jednu kouli a pak dvě, pak tři a čtyři, což se od vás očekává, že budete žonglovat najednou - při jízdě na ...

Davis Cup World Group Play-off 2012: Preview

Mladenovic byla jednou z prvních hráček, které kritizovaly Šarapovovou poté, co byla suspendována.