Jak provádět lov duchů

Lov duchů může být zábavnou aktivitou, zvláště pro strašidelné svátky, jako je Halloween. Můžete si dát dohromady skupinu přátel a prozkoumat potenciálně strašidelné oblasti ve vašem městě. Budete potřebovat základní vybavení, jako je kamera a záznamové zařízení. Vyberte si údajně strašidelnou oblast k prozkoumání. Při lovu duchů na soukromém majetku nebo na veřejných místech, jako jsou kina, se však ujistěte, že máte povolení. Dostat se do problémů může dát tlumič na zábavný lov duchů.

Metoda 1 ze 3: Plánování a příprava na váš lov

 1. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 1

  1 Vyberte místo. Výběr úspěšného místa je klíčem k úspěšnému lovu duchů. Chcete místo, kde se budete moci legálně pohybovat, ale také takové, kde se konaly pozorování duchů. Proveďte malý průzkum strašidelných míst ve vaší oblasti a najděte místo, ke kterému budete mít snadný přístup.
  • O místech, jako jsou hřbitovy, nemocnice, hotely a divadla, se často říká, že v nich straší.
  • Zkontrolujte otevírací dobu místa. Pokud je místní divadlo otevřeno pouze pro představení, nemusí to být nejlepší místo, protože nechcete rušit diváky lovem duchů.
  • Možná budete muset požádat o povolení k lovu duchů. Pokud například chcete lovit duchy v hotelu, možná budete muset kontaktovat manažera a ujistit se, že je vše v pořádku.


 2. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 2

  2 Prozkoumejte svoji polohu. Čím více o místě víte, tím lépe. To vám může pomoci zúžit to, co hledáte, a vědět, která konkrétní místa ve vaší oblasti zkontrolovat paranormální aktivitu.
  • Zjistěte, kdy se pravděpodobně objeví duchové. Vyhledejte si seznamy pozorování duchů na vašem místě online a zjistěte, zda si všimnete vzoru. Například někteří duchové mohou vyjít jen v noci.
  • Zkontrolujte, kde se duchové obvykle objevují. Možná, pokud lovíte v hotelu, objeví se pouze na konkrétním patře.
  • Může také pomoci znát základní historii, která vám pomůže identifikovat typy duchů, které chcete najít. Pokud například lovíte v bitvě občanské války, možná budete chtít hledat známky padlých vojáků.
 3. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 3

  3 Přineste něco k záznamu. Digitální zvukový záznamník nebo magnetofon je dobré mít po ruce při lovu duchů. Někteří lovci duchů tvrdí, že magnetofony fungují lépe, protože lépe zachycují zvuky, ale mnoho lidí dává přednost snadnosti a pohodlí digitálního rekordéru. Zkontrolujte, zda někdo z vašeho týmu lovců duchů nemá záznamové zařízení, a požádejte ho, aby jej vzal s sebou.
  • Pokud nemáte záznamové zařízení, můžete si vždy levné vyzvednout v místním obchodním domě. V telefonu můžete dokonce použít vestavěný rekordér.
 4. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 4

  4 Zabalit fotoaparát. Kamery vyšší kvality jsou obecně lepší, protože mohou detekovat mírné pohyby nebo neobvyklá světla. Sáhněte raději po digitálním fotoaparátu, který vám umožní změnit nastavení tak, aby zachytávalo infračervené (IR) i ultrafialové (UV) světlo. Použití více nastavení kamery po celou noc vám může pomoci zachytit neobvyklé změny světla, které nelze vidět pouhým okem.
  • Nejlepší je nepoužívat fotoaparát telefonu, protože obrázky nebudou tak kvalitní. To však může fungovat, pokud nikdo z vašeho týmu nemá kameru.
 5. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 5

  5 Investujte do monitoru EMF rekordéru. Detektor elektromagnetického pole, známý také jako EMF, je sledovací zařízení moderního výzkumníka duchů. EMF detekuje kolísání elektromagnetických polí a pohybujících se EMF polí s nízkou pevností, které nemají žádný viditelný zdroj. Je běžnou teorií, že duchové narušují toto pole, takže neobvyklé hodnoty EMF mohou pomoci detekovat přítomnost duchů.
  • Čtečku EMF si můžete koupit online nebo v místním obchodním domě. Při lovu duchů ho udržujte a věnujte zvýšenou pozornost svému okolí, pokud se čtení EMF dramaticky změní bez varování.
 6. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 6

  6 Zabalte si pero a papír. Vždy pomůže mít kousek papíru nebo sešit a tužku. I když jde o velmi základní zásoby, mohou být pro záznam informací neocenitelné. Chcete se ujistit, že si události pamatujete tak adekvátně, jak je to jen možné.
  • Možná budete potřebovat baterku, která vám pomůže vidět.
  • Zapište si cokoli zvláštního, čeho jste si všimli, a popište to velmi podrobně. Může také pomoci zaznamenat si své pocity. Například můžete mít pocit předtuchy, když je přítomen duch.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Efektivní hledání duchů

 1. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 7

  1 Jděte s přáteli. Lov duchů sám, zvláště v noci, může být nebezpečný. Mít tým je také užitečné, pokud máte přátele s konkrétním talentem. Přítel, který tvrdí, že například dříve viděl duchy, může být vnímavější k duchovnímu světu.
  • Roli můžete přiřadit mezi svými spoluhráči. Jedna osoba může pomoci s nahráváním, druhá může fotografovat atd.
 2. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 8

  2 Fotit. Během průzkumu pořizujte náhodně několik fotografií po celou noc. Pokaždé, když například vstoupíte do nové místnosti nebo místa, pořiďte pár snímků. Měli byste také fotografovat, pokud někdo vidí nebo slyší něco neobvyklého.
  • Pokud například uslyšíte kroky přicházející z prázdné místnosti, udělejte si pár fotografií z této prázdné místnosti.
  • Pomocí nastavení infračerveného a ultrafialového záření ve fotoaparátu získáte co nejširší rozsah scény.
 3. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 9

  3 Záznam po celou dobu lovu. Udržujte své záznamové zařízení zapnuté po většinu svého lovu. Tímto způsobem můžete zachytit jakékoli neobvyklé zvuky. Můžete také zaznamenat, jak komunikujete s duchem. Přibližte si záznamové zařízení, například pokud slyšíte nebo vidíte něco divného. Pokud se dveře nečekaně zabouchnou, zeptejte se, jestli je přítomen duch.
  • Zkontrolujte, zda je záznamové zařízení plně nabité. Pokud používá baterie, ujistěte se, že jsou nové.
  • Později si můžete poslechnout vylepšenou verzi zvuku, který jste pořídili. Můžete si všimnout zvláštních zvuků, které jste v té době neslyšeli. Nahrajte záznam do počítače. Měli byste být schopni použít software z nahrávacího zařízení k vyladění záznamu tak, aby byl přehlednější.
 4. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 10

  4 Po celou dobu pozorně sledujte své okolí. Prohledejte každý kout místa, kde lovíte, a zůstaňte si vědomi svého zraku a čichu. Poslouchejte neobvyklé zvuky a používejte periferní vidění. Koutkem oka můžete zahlédnout něco neobvyklého.
  • Dělejte si poznámky po celou dobu. Poznámky vám mohou pomoci lépe si váš lov zapamatovat později a také vás povzbudit k větší pozornosti.
 5. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 11

  5 Změřte elektromagnetickou aktivitu. Udržujte monitor EMF zapnutý po celou dobu lovu. Věnujte pozornost odečtům. Pokud v určité oblasti zaznamenáte náhlou změnu elektromagnetické aktivity, začněte ihned nahrávat a fotografovat. Můžete chytit ducha.
 6. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 12

  6 Otestujte výkyvy tepla a neobvyklý pohyb. Pokud jste si přinesli teploměr nebo detektor pohybu, držte tato zařízení také mimo. Pokud zaznamenáte pokles teploty nebo detektor pohybu detekuje nevysvětlitelný pohyb, pozorněji sledujte. Může to být indikace přítomnosti duchů.
  • Ujistěte se, že pořizujete snímky a záznamy, kdykoli zaznamenáte kolísání teploty nebo aktivity. Vaše záznamové zařízení může zachytit věci, které nevidíte ani neslyšíte.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržujte svůj lov v bezpečí

 1. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 13

  1 Nesmíte vniknout. Před lovem duchů se ujistěte, že znáte majetkové linie, a nikdy po hodinách nelovte v dané oblasti. Lov duchů by měl být zábavnou činností, proto se ujistěte, že vše, co děláte, je legální, abyste se vyhnuli problémům.
  • I veřejná místa, jako jsou parky a hřbitovy, mohou mít konkrétní hodiny, kdy nemají návštěvníci povolen vstup. Před lovem duchů si dvakrát zkontrolujte hodiny.
  • Pokud se váš lov duchů blíží zavírací době nemovitosti, vezměte si s sebou hlídače nebo časovač, abyste mohli sledovat čas.
 2. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 14

  2 Noste správné oblečení. Pohodlné oblečení a obuv, jako tenisky, jsou klíčem k dobrému lovu duchů. Během svého lovu možná budete navigovat v obtížném terénu. Je také dobré nosit bundy s velkými kapsami, abyste nemuseli nosit kabelku.
  • Ujistěte se, že boty, které si vyberete, jsou blízko. Poslední věc, kterou chceš, je strnout si palec na noze, protože jsi měl na sobě sandály.
  • Vak, taška nebo batoh by také byly dobrým nápadem, abyste mohli nosit své zásoby.
 3. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 15

  3 Investujte do baterek. Pokud lovíte v noci, budete potřebovat světelný zdroj, abyste byli v bezpečí. Svítilna vašeho telefonu pravděpodobně není pro průměrný lov duchů dostačující, vezměte si proto s sebou několik baterek, abyste viděli, kam jdete.
  • Pokud tento lov duchů bude chvíli trvat, vezměte si nějaké další baterie. I když do baterky vložíte zcela nové baterie, mohou se vybít!
 4. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 16

  4 Mějte způsob, jak zůstat v kontaktu se svým týmem. Mobilní telefony jsou obvykle tou nejlepší volbou, jak zůstat v kontaktu se svým týmem. V oblastech se špatným příjmem buněk však mohou fungovat i vysílačky.
  • Zvažte jiné formy komunikace, jako jsou klikače nebo blikající LED diody. Vytvořte kód nebo naučit se morseovku abyste mohli komunikovat
 5. Obrázek s názvem Conduct a Ghost Hunt Krok 17

  5 S sebou lékárničku. Většina obchodních domů prodává základní lékárničky. To je důležité mít po ruce pro případ, že by se někdo zranil. Při lovu ve starých budovách nebo ve venkovních oblastech s blátivým nebo skalnatým terénem by někdo mohl během vašeho lovu snadno uklouznout a spadnout.
  • Souprava nemusí být obrovská ani propracovaná; postačí jednoduchá stavebnice, kterou byste si vzali na výlet nebo si ji nechali v zásuvce.
  • Pokud používáte soupravu, kterou již máte, ujistěte se, že je plně zásobená a že nic nevypršelo.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mohu dělat, když rada Ouija řekla, že se jmenuje Lucifer? Pokud si vážíte svého života, nezapomeňte se s ním rozloučit a už s ním nikdy nemluvit.
 • Otázka Bude lov duchů ve 114 let starém domě fungovat? Lov duchů můžete pravděpodobně podnikat kdekoli. Na lov duchů jste mohli vyrazit kamkoli, dokonce i na veřejnou toaletu v McDonald's, a hledat duchy. Otázkou je, zda najdete či neobjevíte duchy, a nikdy nevíte. Obvykle platí, že čím starší místo, tím lepší, protože je větší šance, že ve 114 let starém domě žilo a zemřelo více lidí než ve 14 let starém domě.
 • Otázka Jak poznám, že v mém domě straší? Pokud zažíváte neustálou paranormální aktivitu, která se nezdá, že by se časem zastavila nebo uklidnila, je docela pravděpodobné, že je to příčina.
 • Otázka Jak vypadá duch? Existují různí duchové. Démoni jsou temně černé postavy, pak existují koule, které jsou duchy, ale nemají energii ukázat svou skutečnou podobu.
 • Otázka Můj dům byl postaven v roce 1976 a našel jsem ducha. Později to ale bylo pryč. Jak to znovu najdu? Můžete zkusit použít spouštěcí objekt. Ty spouští aktivitu, protože mohou souviset se smrtí dané osoby.
 • Otázka Vyžaduje to fotoaparát nebo to může být videokamera? Buď jsou v pořádku, ale prohlížení záběrů fotoaparátu zabere méně času.
 • Otázka Jak poznám, že jsem viděl ducha? Můžete cítit pokles nebo zvýšení teploty vzduchu. Možná máte na těle divný pocit.
 • Otázka Co mám dělat, když se Lucifer objeví v mých snech? Pořiďte si lapač snů nebo duchovní kámen a/nebo spalte šalvěj a vyčistěte svou ložnici.
 • Otázka Jak můžeme zajistit, že v našem domě straší nebo ne? Všimněte si, je -li cokoli záhadného, ​​například objekty mizí a objevují se na jiném místě nebo slyší hlasy bez těla. Pokud se vaši mazlíčci chovají divně, znamená to, že sdílíte svůj dům s duchem. Pokud se jeden z členů vaší rodiny chová divně, znamená to, že je posedlý duchem.
 • Otázka Jak dostanu duchy z domova? Předně nepropadejte panice. Duchové prosperují z vašich reakcí a emocí. Někdy je jednoduše ignorování pošle na cestu. Pokud někoho vidíte nebo cítíte, promluvte si s ním jako s normálním člověkem a zdvořile ho požádejte, aby ve vašem domě přestal způsobovat jakékoli neshody. Poté je požádejte, aby pokračovali. Pokud to nefunguje, zavolejte renomovaný tým vyšetřující paranormální jevy. Většina z nich za své služby neúčtuje poplatky a měli by vám být schopni pomoci (nebo vám alespoň více poradit).

Populární Problémy

Sníte o oblékání jako modelky, které vidíte na přehlídkovém mole a v časopisech? Nemusíte se stát modelkou, abyste připomínali jejich styl. Každý se může oblékat jako model bez ohledu na tvar, velikost nebo vzhled. Oblékat se jako ...

Naomi Osaka vytvořila historii minulý měsíc, když se stala vůbec první tenistkou, která zapálila olympijský kotel.

Jste začátečník, který chce udělat další krok a zlepšit svou bowlingovou hru? Pokud chcete zaháknout bowlingovou kouli, pak stačí zvládnout správný úchop a techniku ​​a dodržovat ji. A potřebujete nějaký čas a ...

Jak jít do Disney Worldu s rozpočtem. Disney World v Orlandu na Floridě je oblíbenou atrakcí s 5 zábavními parky: Magic Kingdom, Animal Kingdom, Epcot a Hollywood Studios. Cestování ve špičce může být drahé a ...

Jak si vyrobit oděvní linku. Sušení prádla na prádelní šňůře je zelená možnost. Sušičky jsou jedním z domácích spotřebičů, které spotřebovávají nejvíce energie, takže používání šňůry na prádlo nejen pomáhá Zemi, ale také vám ušetří peníze. Vytváření vlastních ...

Jak odstranit zápach z bot pomocí jedlé sody. Existuje jen málo věcí, které jsou trapnější než pár smradlavých bot. Zbavit se nepříjemného zápachu může být naštěstí levné i snadné. Stačí trocha jedlé sody. ...