Živý přenos Notre Dame vs Alabama: Jak se dívat online zdarmaGetty Hlavní trenér Nick Saban z Alabama Crimson Tide.

Zdá se, že Alabama pokračuje jako masivní favorit, protože v pátek na stadionu AT&T v Arlingtonu v Texasu hraje Notre Dame v Rose Bowl - která slouží jako semifinálové utkání play -off College Football.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Notre Dame vs Alabama online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Notre Dame vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

jak přepsat tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Notre Dame vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Notre Dame vs Alabama můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

držadla pro tenisové rakety

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Notre Dame vs Alabama

Brian Kelly cítí, že jeho Notre Dame patří, navzdory jejich ne tak hvězdným výsledkům proti národním mocnostem ve velkých hrách. Fighting Irish nezaznamenali nejlepší výsledky v novodobé historii, pokud jde o velké hry, když byli před dvěma lety vyhozeni ve svém jediném vystoupení v College Football Playoff od Clemsona, a také nevybojovali boj proti Alabamě v národním mistrovství 2013 hra 42-14.

Ale Kelly má pocit, že tato doba je jiná, přestože vstoupila do semifinálového zápasu play-off College Football Playoff s Alabamou jako smolař s téměř třemi dotyky.

Nemůžu se dočkat, až je budu sledovat hrát, řekl Kelly o svém týmu v úvodním prohlášení. Budou hrát na vysoké úrovni. Budou muset, protože je to vynikající fotbalový tým - a já chci znovu poblahopřát Alabamě k tomu, že je tady a že je součástí play -off. Známe výzvy, které jsou před námi, ale vítáme je. Proto chodíme do práce každý den: dostat se do této pozice.

Budeme stále klepat na dveře. Neposloucháme příběhy o tom, co Notre Dame může a co nemůže. Jsme jen nadšeni, že budeme bouchat na tyto dveře, a projdeme se. V této pozici se budeme nadále stavět. Jsme nadšení z příležitosti, kterou pro nás zítra máme.

Notre Dame dokončil sezónu 10-1, přičemž jejich osamělá ztráta přišla v šampionátu ACC proti Clemson 34-10. I přes prohru si Fighting Irish udrželi jedno z míst v play off. V dokonalém světě pro Iry by se jim podařilo získat gumový zápas s Clemsonem, který vyhrál zápas dříve v sezóně proti Tigers-i když to bylo bez Clemsona QB Trevora Lawrence pod středem.

Moc by se nám to líbilo, řekla Kelly. Chci říct, gumové hry jsou o čem to je - každý tým vyhraje jeden a vy to vyřešíte gumovou hrou. To by byl skvělý scénář. Máme skvělý tým Alabamy, který musíme zvládnout jako první.

A tady je naše zaměření a energie, a pokud má Clemson štěstí, že porazil Ohio State, byli bychom rádi. Nyní je pro nás důležité, jak si vedeme proti Alabamě. Co je ale důležité, bude zápas proti Clemsonu nebo Ohio State. Nám to vlastně nevadí. Vezmeme jednoho z nich.

Alabama si s touto sezonou nemá příliš starosti, dosáhla rekordu 11: 0. Crimson Tide je na druhém místě v národě s 49,7 body na zápas a umožňuje pouhých 19,5 bodu proti. Kapitán veteránů z Alabamy Nick Saban ví, že jeho tým je velkým favoritem, ale nepustí to do hlavy.

Našim hráčům vždy říkám, že by opravdu neměli poslouchat, co lidé říkají navenek, a opravdu by se měli soustředit na to, co musíte vnitřně udělat, abyste mohli hrát svůj nejlepší fotbal, řekl Saban novinářům. Myslím si, že tento program je postaven na tom, že hráči budou zodpovědní za svou práci na vysoké úrovni a budou se zodpovídat jeden druhému.


Populární Problémy

Peníze na Australian Open: Zjistěte, co každý rok vydělají Djokovič, Nadal a Federer.

Ať už žijete na trhu nebo mimo trh, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat sobotní předsezónní hru Browns vs Jaguars online.

Jak nosit tenisky mimo tělocvičnu. Tenisky mohou tvrdě pracovat i mimo hranice vaší místní stezky nebo tělocvičny. Přidání stylových tenisek k šatům, obleku nebo oříznutým džínům může zvýšit váš styl a zároveň poskytnout ...

Decoupage je jednoduchý způsob, jak přizpůsobit a oživit starý pár bot. K dokončení tohoto projektu budete potřebovat trochu představivosti a spoustu času, ale když se udělá dobře, výsledky mohou být ohromující. Vyberte papír. Tenké až střední ...

Svět č. 2 získává chorvatské eso v Paříži ve Francii.

Finále US Open 1980 mezi Bjornem Borgem a Johnem Mcnroem bylo jedním z největších tenisových zápasů, jaké kdy byly na Flushing Meadows odehrány.